Ana Menü

SON DAKİKA.. Samet Aybaba ile Yollar Ayrıldı

Başlatan ilhan mansız_melis, Mayıs 20, 2013, 16:57:22

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

bu haberler nerede yaziyor cok merak ediyorum,hic bir tane ciddi gazetede yok
bunu yazanlar neye veya kime dayandiriyorlar
hangi tarafin hangi ismi bu konuda aciklama yapmis?
cirkeflikten baska bi sey degil
zaten opsiyonlu anlasmasi yokmuydu?2+2
3 sene nereden cikti?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Abi yoksa öle bişey çıksın sölesin..

Samet Aybaba söyledikleri ile bugün konuşulanlar çok farklı..

Gitmem gerekiyorsa giderim demişti..

O zaman giderken arkasına bakmasın bi zahmet
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Yönetimin düşündükleri dışında bir talebim yoktur demiş.

NoPasaran

[IMG]http://img.tapatalk.com/d/13/05/23/e4y7e3ag.jpg[/img]

Helal olsun Hoca..

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az
camur at izi kalsin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ERHUN

Beşiktaş, teknik direktör Samet Aybaba'nın sözleşmesinin feshedildiğini açıkladı.
Aybaba'ya 10 taksitte toplam 1 milyon 550 bin lira ödenecek.

IL Capitano

Hukuken hakki neyse onu talep etmis o zaman. Bu bir camur atma degil, sadece yapilan feshten ben bu cikardim. Kontrakti oldugu icin, calismadigi bir sezon icinde maas alacak.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ERHUN

Şirketimiz ile Samet Aybaba arasındaki 28.06.2012 tescil ve başlangıç tarihli Türkiye Futbol Federasyonu Teknik Adam Sözleşmesi taraflar olarak karşılıklı rıza ve muvafakatimizle 27.05.2013 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere karşılıklı olarak feshedilmiştir.

Buna gore

1.Şirketimiz, Fesih tazminatı olarak,  2013/2014 futbol sezonuna ilişkin garanti ücret tutarı olan toplam 1.550.000.-TL'nı Samet Aybaba'ya ilki 31 Ağustos 2013 tarihinde olmak üzere bu tarihi takip eden ayların işgünü olan son günlerinde her biri 155.000.-TL'lik taksitler halinde toplam 10 taksitte ödeyecektir.

2.Samet Aybaba'nın 2013/2014 futbol sezonunda başkaca bir Kulüple (Şirketle) sözleşme imzalaması halinde, 2013/2014 futbol sezonunda yeni kulübünden alacağı ücret Şirketimiz tarafından Samet Aybaba'ya ödenecek ücretten düşülecek olup, iki ücret arasındaki fark yine anılan tarihlerde aylık olarak Şirketimiz tarafından Samet Aybaba'ya ödenecektir.

ilhan mansız_melis

Zico olmayacak ama hocamız yabancı olacak dedi Fikret başkan.

Çok merak ediyorum.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

El Colgado

Abi şenol hoca'yı neden düşünmüyoruz anlamıyorum. Selçuk, burak, olcan. Kaliteli oyuncudan anlıyor. Takımı dünya üçüncüsü yaptı, başarılı. Tecrübe desen var. Sorun çıkartmaz. Önder özenle iyi işler yapabilirlerdi

ERHUN

Alıntı yapılan: El Colgado - Mayıs 27, 2013, 18:04:38
Abi şenol hoca'yı neden düşünmüyoruz anlamıyorum. Selçuk, burak, olcan. Kaliteli oyuncudan anlıyor. Takımı dünya üçüncüsü yaptı, başarılı. Tecrübe desen var. Sorun çıkartmaz. Önder özenle iyi işler yapabilirlerdi

Şenol Güneş herkesin sevdiği veya sevmese bile saygı duyduğu bir hoca. Karakter olarak iyi biri, Beşiktaş'ıma yakıştırırım ama Önder Özen işi biraz düşündürüyor. Futbol direktörü dediğimiz makam tüm futbol kademelerinden sorumlu, yani A takım teknik direktöründen falan üst bir kademe. Bir yandan diyorum Şenol Güneş o tarz şeyleri sorun edecek adam değil, diğer yandan şüpheye düşüyorum. Konuşup, mevcut şartları, planları sunmadan anlaşma olmayacağı için içim rahat gelecek hoca konusunda.