Ana Menü

Boston'da Patlama

Başlatan ERHUN, Nisan 15, 2013, 22:24:46

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Boston maratonunun bitiş çizgisine bomba atılmış, çok sayıda yaralı (belki ölü de olabilir) varmış.

Detaylar linkte: http://deadspin.com/explosions-reported-at-the-boston-marathon-473008941?utm_campaign=socialflow_deadspin_twitter&utm_source=deadspin_twitter&utm_medium=socialflow

Olduğu gibi fotoğrafları koymuşlar, görüntülerde bana göre fazla bir şey yok ama kan falan var yine de midesi kaldırmayacaklar bakmasın.

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

FoxNews: İlk tespitlere göre 3 ölü, yüzlerce yaralı varmış.

keskinli

gecmis olsun amerikaya lakin orada böyle bi olay oldugunda bi yerlere giriyor abd
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Bu insan öldürenlerin akıl sağlığını merak ediyporum

keşke 1 gün önce yanlarında olsam merak ediyorum hangi hırs buna neden olabilri
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

Nedeni belli değil mi hala?

ilhan mansız_melis

Rizzoli&Isles dizisinde Boston maratonunda keskin nişancı birilerini vuruyordu o geldi aklıma.

Umarım ölü sayısı artmaz.

Geçmiş olsun.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Komplo teoricileri ortaya çıkmış. ABD bunun arkasına sığınıp İran, Kuzey Kore, Rusya, Suriye'ye 4'lüsünden birine saldırır diyorlar.

Rusya ve İran'a saldıracak yürekleri yok. Kuzey Kore bir ihtimal, en büyük ihtimal Suriye. Eğer gerçekten bir yere saldırma amaçları varsa tabii ki.

ERHUN

En büyük şüpheli çatıdaki bu adam. İlk incelemelere göre esmer tenli ve sakallıymış. Klasik tanım, bir yerlere demokrasi gelebilir ilerleyen süreçte.

ERHUN

Texas'ta mı ne bir yerde gübre fabrikasında patlama olmuş 60 ölü, 100 den fazla yaralı.

Yalnız bunun terör olup olmadığı bilinmiyormuş.

ERHUN

Bombacılar Çeçen 2 kardeşmiş. Biri ölmüş diğeri hâlâ aranıyor.

Çatıdaki adam hakkında bir şey yok daha.

NoPasaran

Ben inanmıyorum böyle şeylere..

Vardır bir planları kendileri patlamışlardır
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Küçük kardeşte evlerinin bahçesinde römorkta duran teknenin içinde bulunmuş. Yaralı olarak ele geçirilmiş.
Düşman savaşçı muamelesi uygulanmış, tutuklanırken yasal hakları okunmamış. Guantanamo muamelesi yapılıyormuş.