Ana Menü

Hatay'da 45 ölü..100 lerce yaralı..

Başlatan NoPasaran, Mayıs 12, 2013, 00:04:46

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

DEFNE HASTANESİ:26
ANTAKYA DEVLET HASTANESİ:44
KIRIKHAN HASTANESİ:18
AKADEMİ HASTANESİ:6
AKDENİZ HASTANESİ:3
ARAŞTIRMA HASTANESİ:30
REYHANLI DEVLET HASTANESİ:50
toplam ölü sayısı:177
resmi açıklama yaptığı ve ölü sayısını bildirdiği için FERDİ ÖZMEN tutuklandı...

Hatay, Mustafa Kemal Üniversitesi sayfasında bunu yazmışlar.

ERHUN

http://forum.memurlar.net/konu/1804611/1.sayfa

Şu konuyu isterseniz baştan aşağı okuyun. Orada görev yapan memurlar (sağlıkçı-öğretmen) yazmış durumu.

ilhan mansız_melis

Ya aslında kimin neden yaptığı falan anlaşılıyor da işte.

Bugün burada da protestolar yapıldı.

Allah sizin de sizi destekleyenlerin de belasını versin.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

IL Capitano

devletin elinde avucunda ne varsa sattilir, para geldi, ekonomi iyi oldu dediler. Teröru bitirme ugruna apoyla - 35 bin kisinin ölumunden sorumlu bir insanla masaya oturdular ayni anda kendi elleriyle suriye sinirinda teröre kucak actilar, hatay sehrini vede cevresini resmen bitirdiler. Medya özgurlugu diye bir sey yok, asker bitti, irtibarsizlastirdilar. Insanlar istedikleri gibi hareket edemiyor Turkiyenin buyuk cogunlugunda, Atatürk kavramini okullardan yok etme cabalari coktandir basladi. ve bunun gibi milyonlarca sey. Yani bazen diyorum acaba bunlarin yaninda demirören bize verdigi zarar nedir ki?
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ERHUN

Suriye ordusu son günlerde çok sağlam ilerliyormuş, kaybettiği bir çok yeri geri almış.
ÖSO teröristlerinin son çırpınışları olabilir bunlar, hani biz gidiyoruz Türkiye'yide alalım yanımıza nasıl olsa hükümetleri hazır bekliyor gibi bir düşünce de olabilir.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

videonun son saniyesinde yardımcı cüneyt'e dönüyor. acaba düdüğü çal falan mı diyor. =) helal olsun fb taraftarına. takdir ettim.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

İlgilenenler için bir video:https://www.facebook.com/photo.php?v=113821308804162

İlgilenen yoktur gerçi bununla. 3'ncü köprü, Taksim gezi parkı, oyun parkı, o, bu, şu... Gündem kalabalık. Ölen kişiler öldüğüyle kaldı.

NoPasaran

Konu her ne kadar siyasi bir boyutu olsada

AkParti, Başbakan ve politikalarını seven olan bir sürü insan ve forum üyesi arkadaşlarımız var..

Bir grup Ak Parti karşıtı diğer Grup tam tersi şekilde bir tutum oluşursa

Ortak noktamız Beşiktaştan kopmuş oluruz..

O yüzden "Konu sıcakken" bazı şeylerin konuşulması olağandır ama bunu uzatmak bizim foruma zarar verecekrir..Çünkğ siyaseti biz kaldıramıyoruz..

O yüzden konunun uzamamasını rica ediyor aksi takdirde bazı mesajları silmek zorunda kalacağımızı bilmenizi isterim..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net