Ana Menü

Futbol Direktörümüz ÖNDER ÖZEN

Başlatan ilhan mansız_melis, Mayıs 07, 2013, 14:24:03

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Önder Özen'in futbol direktörlüğüne getirildiğini açıkladı.

Beşiktaş'ta futbolun yeni patronu Önder Özen

Önder Özen ile birlikte basının karşısına geçen Orman, "Yönetimimizin üstün çalışmaları sayesinde takımımız başarılı bir sezon geçirdi. Futbol, transfer, altyapı ve izleme komiteleri profesyonelce yürütülecek. Önümüzdeki sezondan itibaren futbol bütçemiz 100 milyon doların üstüne çıkacak" diye konuştu.

"TRANSFERLER BİR KOMİTE VASITASIYLA YAPILACAKTIR"
Orman, "Profesyonelleşme bugün ortaya atılmış bir fikir değildir. Futbol direktörümüz bundan sonra Önder Özen olacaktır. Önder Özen ile 3 yıllık bir konrtat yaptık. Transferler Önder Özen'in insiyatifi ile değil bir komite vasıtasıyla yapılacaktır" dedi.

ÖNDER ÖZEN: KONTRATIM 3 SENE AMA BENİM KENDİME VERDİĞİM SÜRE 18 AY
Fikret Orman'ın ardından söz alan Önder Özen ise, "İlk görüşmelere başladığımızda Beşiktaş'ın vizyonunu Tamer Kıran anlatmıştı. Futbol direktörlüğü kavramı Türkiye'de altı çok iyi doldurulan bir kavram değil. Futbol genel direktörü sadece A takımı ile değil, altyapı ile de ilgilenecektir. Beşiktaş yaş grubu takımları biri haricinde hepsinde Türkiye finali oynadı. Transfer bütünlük gerektiren, işbirliği gerektiren bir iştir" şeklinde konuştu.

Özen, "Scout departmanımız Türkiye'nin insan kaynaklarını en iyi gözleyen bir ekip olacak. Futbol şubemizin bir kulüp disiplinine ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Beşiktaş camiası gıpta ile baktığımız bir camia, burada olmak gurur verici. Kontratımız 3 sene ama benim kendime verdiğim süre 18 ay" ifadelerini kullandı.

"BEŞİKTAŞ'TA TEKNİK DİREKTÖRLÜK YAPMAK BENİM HADDİME DEĞİL"
Önder Özen, "Beşiktaş'ta teknik direktörlük koltuğu kolay ele geçirilecek bir şey değil. Benim haddime değil. Teknik direktör; ya başarıya aç ve başarıya giden bir potansiyale sahip olmalı ya da 56-57 yaşında başarılar tatmış birisi olmalı. F.Bahçe'de 7,5 sene görev yaptım. Beşiktaş'ta görev alacağım için ailem çok mutlu. Babam yaşasaydı o da çok gururlu olurdu. Kulüpçü bir insanım. 1992 yılından bu yana amiyane tabirle vatansızım. Gençken transferim yattı ve o günden bu yana küsüm" diye konuştu
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Haber netleşmeden konuşmamak lazım bence yinede

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

kac saat gecti hala yalanlanmadi.
bu adam dunya futbolunu bence cok iyi takip ediyor. goreve baslarsa kazanan bjk olur. bjk'nin cocugu diye bagrilanlari da gorduk. denizliye tepki gosteren carsi gs macinda mustafa denizli bugun bitir bu isi diye bagirdi dun gibi aklimda. gecmiste naptigi umrum degil. ama resmilesmeden burda gaza gelmeye de gerek yok tabi. :)

ERHUN

Çok çok iyi bir hamle. Hoş geldin Önder hoca :)

NoPasaran

Futbol direktörlüğü görevi ile Beşiktaş'ın transfer politikası da değişiyor. Bundan sonra teknik direktörün transferde isim söyleme hakkı ortadan kalkıyor. Hoca, sportif direktöre hangi bölgeye transfer istediğini söyleyecek, alınacak futbolcu da izleme komitesinin belirlediği isimlerden biri olacak.

şu sistem umarım gelir. senelerdir hayal ettiğim sistem..

önder özene yetki ne derece verilir beklemek lazım..

bence anlaşışmış şu an nabız yoklanıyor..

nabız olumlu yakında imzalar
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Ali Ece , Önder hoca 20 gün önce çalışmalara başladı dedi.

Oğuzhan fiyatında ve Oğuzhan kalitesinde isimler varmış listesinde.

El Maestro

Gerçekleşirse güzel bir hamle olur ..

Önder Özen futbolu bilen bir adam umarım doğru çıkar bu haber ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ilhan mansız_melis

Önder hoca görüştük ama henüz anlaşmadık dedi.

İş açıklığa kavuşunca konuşuruz :)

Konuyu bir süreliğine kilitledim, açıklanırsa konuşmaya devam ederiz.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Önder Özen başkanlık seçimini bekliyormuş. Fikret Orman yeniden seçilirse o da gelecekmiş.

CR7

saçmalığın daniskası.
o tarihe seçim koymak nedir ya?
kaç hafta seçim mi beklenecek?
seçimi ocakta yapsaydın arkadaş. bu tarihte seçim filan olmaz. olursa da ligin bitmesinden 1 hafta önce ve lig bittiği hafta yaparsın.
milletin transferleri konuşuluyor bizde kim başkan kim t.d. kim s.d kim oyuncu onu bile bilmiyoruz
ve her 3 yılda 1 tekrarlanacak bu.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

El Colgado

O tarz bekleme olayları olsa açıklama yapılırdı.
Mesela Fikret Orman seçilirse göreve başlayacağım vs.
Orman'a kimse rakip çıkmaz ayrıca. Adalı falan hikaye.

CR7

şu Bilal Meşe gibi dinozorlar şu camiadan çekip gitse...
neden Feyyaz değil,Metin değil diye soru sorup duruyorlar.
onları ya td. ya yardımcı yapacaksın.
mesela Önder Özen-Metin Tekin 2'lisine ses çıkarmam.
Feyyaz Uçar da yardımcı olsun.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

önder özen bugun yarin aciklanir, sonra teknik direktör aciklanir
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Valla bu adamın işi nasıl olacak ben anlamadım tam..

Yetkisi nerede başklayacak nerede bitecek
Aşk bu Aşk !

volkanca.net