Ana Menü

Taksim Gezi Parkı YIKIMA DİRENİYOR

Başlatan NoPasaran, Mayıs 31, 2013, 01:14:07

0 Üyeler ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

17 yaşındaki Serap için biz çıktık yürüdük Gelibolu'da. Kimse kimseye de sen öylesin sen böylesin demedi.

Onlarca şehit verildiğinde de solcusu, sağcısı kol kola yürüdü. Aynı sloganı attı.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Alıntı yapılan: carsi52 - Mart 13, 2014, 16:29:24

Bu ülkede hangi kişilerin hangi partilerin pkk yandaşı olduğu az çok belli parti ismi vermiyorum çünkü karşı çıkanlar olabilir.

Aynı videodan mı bahsediyoruz bilmiyorum fakat benim izlediğim pkklı kişilerin tahliyesinde kürtçe çekilen halay.

Kürtçe şarkı
Grup Yorum tahliyesinde çekilmiş..
Grup yorum devrimci bir grup..
Dil din mezhep ayrımı yapmazlar..

Kürt halkıda dinler Türk Halkıda..

Kürtçe müzik heryerde var İstanbula gel hiç şaşırmazsın emin ol..

Neredeyse her düğünde oluyor özellikle zeytinburnunda..

Hepsine nasıl pkk lı diyebilirsiniz aklım almıyor..

Dİl bu..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

ben yürümedim.

ben gezininde hergün eylemine katılmadım.

yarın belki başkası için yürüyeceğm belki de yürümeyeceğim.

isteyen yürümeli zaten.serap için yürüyenlere polis saldırdı mı ? onun için yürüyenleri öldürdü mü?

eylem herkesin hakkı.yürümekte.isteyen yürür istemeyen yürümez.zaten hep bunu demiyor muyuz?

serap için yürüyenlere de sopamızı alıp çıkmadık.tam tersi üzüldüğümüzü söyledik Allahtan rahmet diledik.

kılıçdaroğluda çıkıp çocuk sevici demedi veya muharrem ince çıkıp biri öldü ekonomi bozuldu sabah ama akşam toparlandı Türkiye bunları aştı demedi.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Devlet Bahçeli : Çıkış yolu sandıkta olmalı,sokakta değil

Anlatamıyoruz bunu malesef.

Devlet Bahçelinin bu tutumunu koruyacağına inanıyorum oyuna gelmeyecektir sokağa çıkanlar gibi.
Bölünür senin için uykular!

beckyZWICKY

.
vaahh vaahhhh kahramanımızın izni iptal olmuş.. fazladan 2-3 saat uykusundan olmuş.. 1 tane kalitesiz kenar mahalle karısıyla geçireceği günden olmuş vaah vaahhh.. tüh ya bunlar çok daha önemliydi bir çocuğun can'ından..

bakın yanlışta anlaşılmasın tüm polislere düşmanlığım falan yok! ama bu ve bunun gibi kahpe feryatları(en masumca hitap edişim) o kadar çok ki aralarında.. işte bu kahpeler yüzünden halk polise düşman oluyor.. Halk bize niye düşman oluyor diyen polisler! etrafınıza bakın; bu ve bunun gibilerden çok oldugunu göreceksiniz! işte bu yüzden, kendiniz yüzünden kendiniz sevilmiyorsunuz artık! bu imaj oluşuyor artık!

bir polis bu kadar vicdansız-ş.refsiz olabilir mi? neyse devam edersem konuşmam ve hitap edişlerim çok farklı boyutlara ulaşıcak. ama siz anlıyorsunuz...

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

carsi52

Berkin'in üzerinden patlayıcı madde çıkmış deniliyor hastanede böyle bir şey duydunuz mu sizde ?

Yada bi yerde bununla ilgili bir şey gördünüz mü ?

ERHUN

Alıntı yapılan: carsi52 - Mart 13, 2014, 22:56:21
Berkin'in üzerinden patlayıcı madde çıkmış deniliyor hastanede böyle bir şey duydunuz mu sizde ?

Yada bi yerde bununla ilgili bir şey gördünüz mü ?

Bir belge var hastane mührü olan, hastaneye getirilen bir yaralının üzerinden patlayıcı madde bulunmuş ve hastane polisine teslim edilmiş. Belgede öyle yazıyor. Ama onun kime ait olduğu belli değil, herkes işine geldiği gibi konuşuyor. Doğrudur yanlıştır bilemem ama doğrulayabilecek kişiler o gün orada olan sağlık personeli.

beckyZWICKY

14 yaşında cocuk bomba yapacak değil ya..

ve en önemliside eğer bu gerçek olsaydı manşetlerden ve dillerden düşürülmezdi bu durum.. sırf kürt halayında bulundu diye dağdaki teroristle pkk ile bir tutuldu bu "ölü cocuk".. eğer ki bu iddaa doğru olsaydı emin olun o zmn bu cocugun adı; canlıbombacı berkin - intihar bombacısı berkin - kanasçı berkin zana... falan vs olurdu ve dillerden manşetlerden düşürülmezdi..

o tarz haber çıkaranların hiç vicdanı yok mu anlayamıyorum.. bu çocuk öldü.. ölü ve çocuk.. biraz insaf..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

keskinli

tamamda sercan
böyle yazari paylasip prim yaptiriyorsun
gerci böyle bi yazi yazip kendi resmini koymasi fake hesab cagrisi yapiyor
baska yerlerde sehit polis icin yazilmayacak yazilar var
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Bana vurmayın tesadüf rastladım.

CR7

patlayıcı derken c4 mü çıkmış?
yüksek ihtimal torpildir.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

Dediğim buydu. Kim olduğu nereden belli? O aralar kafasından vurulan bir çok kişi oldu. Hasta kabul numarasına kadar mı biliyorlarmış? Bilmediğimden soruyorum, yargılamıyorum. Yanlış anlaşılmak istemem.

ilhan mansız_melis

Ekmek almak için evden çıkan 14 yaşındaki çocuğun mu üzerinde patlayıcı varmış ? İnsanlar daha ne kadar alçalacak merak ediyorum. Ayıp.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Yarın dükkana gideyim şu belgeden bende bir tane yapatım size :)

Yahu kardeşim şaka gibi ülke yemin ederim..

Az kaldı Berkin bomba için düğmeye basarken Kahraman Türk Polisi vurdu derlerse şaşırmam
Aşk bu Aşk !

volkanca.net