Ana Menü

Stoch ve Sezer'e karşılık Manuel Fernandes söylentisi

Başlatan NoPasaran, Nisan 26, 2013, 11:02:50

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Portekizli oyuncu, Fenerbahçe'nin rakibi Benfica ile yaptığı mücadeleyi sarı-lacivertli taraftarların arasında 90 dakika boyunca büyük bir heyecanla takip etti. Fernandes, ülkesi Portekiz'in temsilcisi Benfica'nın Fenerbahçe'ye 1-0 yenildiği maçta yakın çevresindekilerin meraklı sorularına da maruz kaldı.
Yıldız oyuncu, yakınında oturan taraftarların, "Fernandes Fenerbahçe'ye gelir misin" sorularına cevap vermeyerek, gülümsemekle yetindi.

PERDE ARKASINDA SEZER VE STOCH İLE FERNANDES TAKASI KONUŞULUYOR

Fernandes'in, Beşiktaş ile sorun yaşadığı bir dönemde Fenerbahçe'nin maçını Kadıköy'de izlemesi transfer söylentilerini de beraberinde getirdi.

DHA'nın edindiği bilgiye göre, iki kulüp yöneticilerinin bu transfer için konuştukları ve Fernandes'e karşılık Fenerbahçe'nin Sezer ve Stoch'u önerdiği belirtiliyor.Sezer'in daha önce de Beşiktaş tarafından istendiği bilinirken, Stoch'un da pazarlığın içine dahil olması bu takasın gerçekleşme ihtimalini güçlü kılıyor.

Aykut Kocaman'ın Cristian'ı oynattığı bölgede daha etkili bir isim düşündüğü ve bunun için Fernandes'in çok ideal olduğu yorumları yapılırken, Slovak oyuncu Stoch'un ise Beşiktaş'a gitmeye sıcak baktığı ifade ediliyor.

Haber Kaynağı: DHA
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Twitterdada yazdım..

Sadece bence senelik saraçoğlunda oynama hakkı verilirse bu takas düşünülmeli..

Saraçoğlunda oynamanın bize getirisi senede en az 7-8 milyon euro ekstra olur..

Fernandes 12-8 = 4 lirad stoch ve sezere sayılabilir.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

fb'ye bacagini bile verenin bu kulupte yatacak yeri yok. ha verirler otuz milyon euro o zaman eyvallah. yirmi verseler bile gonlum razi olmaz.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

Stoch ve Sezer'e bence de kabul edilmemeli. Moussa'yı veriyorlarsa paketleyebiliriz.
Aslında Moussa'nın yanına ne bileyim Serdar Kesimal'ıda koysalar da güzel olur.

Son olarak, Manuel'in Rusya'ya veya Ukrayna'ya satılacağını düşünüyorum. Bu söylentilerin gerçek olduğunu düşünmüyorum, haberlere inanmıyorum.

ilhan mansız_melis

İsterse 40 milyon versin Fener yine gönlüm razı olmaz.

Geçiniz.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

El Colgado

haberlere ben de inanmiyorum. basinin pustlugu. adam benficanin alt yapidan yetisti maca gitmesi dogal. yonetimin de artik yeni kontrat yapip milleti susturmasi lazim.

NoPasaran

Sow karşılığı fernandes mi..

İki fernandes versen Sowu vermez adamlar..

Beşiktaş satabilir ama dediğim gibi stat konusunda anlaşma sağlanmalı
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Onların en faydalı futbolcusuna bizim en faydalı futbolcumuz.

Onlar vermezse bizde vermemeliyiz. Stadlarını kullanmak için futbolcudan vazgeçmeye karşıyım ben. Rusya'ya satalım gitsin, 1-2 daha az olsun ama başka yerde olsun.

NoPasaran

Onlar seneyede Şampiyonlar Liginde
Bu sene UEFA kupası finaline göz kırpıyorlar erhun..

Senin futbolcunla onunki bir mi..

Stat konusunu neden hafife alıyorsunuz bilmiyorum..

Beşiktaşın seneye iyi bir statta oynamaması demek yada şöyle diyeyim Saraçoğlunda oynaması demek ektra 20 milyon lira demek..

Az para mı ?

Ayrıca Fernadese güvenip kim yola çıkar Allah Aşkına..

Bunu sağır sultan duydu

10 maç iyi oynatmak için 1 milyon kahır çekiyoruz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Gerçekçi bakarsak belki kârlı çıkabiliriz bilemiyorum ama ülke futbolunun, taraftarının hâli ortada.

Stadta oynama izni + 1-2 saçma futbolcu karşılığında Manuel fenere giderse yöneticilere saldırı boyutuna gitmezse iş bende bir şey bilmiyorum.

CR7

ERHUN

Alıntı yapılan: CR7 - Nisan 26, 2013, 17:08:32
fernandes olmasa +15-20 puan geride olurdun.

Bu yıl için bakarsak böyle tabii, benim mesajlarım gelecek yıl için onu belirteyim.

CR7

Alıntı yapılan: ERHUN - Nisan 26, 2013, 17:14:31
Alıntı yapılan: CR7 - Nisan 26, 2013, 17:08:32
fernandes olmasa +15-20 puan geride olurdun.

Bu yıl için bakarsak böyle tabii, benim mesajlarım gelecek yıl için onu belirteyim.

sana bir cevap değildi Erhun.

sorun Fernandes'in iyi kötü oynaması değil. senin tüm takımın sezon boyu sakatlandı.

adam kaç kere sakatlandı. ona rağmen takımın en etkilisi her takım da ister şu ligde.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net