Ana Menü

Beşiktaş´taki sakatlıkların sebebi ortaya çıktı! Tam bir skandal!

Başlatan cenkcelikag, Şubat 18, 2013, 12:47:31

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

Neyse fazla uzatmaya gerek yok
Umarim yönetim baskici taraftara ragmen sürdürdügù politikayi devam ettirir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

cenkcelikag

Ewet surdurdugu politikayi dewam ettirsin de bos tribunlere ( kapali icin ) oynamaya dewam etsinler.
www.besiktastatto[edit]om/dovme

keskinli

Gelen gelir gelmeyende evinde kalir
Gelmeyenin gelmeme sebebini sagir sultan bile duydu

cenkcelikag

O nasil soz gelmeyen ewinde kalir !
Besiktas'i dunyada unlu yapan sahada oynadigi futbol mu yoksa taraftar grubu mu ? Kapali tribun bazen
Besiktas icin sahadaki 11'den bile daha onemlidir. Bir belesci muhabbeti aldi basini gidiyor.
Kapali tribun bilet fiyatlarini senelerdir bu kadar pahali tutarsan insanlar beles kovalamaya baslar.

Besiktas'imizin maclarina gelen taraftarlarimizin buyuk kismi maasli calisan, esnaflik yapan insanlar ve ogrencilerdir.
Bu insanlar o paralari veremez.
Dünyanın en iyi taraftar grubuna haksızlık yapamazsin bedava bilet istemiyorlar sadece indirim istiyorlar .

keskinli

Herkesin taraftarlik anlayisi baskadir
bana göre iyi taraftar takimin önüne gecen degil takimini yerden kaldirandir
Herkes  kapalidan bilet alamaz,maddi olanaklara bagli tabiiki
türkiyede bilet fiyatlar yüksek ama ondada kulüplerin haddini asarak cok pahali transferler yapanlar suclu
Lakin,kapalidan alamayan aciktan alabilir maksat takimi desteklemekse tabiiki

cenkcelikag

Zaten aciktan aldik kombineleri ben yeni aciktan aldim ama diger bir cok arkadasim eski aciktan aldi o yuzden her mac aciklar full dolu oluyor, kapali 170 tl olup bos kalacagina 100 tl gibi bir fiyat olup dolmasi daha mantikli !
Ayrica Carsi sadece takimin onune geciyor soylentileri icin kendini fes etmeye kalkti ! Carsi olmadan Tribun olmaz, olur diyen maclara gelmiyor demektir.
Biz feda diyorsak yonetimde feda demeli hic kendi tribunuyle dusman olan bir yonetim kadrosu olabilirmi ! Konu yu baska actik ama baska yerlere geldi neyse onemli olan gorus bildirmek sonucta
'' Sewgilim icin dunyayi, Besiktas icin sewgilimi yakarim  ''

El Maestro

Kardeşim önce bi Türkçe'yi düzgün kullanda sonra nereyi istiyosan yakarsın ..  :)
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

IL Capitano

Valla benden daha duzgun yazdigi kesin -) v ler w sadece -)

Sakatliklar konusuna geri dönecek olursak, insallah bazi aksayan bölumlerde hoca degisiklige gider. Yoksa bayagi zorluk cekeriz kalan haftalarda.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

cenkcelikag

Alıntı yapılan: El Maestro - Şubat 20, 2013, 15:42:10
Kardeşim önce bi Türkçe'yi düzgün kullanda sonra nereyi istiyosan yakarsın ..  :)
'' istiyosan '' diye bir kelimemi war turkce de laf atmadan once don kendine bak

cenkcelikag

Alıntı yapılan: IL Capitano - Şubat 20, 2013, 15:49:58

Sakatliklar konusuna geri dönecek olursak, insallah bazi aksayan bölumlerde hoca degisiklige gider. Yoksa bayagi zorluk cekeriz kalan haftalarda.

Ewet hoca aksayan bolumlerde degisiklige gitsin de, kiminle ? Adammi kaldi sakat olmayan !
Gaziantep maci yedeklerimiz :
Cenk, Escude, Emre, Erkan, Muhammed, Mehmet, Sinan

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ERHUN

Son derece gereksiz bir sebepten konu çok uzadı bence. Hepimiz aynı sebepten buradayız.