Ana Menü

Taksim Gezi Parkı YIKIMA DİRENİYOR

Başlatan NoPasaran, Mayıs 31, 2013, 01:14:07

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DIABLO

yetmezse orman söndürmede kullanılan uçaklarıda kullansınlar
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

ERHUN

Aydos yanıyormuş. İtfaiye ulaşamamış havadan müdahale gerekiyor ama daha müdahale başlamamış.

Bu arada İstiklal'den geri çekildi polis.

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ERHUN

Kafasına gaz kapsülü isabet eden Filistinli kadın ameliyattan çıkmış. Durumu ciddiymiş. 2 gün uyutulup durumuna bakacaklarmış.

ERHUN

Kafasına gaz kapsülü isabet eden Filistinli kadın ameliyattan çıkmış. Durumu ciddiymiş. 2 gün uyutulup durumuna bakacaklarmış.

"Fenerbahçeliler Harbiye'den, Beşiktaşlılar Gümüşsuyu'dan, Galatasaraylılar da Karaköyden Taksim'i zorluyor."

"Destek kuvvet geldi. TOMA'lara su ikmali yapılıyor. Sağlam müdahale gelecek."

DIABLO

istanbul yıkılıyor ve damat feritten ses soluk yok vay beee

forzaChelsea

ERHUN

İmam hatip mezuniyet törenindeymiş.

Bu arada, ön saflara pkk paçavralı 3 kişi geldi. Bunlar hoş değil işte. Bu gösterilere bu tür şeyler katılırsa farklı boyuta çevrilir, hiç bir kıymeti kalmaz.

DIABLO

forzaChelsea

ERHUN

"Gümüşsuyu Asker Hastanesi'nden camdan erler maske attı."

"Bir grup polis, göstericilerin bir kısmını köşeye sıkıştırıp gaz sıkmaya başladı, başka bir polis gaz sıkıp o polisleri durdurdu."

------

Vicdan sahibi polisler kendini gösteriyor. Yalan haber çok var ama doğrulanmış haber diye paylaşılanları yazıyorum buraya.

ERHUN

ERHUN

Asker vatandaşa maske dağıtıyor:

---------------

Polisin gaz kapsülü azalmış. Eskisi kadar sık atamadıkları söyleniyor. Halk ilerledi.

Utanıyorum şu durumdan. Polis, halkla çatışıyor. Yazıklar olsun o çatışan polislerede o emri verenlerede.

DIABLO

tv lerde hayat güllük gülistanlık :)

forzaChelsea

DIABLO

forzaChelsea

ERHUN

ERHUN

Sabahtan beri devam ediyor ve dağıtamadılar. Hava kararıyor ve kalabalık artıyor. Bu saatten sonra polislerin işi zorlaşır. Vali, emniyet müdürü her neyse aklı varsa polisi çeker yoksa olaylar dahada büyüyecek.