Ana Menü

Şimdi "Sefa" Zamanı

Başlatan CR7, Şubat 12, 2013, 13:24:49

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

ABD'li bir fon şirketiyle anlaşmak üzere olan Beşiktaş yönetimi, 200 milyon dolarlık krediyi almak üzere...

Yeni sezona ‘feda’ diyerek başlayan ve  ekonomik anlamda sert tedbirler alan Beşiktaş yönetimi, ABD’li bir fon şirketinden 200 milyon dolar kredi alacak ve tüm temlikleri kaldıracak.
Anlaşma sağlanması halinde bu kez ‘sefa’ yapacak olan Kara Kartallar, söz konusu şirketle bir süre önce Türkiye’de bir araya geldi. Şu an ödenen faizin yarısına denk gelen düşük bir faiz oranıyla borçlanacak olan Beşiktaş, Türkiye’deki bütün alacaklılarını kulübe çağırarak ödeme yapacak. Temliklerin de kalkmasıyla rahat bir nefes alacak olan yönetim, önümüzdeki sezon Fulya başta olmak üzere bütün gelirlerinin yüzde 75′ini artık kendi kasasına aktaracak.
ORMAN ANLAŞMA İÇİN ABD’YE GİDECEK
Fon şirketiyle uzun vadeli bir anlaşma imzalaması gündeme gelen Beşiktaş yönetimi, önümüzdeki beş senenin gelir tablosunu ispatlayacak olan belgelerin tamamını, fon şirketine teslim etti. Anlaşma için ABD’ye gitmesi beklenen Başkan Fikret Orman ve bazı yöneticiler, burada kredi anlaşmasına imza atacak.

-Açık Mert Korkusuz-
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

El Colgado

şu ana kadar yönetim iyi işler yapıyor. allah bozmasın. ama takım başarısı için neler yapıyorlar bunu da görmek istiyorum. umarım gerçekten bir scout ekibi vardır ve gelecek yılın takımı söylendiği gibi mart, nisan ayında belirlenir.

El Maestro

Bu AMK'nın yazdığı daha birşeyin doğru cıktıgını gormedim ..

Kaynak başka birşey olsa ciddi bi yorum yapılabilirdi ama kaynağı görünce gerek duymadım ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Vardır böyle şeyler eminin. Beşiktaşı yıkan faiz ve başkan bunu bitirmek istiyor en azından en aza indirömek istiyor..

Bugün Doğuş Grubuda anlaşmanın imzalanmasına geldiğini ve İnönü Stadının 10 senelik reklam hakları için son rötüşların yapıldığını açıkladı. Oradanda iyi para geleceğini ve bunun nakit olacağını düşünüyorum..

Umarım gelen paralar aynı strateji ile kullanıma devam edilir..

Zira bence hiç Beşiktaşlı yaşanan gelişmelerden sonra çok üst düzey ama sorunlu yıldızlarla uğraşmak istemiyor..Yeterki Beşiktaş varolsun, kimsenin alay konusu olmasın
Aşk bu Aşk !

volkanca.net