Ana Menü

Taksim Gezi Parkı YIKIMA DİRENİYOR

Başlatan NoPasaran, Mayıs 31, 2013, 01:14:07

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Alıntı yapılan: CR7 - Haziran 18, 2013, 22:31:43
Egemen Bağış bugün çok iyi demiş.

CHP'nin muhalefeti iyi yapamadığını görmesi gerekiyor. Bunu yapamadığını anlayan halk muhalefeti kendisi yaptı.

Doğru söylemiş ama aynı kafadakilerle ters düşmüş. Onlar hep chpnin oyunu bu diyor.
Hâlâ anlayamadılar sokağa inenlerin çok büyük kısmı partizan değil.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Muhalefetlik durum yok ortada

Sorun sultanlik

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

K.D

O görüntülerdeki her şeye bir bahane uydurabilirsiniz de o engelli vatandaşımıza tomadan su sıkılmasını nasıl göremiyorsunuz nasıl dayanabiliyorsunuz gerçekten anlayamıyorum.

Bazı polis tanıdıklar biz sadece orayı provoke etmeye gelenleri seçip onlara öyle davranıyoruz diyorlar ve buna kendileri de inanıyorlar.Çok yazık!

Belki kendileri görevlerini düzgün yapmaya çalışsalar bile bu vicdansız,sözde emir kulu meslektaşlarını da görmezden gelmezlerse iyi ederler.Biz burada bile en düzgün şekilde sakince eleştirimizi yapmaya çalışırken o yapılan insanlık dışı müdahaleler gerçekten ayıp!Yeter be!
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

keskinli

videoya biraz baktim ama uzun oldugu icin hepsine bakamadim
hic kimse mükemmel degil,herkesin hatalari,inatlari ve hirslari var
insanin en büyük düsmanida nefsidir zaten.
ben hic bi seyi körü körüne savunmam,kisileri kutsamam.futboldada böyleyim siyasettede
kisiler gelip gecicidir,kalanlar eserleridir.
bana göre bu hükümet iyi isler yapmistir,yollarindan tutta hastahanelerine kadar.enflasyonun düsmesinden tutta ekonominin yükselmesine kadar
bunlari yaparken kirdiklari kalpler olmustur,incittikleri insanlar olmustur elbette bunu inkar etmem
bana iyi gelenin herkese iyi gelmesini beklemem,ama kimseninde kendine iyi gelenleri dayatmasini hosgörmem
biz genel olarak bi hata yapiyoruz,kendi inandiklarimizin hatalarini görmezden gelip karsi tarafinkini arastiriyoruz
simdi internette arastirma yapsam binlerce karsi video bulabilirim ama neye yararki,kimse fikrini degistirmezki
tercihlerime dokunma diyenler yine benim tercihlerime dokunurlar veya ben onlarinkine dokunurum
her seye ragmen bu ülkede hep beraber yasamak zorundayiz,umarim herkes farkina varir bu gercegin
bu konudan kesin zarar gören türkiyedir,yani hepimiz
milyonlarca lira zarari yine hep birlikte ödeyecegiz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

CHP konusunda Kemal Kılıçdaroğlu'nu maalesef çok zayıf buluyorum. Söyledikleri sadece sözde kalıyor.

Ama bir Emine Ülker Tarhan var ki idol olacak kadın.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eRe

Alıntı yapılan: keskinli - Haziran 19, 2013, 18:16:49
ben hic bi seyi körü körüne savunmam,kisileri kutsamam.futboldada böyleyim siyasettede
bana göre bu hükümet iyi isler yapmistir,yollarindan tutta hastahanelerine kadar.enflasyonun düsmesinden tutta ekonominin yükselmesine kadar
bunlari yaparken kirdiklari kalpler olmustur,incittikleri insanlar olmustur elbette bunu inkar etmem
bana iyi gelenin herkese iyi gelmesini beklemem,ama kimseninde kendine iyi gelenleri dayatmasini hosgörmem
biz genel olarak bi hata yapiyoruz,kendi inandiklarimizin hatalarini görmezden gelip karsi tarafinkini arastiriyoruz
simdi internette arastirma yapsam binlerce karsi video bulabilirim ama neye yararki,kimse fikrini degistirmezki
tercihlerime dokunma diyenler yine benim tercihlerime dokunurlar veya ben onlarinkine dokunurum
her seye ragmen bu ülkede hep beraber yasamak zorundayiz,umarim herkes farkina varir bu gercegin

polısın sert mudahelesınden dolayı olen 4 vatandasın suan 6 agır yaralının gozu cıkan 10 kısının borcunu kım odeyecek pekı abı :(
www.erdemeksi.com

IL Capitano

Bu kadar isi inada bindirmeye gerek yoktu ve hala devam ediliyor. Hayatim boyunca gördugum en yuksek oy destegi ile hukumette olan bir parti baskani RTE, ne gerek var bu kadar hirs yapmaya. Cevresinde olaylari sakin bir sekilde cözebilcegine anlatabilecek bir Allah kulu yok mu? Yoksa ayagini kaydirmak mi istiyorlar ? Cok garip, bu kadar guclu iken bu durumlara girmek. Abdullah Gül keske daha aktif olabilse.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Ahmet abi nasıl 1 sene kaldı yazayım, tutar yada tutmaz okuruz..

