Ana Menü

Futbol Direktörümüz ÖNDER ÖZEN

Başlatan ilhan mansız_melis, Mayıs 07, 2013, 14:24:03

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Tek üzüntüm Ntvspor'da artık o güzel analizlerini dinleyemicek olmam .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

3 yıllık sözleşme.
Aylık 40 bin lira.
Şampiyonlukta 400 bin lira prim.
İkincilikte 200 bin lira prim.
Türkiye Kupası alınması durumunda 200 bin lira prim.

Primler brüt, maaş net.

NoPasaran

Hiç vermeselermiş..

Akşam ekmek parası verip yeterdi Önder Özene..

Sen hoca getireceksin adamın maaşına bakıp sallamaz yemin ederim..

Sende 200 bin euro :)

Şaka gibi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

Hakikaten çok az. Acaba neden böyle?
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ERHUN

eRe

Beşiktaş'ın Futbol Direktörü Önder Özen, Slaven Bilic yönetiminde yaptığı ilk çalışma öncesinde basın mensuplarıyla birlikte sohbet toplantısı düzenledi.
Özen, takımda kalacak ve gidecek oyuncular hakkında Slaven Bilic'in de karar vereceğini dile getirerek, "Hocamız şu an da takımı iyice tanımaya çalışıyor. Kalacak ve gidecek oyuncuları ilerleyen günlerde belirleyeceğiz" dedi.
HILBERT KONUSU
Önder Özen, Hilbert'in sözleşme uzatmama konusuna da değinerek, "Hilbert'in sözleşmesi bitmiş durumda. Yerli olarak sağ bek bulmak sol bek bulmaktan daha kolay. Yıllık 1.3 milyon euro sağ bek futbolcusu için fazla. Bu paraya Dani Alves, Maicon, Lahm gibi futbolcular oynar. Bu yüzden yerli bir sağ bek arayışındayız" ifadelerini kullandı.
ÖZEN'DEN RONALDINHO YORUMU
Beşiktaş'ın ürünleştirme politikası doğrultusunda Ronaldinho'yu transfer edeceği konusuna da açıklık getiren Özen, "Beşiktaş ürünleştirme politikası için bir futbolcuyla anlaşacak. Ancak futbolcu sadece ürünleştirme için transfer edilmemeli. Sezonun son maçında taraftar o formayı sıktığında ne kadar ter akacağına bakar. Bu yüzden verim alamazsak bir değil on bir tane Ronaldinho olsa bir yararı olmaz" dedi.
"TÜRKİYE'DE 10 MİLYON EURO VERECEK OYUNCU YOK"
Özen ayrıca transferde bir kaleci, bir stoper, sağ ve sol bek ile bir forvet oyuncusunu kadroya katmak istediklerini dile getirdi. Trabzonspor'da forma giyen Tolga Zengin konusunda sorulan bir soruya ise önder Özen, şu cevabı verdi;
"Türkiye ve Trabzonspor'da 10 milyon euro edecek oyuncu yok. Beşiktaş'ın da kimseye 10 Milyon euro verecek hali yok."
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Önder Özen Bilic ikilisi nasıl çalışacak çok merak ediyorum..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Dun radyoda Onder Ozenin istifa edebilecegini soyledi Hakan Gundoğar.
Transfer ve menejer olaylari yuzunden
Samsung Galaxy s4 cihazindan Tapatalk 2 ile atıldı..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Hakan Gündoğar güvenilir bir kaynak olmadığı için ciddiye almaya gerek yok bence.
Önder Özen'le Slaven hocanın arası açık o yüzden istifa edecek diyende var. Herkes nereden tutturursa, nasıl yıpratabilirse oradan götürmeye çalışıyor.

