Ana Menü

Futbol Direktörümüz ÖNDER ÖZEN

Başlatan ilhan mansız_melis, Mayıs 07, 2013, 14:24:03

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

İşe önce yeni bir hocayla anlaşarak başlayacak olan Özen, kadro yapısına göre bir teknik adam transfer edecek.
Öncelikle takımın ve transfer edilecek futbolcuların hangi sistemi daha iyi oynayabileceklerini tespit edecek olan Özen'in, belirlenen sistem üzerinde çok iyi olan bir teknik adam ile anlaşacağı dile getirildi.

Antrenman bilimleri üzerinde İngiltere'de master yapan, Portekizce ve İngilizce bilen Önder Özen, takımda yaşanan sakatlıkların tekrarlanmaması için de bir dizi çalışmalar içerisine girdi. Takımın fizyoterapistlerini ABD'ye gönderecek olan Özen, burada belirlenen bir firma ile anlaşarak, yeni sezon sakatlıkları en aza inmesi için çaba gösterecek.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Başkan yarın basın toplantısıyla açıklayacakmış sportif direktörümüzü.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Beşiktaş'ın futbol direktörü yarın Fikret Orman'ın düzenleyeceği basın toplantısıyla tanıtılacak.

Beşiktaş'ta futbol direktörlüğü için Önder Özen ile kesin olarak anlaşmaya varıldığı öğrenildi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve göreve yeni getirilen futbol direktörü Önder Özen yarın bir basın toplantısı yapacak.

Başkan Fikret Orman ve Önder Özen'in Akaretler'deki kulüp binasında basın mensuplarının önüne çıkacakları ve Beşiktaş'ın yeni futbol direktörünün tanıtılmasının ardından yeni sezon yol haritasını açıklayacakları öğrenildi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

hayirli olsun
gerci tam olarak ne yapacak anlamadim ama insaallah faydali olur
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

Basın toplantısı şu an Ntvspor'da.

Hoş geldin Önder hocam.

ilhan mansız_melis

Önder Özen :

Beşiktaş, ilkleri yapan 110 yıllık bir camia. Şimdi sportif direktörlük kavramının altını birlikte dolduracağız.

Beşiktaş çok doğru bir yaklaşımla pozisyonumu 'futbol direktörü' olarak tanımladı. Ben altyapıyla da ilgileneceğim.

Bir scout departmanımız var. O departmanın şefi de eski futbolcumuz Fikret Demirer. Önümüzdeki günlerde ismini duyuracağız.

Beşiktaş'ın alt yapı kategorileri bir tanesi hariç tümünde şampiyon oldu. Özellikle U13 grubumuzu izlemenizi tavsiye ederim.

Beşiktaş camiası, heybetiyle hayranlık uyandıran bir camia. Böyle bir camiaya dahil olmak gurur verici. Umarım başarılı oluruz.

18 ay sonunda Beşiktaş'ta istediklerimizi yapabilir miyiz? Bunu göreceğiz. Olmazsa kontratım çekmecelerde kalır, vedalaşırız.

Teknik direktörlükte gözüm var. Bir gün yapacağım ama bu Beşiktaş'ta olmayacak

Ailem Beşiktaş'ta görev yapacağım için çok mutlu ve gururlu, babam yaşasaydı benle büyük bir gurur duyardı.

Kulüpçü bir insan olmadım, 1992 yılından bu yana taraftar değilim.

Beşiktaş'ın hayranlık uyandıran bir taraftar potansiyeli var.

Transferde 'bomba' işine önceden beri karşıyım. Scout departmanımızın hazırladığı rapor doğrultusunda transfer yapacağız.

Önümüzdeki yıl Beşiktaş olarak oynayacağımız stadı ileriki günlerde Yönetim Kurulu belirleyecek ben de fikrimi beyan edeceğim

24 kişilik oyuncu grubunda uluslararası 8 oyuncu, ulusal 8 oyuncu,4 altyapı oyuncusu olmasını hedefliyoruz.

CR7

Çok saygı duyuyorum bu adama.
çok efendi.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

El Colgado

Bjk'nin böyle sempatik birine ihtiyacı vardı

NoPasaran

Hayırlı ve uğurlu olsun..

Çok merak ediyorum nasıl olacak..

Hoca konusu çok önemli..Nasıl kabul edecek onuda merak ediyorum  :D

Ben Önder Özene karşı çıkanları gerçekren anlamıyorum..

Yani Beşiktaşın başına şu an Mourinho gelse ne olacak cidden merak ediyrum..

Yeniden yapılanmadıktan sınra , scout ekibi ile araştırmadıkran sonra nasıl baş edecesin fener yada gs ile..

Seneyede yarış çetin olacak ama bişeyler deneniyor artık Kulübümüz eski defterleri rafa kaldırığ yepyeni bir anlayış benimsiyor..

Altyapıdan 4 oyuncu kadroda olacak 3 sene sonra diyoe . Bunu hedeflemek bile güzel..

En azından deneyeceğiz.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

"Kontratım 3 senelik ama kendime verdiğim süre 18 ay. 18 ay sonunda bakarız istediklerimi yerime getiremediysem,başarılı olamadıysam kontratımız çekmecede kalır gideriz."

:ok

CR7

[KralKartal]

Volkan, sanalda yazan her taraftar yorumunu ciddiye alirsak, cogu cahil, cocuk, ergen, kanlari daha deli akiyor,
herseye birsey bulurlar tabiki, bizde gectik o yollardan ama simdikiler bilip bilmeden konusuyor, yeterki yorum yapilsin (haber siteleri icin diyorum).

Basarili olur olmaz, onu kimse bilemez, bugun Messi Besiktasa gelirse basarili olacagi garanti mi? Gol krali olacagi garanti mi?
Bunlar bilinmez, futbol istatistiklerle oynanmiyor artik, ama ilk adim önemli, hedefler önemli ve guzel.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

K.D

Açık söylemek gerekirse yazın takımların kamp döneminde tv yorumlarında önder hoca hep beşiktaşta pozisyonunun eksperi oyuncular yok diyordu bende bu adam ne diyor ya deyip sinir oluyordum ama tabi o zamanlar bir sahiplenme duygusuyla böyle düşündüğümü farkettim :)

Daha sonra ise yorumlarını keyifle dinlemeye başladım,özellikle beşiktaşlı adı anılmaya başladıktan sonra herkesten duyduğum araştırmacı ve profosyonel bir insan olması beni kendisine dahada ısındırdı.

Bakalım hayırlısı olsun umarım Beşiktaşımıza kendi tabiriyle pozisyonunun eksperi muhteşem gençleri getirir ve Beşiktaşımızı şaha kaldırır :)
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

ERHUN

İyi ki geldi, hoş geldi.

Önder Özen'in gelmesinde manevi olarak payımın büyük olduğunu düşünüyorum. ;D