RECEP TAYYİP ERDOĞANIN MİLLETVEKİLİ OLARAK SON SENESİ..

Bunu geldiği günden beri söylüyor.3 dönemden sonra bitiyor..

Bundan vazgeçme sansı yok çünkü AKP içinde ve halkına bu konuda söz üstüne söz verdi..

AĞUSTOS 2014 te CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİ VAR.

Tayyip Erdoğan'ın Abdullah Gül ile arası olmaduğını artık uçan kuş biliyor. Son gezi olaylarında bile hiç bir araya geldiler mi bilmiyorum..

Yine Ülkemize başbakan olarak Erdoğaını atayan AMERİKA, Suriye konusunda Türkiyeyi yalnız bırakarak Erdoğandan ÇEKTİĞİ SÖYLENEN DESTEĞİ ayan beyan ortaya koyuyor.

Başbakan hani dış güçler diyor ya, aslında haklı. Reyhanlıda olsun, Ergenekon soruşturmalarındaki halk olsun ve en son gezi olsun bir yerlerde eli mutlaka var..

Bu Amerikan baronlarının başıda KOÇTUR..Erdoğanın KOÇA sallama nedenide budur..

Aslında ilişkinin bittiğini gösteren resim tam 8 ay önce çekildi. Bunu tüm dünya yazdı ama bizimkiler geçti başbakanda yakışıksız dedi. Günün yada Ayın resmi idi beyaz sarayda. Erdoğan ile konuşan OBAMA resmi diye tanıtıldı dünyaya..Aynen buydu.

Şimdi ERDOĞAN ın önünde iki yol var. Cumhurbaşkanı olmak için aday olacak . Olabilir ama Abdullah gül gibi sessiz bir cumhurbaşkanı olmak zorunda. Çünkü yasalarımız Cumhurbaşkanına aktif bir siyaset yasağı koyuyor. Yada Her an Türkiyede Gülün görev süresi 7 yıl olur Erdoğan yine dışarda kalabilir.

İkinci şık, Başkanlık sistemine geçeceğiz diyebilir ve böylece CUMHURBAŞKANINI AĞUSTOS AYINDAN SONRA bitirir ve BAŞKAN OLARAK Ülkeye hakim olur.Ama ABDULLAH GÜLÜN ABD tarafından destekleneceği ve bu süreçte yanında olacağı söylenince olası GÜL ERDOĞAN seçiminde Abdullah Gülün başkan olarak seçilmesi yüzde 1 milyondur ve buda Erdoğanın siyasi hayatının bitmesi demektir..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

Alıntı yapılan: eRe - Haziran 19, 2013, 22:28:59
Alıntı yapılan: keskinli - Haziran 19, 2013, 18:16:49

polısın sert mudahelesınden dolayı olen 4 vatandasın suan 6 agır yaralının gozu cıkan 10 kısının borcunu kım odeyecek pekı abı :(
bu cok üzücü bi durum,keske olmasaydi
ilk planda herkesi üzsede bunun borcunu maalesef yakinlari ödeyecek
suc kimde olursa olsun ölenleri hic bi sey geriye getirmeyecek.
ates düstügü yeri yakiyor,biz her ne kadar üzülsekde onlari 2 gün sonra unutup eglenceye daldik bile

keskinli

Alıntı yapılan: IL Capitano - Haziran 20, 2013, 01:10:24
Bu kadar isi inada bindirmeye gerek yoktu ve hala devam ediliyor. Hayatim boyunca gördugum en yuksek oy destegi ile hukumette olan bir parti baskani RTE, ne gerek var bu kadar hirs yapmaya. Cevresinde olaylari sakin bir sekilde cözebilcegine anlatabilecek bir Allah kulu yok mu? Yoksa ayagini kaydirmak mi istiyorlar ? Cok garip, bu kadar guclu iken bu durumlara girmek. Abdullah Gül keske daha aktif olabilse.
peki bu inat sadece tek taraflimi?diger tarafin inadi yokmu?

eRe

napıcaz pekı abı? bu ulkede hıc soz hakkımız yok mu? koyun mu olucaz bızde ?
ayrıca ınat yapan yok kı bız eylem yapıyoruz sozumuz ıcın onlar saldırıyor.ayrıca saldırı olmasa sımdıye protestolar coktan bıtırılmıstı.cadırlar toplanıyor eve gıtme kararı verılıyordu
www.erdemeksi.com