Ana Menü

Yabancı Sınırlamasında Taraf Olacağız

Başlatan ERHUN, Eylül 06, 2013, 18:03:27

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman TRT Spor'da yayınlanan 'Futbol Keyfi' programında Ali Ece'nin sorularını yanıtladı ve yabancı sayısı konusunda artık tavır geliştireceklerini anlattı.

Sezon başında yabancı sınırı konusunda Futbol Federasyonu'nun projesini dikkate alarak yola çıktıklarını anlatan Orman, Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'le konuşup, gelecek dönem için bu konudaki duruşlarını da belirlediklerini anlattı.

Orman şunları söyledi:

''Yıldırım Demirören'e '6+0+4 konusunda ısrarcı mısınız?' diye sordum. Kendisi de bana ısrarcı olduklarını söyledi. Biz de takımı ona göre kurduk. Ama önümüzdeki sezon yürürlüğe girecek olan 5+0+3 kuralı değişirse tepkimizi ortaya koyarız. Tüm hazırlıklarımızı buna göre yapacağız çünkü. Artık bu konuda taraf olacağız. Başka bir kulüp kararı değiştirmeye çalışırsa izin vermeyiz''

Ronaldinho için sezon başında girişimde bulunduklarını doğrulayan Orman, kulübünün yıldız oyuncuyu devre arasına kadar bırakmama kararı aldığını ifade ederek, ''O gün şartlar oluşursa yine konuşuruz. Ama kimseye verilmiş bir vaadimiz yok. Mantıklı davranacağız'' dedi.

Orman, takımdaki geleceği hakkında sayısız söylenti çıkan Manuel Fernandes için de konuştu ve oyuncunun kendisine Beşiktaş'ta çok mutlu olduğunu anlattığını ifade ederek, ''Bana bizzat taraftarı ve kulübü çok sevdiğini söyledi. Ayrılmak istemiyor. Karşılıklı fedakarlıklar anlaşacağımızı düşünüyorum'' şeklinde konuştu.

Öte yandan Orman, Futbol Genel Direktörü Önder Özen'e de çok güvendiğini anlatırken, teknik direktör Slaven Bilic'in onun ısrarıyla göreve geldiğini belirtip, gidişattan çok memnun olduklarını kaydetti.

keskinli

Cocuk oyuncagi degil tabiiki
Herkes planini kurallara gore yapacak
ama demirörenin ipiyle kuyuya inilmez,baskan bunu iyi bilir aslinda
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Valla inşallah arkasında dururlar

Başkan bu konularda normalde çok pasif ancak bunun sebebi stat için olabilirdi.. artık sert olmak zorundayız..

HTC One cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net