CR7

Önder Özen : Fb'den futbolcu almayacağız / Kavalcı: Başkan'ın transferi Sezer / Başkan: Sezer'i geçen seneden beri istiyordum.
Önder Özen : Toraman'ın sözleşmesi daha yürürlüğe girmedi. Td'e bağlı / Başkan : Devam edecektir sözleşme imzalandıysa. (ve sonra) ben istedim kalmasını

:ok
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

IL Capitano

H Gundogari pek tanimiyorum, aslinda tam olarak kime yuzde yuz inanacagimida bilmiyorum ama birseylerin oldugu kesin gibi. Dun Ö Özenin kulup sayfasindada aciklamasi vardi.

Futbol Genel Direktörümüz Önder Özen, basında çıkan haberlerden duyduğu rahatsızlığı dile getirdi.
İkinci Başkanımız Sayın Ahmet Nur Çebi, sadece Beşiktaş'taki görevimde değil, özel hayatımda da fikirlerine değer verdiğim, saygı duyduğum bir büyüğümdür.

Basında sanki Sayın Çebi ile aramızda sorun varmış gibi yansıtılan asılsız haberlerden büyük rahatsızlık duymaktayım.

Birçok konuda birlikte çalıştığımız Sayın Çebi'den rahatsız olmak bir yana, varlığı ve verdiği destek benim için önemli bir güçtür.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımla sunarım,

Önder Özen
BJK Futbol Genel Direktörü
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ERHUN

Alıntı yapılan: CR7 - Temmuz 08, 2013, 11:34:54
Önder Özen : Fb'den futbolcu almayacağız / Kavalcı: Başkan'ın transferi Sezer / Başkan: Sezer'i geçen seneden beri istiyordum.
Önder Özen : Toraman'ın sözleşmesi daha yürürlüğe girmedi. Td'e bağlı / Başkan : Devam edecektir sözleşme imzalandıysa. (ve sonra) ben istedim kalmasını

:ok

Aynı Önder Özen, gerektiğinde yalanda söyleyeceğim dedi. Ama yok işe gelen alınıp geri kalan görmezden geliniyor. Neyse sonuç olarak yalanlandı. İşler biraz iyi gitmeye görsün hemen karalama.

CR7

bunlar yalan değil ama.
Ahmet Kavalcı direkt olarak söyledi.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Ben inanıyrum..

Sezer konusu çok önemli değil. En azından yerli ve stat işi varsa yapılması normal..

Ancak Eneramo olayında işler sıkıntılı Biliçin menejeri ile Eneramonun menejeri aynı deniyor..

Bu mide bulandrıyor işte..

1000 tane maç izlemiş scout ekibi ve günde 8 10 maç kasetlerden izleyen şu an ekip bula bula SİVASIN saç baş yolduran ve sivas forumlarında bile kurtulduk denilen adamını alacağını hiç sanmıyorum..

Ya git U21 den ganadan oyuncu al yemin ederim kimse bişey demez. Ben demem en azından. Önder Hoca ve ekibi beğenmiş almış derim..

Açıkcası ben bu durumdan rahtaısızım..

Önder Özen yanına mutlaka bir isim alıp kendisini güçlendirmesi lazım. Sanırım yalnız kalıyor..

Metin Tekin ile iyi bir ekip kurabilirler.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Ben yalan demiyorum, biliyorum o açıklamaları. Demek istediğim Önder Özen'in Sezer'e karşı çıktığı nereden biliniyor? Neticede geçen sezon yedek sıkıntısı çok çektik. Belki o da öyle düşünüyor, belki diyorum çünkü kimse fikrini bilmiyor. Toraman konusunda ise başkan böyle bir karar vermiş olabilir. Profesyonellik olarak doğru değil ancak transfere para harcanmak istenmiyor, iyi kötü 9 yıldır bu kulüpte. Stoper, bek, ön libero nereye koysak oynuyor. 2 sezon daha kadroda duracak, oynatılıp oynatılmaması hocanın kararı olacak neticede.
En ufak şeyde bu kadar büyütüp takımı yine karıştırmanın iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum.