Ana Menü

Güzel Ülkem.. Hamile kadın sokağa çıkamaz..

Başlatan NoPasaran, Temmuz 25, 2013, 23:37:56

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Banucan

yaaa hangi zihniyet ben hamileyim diye hava atar ki
zaten hamile bayan direk anaç oluyor bir iki hava atmayı amaçlayan bayan yüzünden ki onların hayata bakışı farklı bütün hamilelerin dışarı çıkmaması kadar saçma birşey yok
FEDA

beckyZWICKY

nerede yaşıyorlar, nasıl yaşıyorlar cok merak ediyorum.. Bu ülkeye yakışmıyorlar.. bu ve bunun gibilerin yeri değil burası ya.. iran'a mı arabistana mı nereye gidiyorlarsa gidip orda yaşamaları kendileri içinde düşüncelerini yaşaması içinde daha iyi, bizler içinde.. ama parayı burada kaldırınca gitmezler işte..

bu ve bunun gibiler.. "ayrıca en önemlisi 2002'den sonra" bir çok kesim ister istemez dinden soğumaya başladı..  örümcek beyinleriyle dini farklı yöne çekmeye çalıştılar, kitapta yeri olmamasına rağmen kuralmış gibi dini emir gibi göstermeye çalıştılar hep inceden inceye..

acıdım bu adama, yazık vallahi.. bunun cocuguna kızına ve en önemlisi bir erkek ewladı yada torunu varsa bunlarla evlenecek kıza acıdım.. gerçi bunun gibiler kendileri gibi örümcek beyinli olmayan birini evine bile sokmazda neyse.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Simurg

Şu düşünceyede inanmıyorum kusura bakmayın
Dinden soğuma ?
?
Başka hocamı yok sapık supuk hocalar dinleyeceğine içinde Allah korkusu olan adam dinden niye soğusun ?
Şu dünya üzerinde gelmiş geçmiş en anlayışlı en özel din islam dini.
Dinden soğuyanlar diye bahsettiğin zaten dini yaşamayanlar bence sercan :D
Kimse böyle adamları dinleyip dinsizleşmiyor.
Maneviyatı zayıf temeli olmayan insanlar için bi şey diyemem.
Bunu sırf sen yazdın diye söylemiyorum bi kaç yerde daha gördümde dinden soğutuyolar adamı gibi kelimeler
Onun için yazasım geldi ;D
Allah sana akıl vermiş vicdan vermiş.
Kafirun suresini indirmiş.
İslamla ilgisi sadece kötü yönlerini arayayımda inanlara 2 -3 tane laf sokayım düşüncesi barındıranların işine yarar böyle olaylar.
Başkada hiç bi tırı vırı etkisine sahip değil
Gülün geçin yav he he.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

IL Capitano

Busra'ya sonuna kadar katiliyorum, Turkcede bir söz var ama su an aklima gelmiyor örnek olarak Samet hocaya kizip Besiktastan sogumak olmazsa bunlara kizip dinden sogumak da olmaz.

Benim anlamadigim bbir konu , bu din konusu niye bu kadar agiza sakiz oluyor Turkiye'de? Allah'la kul arasinda olmasi gereken bir olay herkes tarafindan tartisiliyor? Burayi biliyorum , avrupayi biliyoruz, hic bir yerde böule bir yaklasim görmedim. Turkiyede her turlu ortamda olaylar bu seviyeye geliyor. garip.
Sanki islami Turkiyeye Akp getirdi.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

keskinli

islamin sartida belli imanin sartida belli
bunu ne a partisi degistirebilir nede b partisi
inanirsin veya inanmazsin,bu kadar basit
bütün dinlerde yorum farki vardir
onun icinde her dinin kendine göre mezhepleri vardir
türklerin farki tartismayi cok sevmeleri
bide baska düsüneni ülkeden kovmak bize has özellik
böylelerini iran[kufur otomatik degistirilmistir]omunistleri moskovaya yollamayi cok seviyoruz
karsi görüs ne kadar ters olursa olsun bunu söyleme hakki herkese verilmeli
buda baska bi konu
@ Cem
pireye kizip yorgan yakmak olabilirmi hatirlamadigin atasözü?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....