Ana Menü

100 MİLYON TL tazminat almak için Mahkemeye gittik ! | YALANLANDI

Başlatan NoPasaran, Şubat 21, 2013, 12:25:55

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Feda sezonunda kemerleri sıkan Beşiktaş Kulübü, tek kuruşunu sokağa atmıyor. Siyah-beyazlı yönetim, Fulya Projesi inşaatını 1.5 yıl geç tamamlayan Aşçıoğlu İnşaat firmasını mahkemeye verdi.

Yeni Şafak Gazetesi'nde yer alan habere göre, projenin geç tesliminden dolayı Beşiktaş'ın kasasına koyması gereken yıllık 18 milyon dolarlık kira gelirinden mahrum kalındığını öne süren yönetim, zararını firmadan karşılayacak. Aşçıoğlu İnşaatı mahkemeye veren siyah-beyazlı yönetim, ciddi bir tazminat elde etmeyi planlıyor.

BİLİRKİŞİ HEYETİ RAPOR TUTTU
Beşiktaş Kulübü'nün başvurusu sonrası mahkemenin atadığı bilirkişi heyeti, dün Fulya Süleyman Seba Kompleksi'ne giderek incelemelerde bulundu. Bilirkişinin mahkemeye sunacağı raporda siyah-beyazlı kulübün tazminat konusunda haklı olduğu ibaresi yer aldı.

Son kararı mahkeme verecek. Beşiktaş Kulübü, yüklenici firmanın sözleşmenin şartlarını yerine getirmediğinden dolayı 100 milyon TL tazminat elde edecek.

Öte yandan haberde mahkemenin atadığı bilirkişi heyetinin, Beşiktaş Kulübü'nü davada haklı gördüğü öne sürüldü.
Kaynak: Yeni Şafak
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

cenkcelikag

Bu tarz tazminat olaylarinda bilirkisi raporu mahkeme tarafindan esas olarak aliniyor diye biliyorum yanlisim warsa duzeltin, mahkemeyi kazanmamiz durumunda elde edecegimiz gelir gelecege guwenle bakmamizi saglayacaktir bunun yani sira fulya projesi zaten besiktas in gelecegi icin cok onemli bir yatirim .
www.besiktastatto[edit]om/dovme

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

cenkcelikag

Alıntı yapılan: keskinli - Şubat 21, 2013, 17:46:35
Davayi kazandigimizda iflas etmesin bu sirket

Biz iflas edecegimize onlar etsin cokta tinnnn :)
www.besiktastatto[edit]om/dovme

keskinli

Davayi kazanipta sirketin iflasindan dolayi para alamamayi kastetmistim :)
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

El Colgado

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

sen de is guc sahibisin Volkan. hakkimiz olan parayi talep ediyoruz.  100 milyon biraz abartili ama 25 i kapsak iyidir bence.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Dün Fanatik gazetesinde "Beşiktaş'a kira piyangosu' başlığı ile yayınlanan haber gerçekleri yansıtmamaktadır.
Orhan Yıldırım imzası ile yayınlanan haberde, kulübümüzün BJK Süleyman Seba Projesi'nin yapımını üstlenen firmanın inşaatı geç teslimi dolayısıyla 3.5 yıl kira geliri elde edemediği ve konuyu mahkemeye taşıdığı, ayrıca kiracılarına icra takibi başlattığı şeklindeki ifadelerinin gerçekle alakası bulunmamaktadır.

Haberde adı geçen Acıbadem Hastaneler Grubu'nun kulübümüze kira borcunu ödemek istediği şeklindeki ifadeler ve sunulan tüm bilgiler tamamen hayal mahsülüdür.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

Beşiktaş JK
Aşk bu Aşk !

volkanca.net