Ana Menü

Taksim Gezi Parkı YIKIMA DİRENİYOR

Başlatan NoPasaran, Mayıs 31, 2013, 01:14:07

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

El Colgado

Yuhhh. Valla forum kurallarını bir, iki günlüğüne kaldıralım. Normal sözcüklerle bunu ifade etmek çok zor. Karısının yanında bir de, utanmaz. Gözünün önünde senin de ailene bir şey yaparlar inşallah

DIABLO

banada annemin yanında yaptılar çocuk gibi azarlamalar merkeze alırımlar falan filan

forzaChelsea

ERHUN

Arkadaş bu medya ne yapıyor ya?

Kimin kuklası bunlar? Nasıl basın anlayışı? Nasıl ahlak? Nasıl vicdan? Nasıl insanlık?

DIABLO

binanın çatısına kaçanlar bile var  :o

forzaChelsea

ERHUN

TGB
‏@genclikbirligi
Polis harbiye Ordu Evi'ne saldırdı içeriye gaz atıyor... #direngeziparkı

----

Doğruysa asker haddini bildirir bunların. Gerçi genel kurmay başkanı da o taraftan, eski komutanlar yok artık.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

DIABLO

yuh ...

küfür içeriyor uygunsuzsa kaldırınız ...

forzaChelsea

ERHUN

Tayfun Talipoğlu bile çıldırma noktasına gelmiş. Her daim sakinliğini koruyan birisidir kendi.

Bu arada yaya çevikler çekildi. Gazlar çok nadirleşti. TOMA'yla karşılık veriyorlar ama halk sağlam.

El Colgado

Ya herro ya merro. Yarın hafta sonu zaten ben halkın geri vites yapacağını düşünmüyorum.

ERHUN

HALK TV SON DAKİKA

Beşiktaşlılar Gezi Parkı'na girdi!

NoPasaran

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Taksim'de polisin eylemcilere yönelik müdahalesini eleştirerek, Başbakan Erdoğan ve hükümeti sorumluluğa çağırdı.

Kılıçdaroğlu, yaptığı açıklamada Başbakan Erdoğan'a seslenerek; "Yargının verdiği karar doğrultusunda polisi derhal Taksim Gezi Alanı'ndan geri çek, halkla polisi karşı karşıya getirme. Halk kendi kentine yani İstanbul'a sahip çıkıyor. Bunun için direniyor. Doğayı ve kentini korumak istiyor. Bu andan itibaren yaşanan her olayın sorumlusu Başbakandır. Ne yazık ki Başbakan, hala sorumluluğunun farkında değildir. Artık İstanbul'da Vali diye bir kişi yoktur. Türkiye'de yönetim boşluğu vardır. Bu boşluk İstanbul'da bütün açıklığı ile gözler önüne serilmiştir. Şu an itibari ile Başbakan olduğunu göster, polisi geri çek, yargı kararına uyduğunu kamuoyuna açıkla. Bu sizin görevinizdir. Ana muhalefet partisinin genel başkanı olarak görevinizi size hatırlatıyor ve zaman geçirmeden uygulanması için sorumluluğa çağırıyorum" dedi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Tribündergi-Twitter-Facebook kaynaklı haberleri yazıyorum buraya ama tanıdığım, güvendiğim kişilerden alıyorum. Boş tiplerden almıyorum onu belirteyim tekrardan.

Taksim'deki olaylarda 4 ölü olduğu söyleniyor.

Çarşı Gezi'ye girerken yüklendiğinde 4 çeviği ağır yaralamış.

Tribün gruplarının olduğu yerlerden gelen haberler polisin zorlandığı.

bu üstte yazılanlar doğruysa önümüzdeki 2 gün çok karışır ortalık.

-------

TOMA şuan İstiklal'deki barikatı yıktı. Polisler ilerledi.

DIABLO

gençler maçının intikamını alıyorlar anlaşılan

forzaChelsea