Ana Menü

Devre Bilançosu

Başlatan keskinli, Aralık 22, 2012, 19:14:30

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

evet burada ilk yari ile ilgili düsüncelerimizi paylasalim
kimler süpriz yapti
kimler hayal kirikligi yaratti
kimler takimi tasidi
taraftar nasildi
2.devre ne yapariz

......

cogu kisi gibi sezonu burada bitirmek benim icinde süprüzdü
aslinda cokta süprüz  olmadi,bekledigim puan sayisina ulastik ama siralamadaki durum süprüz oldu
takimin hemen hemen hepsinden memmunum ama holosko,necip,olcay,oguz ve toraman performanslariyla
beni sasirttilar
fernandes bekledigimden daha faydali oldu
hocamizin gelmesinden mutlu oldum,yaptigi islerle aceba diyenleride pozitif anlamda sasirrtigi icin daha mutlu oldum
maclarda cok pozisyon veriyoruz umarim bu sorunada bi cözüm bulur
1-2 yerinde transferle 2.devrede dahada iyi olacagimizi ümit ediyorum
sezon sonu beklentimde sampiyonluk yok avrupa kupalarina katilirsak memmun eder beni
gerci ilkm devredeki oynanan maclara bakarsak sampiyonluktan cokta uzak degilit lakin rakiplerin arada cok transfer yapmasini bekliyorum,özelliklede fenerin

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

Başkan ve yönetimden memnunum.

Samet Aybaba hakkında olumluydum ama başarabilir mi diye düşünüyordum, şuana kadar beklediğimden çok daha iyi gitti.

Kalecimizden memnunum.

Defansımız benim için hayal kırıklığı oldu. Sol beke kesinlikle takviye gerekiyor. Stopere de alternatif bir oyuncu düşünülebilir.

Orta sahada Fernandes veya Oğuzhan olmadığında istediklerimizi yapamıyoruz. Oraya alternatif düşünülebilir.

Forvete adam almak gerekiyor.

Holosko'ya uygun sistem olduğunda faydalı olacağını düşünüyordum ama bu kadarı fazla oldu. Benim için sürpriz o diyebilirim.
Hayal kırıklığı Escude oldu. 11 oyuncusu olacağını düşünüyordum.

ilhan mansız_melis

Takımın sıralamadaki yeri beni de çok şaşırttı açıkçası.

Ama takımdaki söylenen arkadaşlık ortamından çok memnunum. Gol sevinçlerine çok dikkat ederim ben biz gol attıktan sonra tüm takım beraber seviniyor hatta Fernandes bile gülüyor düşünün ;D

Holosko'nun performansı ne yalan söyleyeyim şaşırttı beni. İnşallah böyle devam eder.

Hilbert konusunda hayal kırıklığı yaşadım bu sezon. Uğur'dan bahsetmiyorum bile.

Fernandes,Oğuzhan,Toraman,Almeida ve Holosko çok iyiler şu ana kadar. Necip de kendini çok geliştirdi.

Yapılacak bir iki transferle çok çok daha iyi olabiliriz.

2. yarıyı heyecanla bekliyorum.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

El Colgado

Feda'nın sadece maddi olmadığını futbolcularımız sahada gösterdiler.
Kendi açımdan takımın performansından tam olarak memnun olmasamda gösterilen emeğin samimiyetine olan inancımdan ötürü takımımla gurur duyuyorum. Ayrıca puan tablosunda da beklenenin üzerindeyiz.
Hilbert konusunda Melis'e katılıyorum. Mehmet Akgün bile 45dk oynadığında harika bir asist yapmıştı.
Almeida'nın performansından çok memnunum, topsuz alanda bence harika işler yapıyor. Holosko ve Necip'te devrenin iyilerinden; ama Necip'in daha cesur oynaması lazım.
Samet hoca yerli sol bek düşünüyoruz diyerek yabancı bir ileri eleman alacağının sinyalini verdi. Bu ismin fark yaratan oyuncu olması takımı ileri taşır.

NoPasaran

Açıkçası beklediğim bir puandı..

Ancak rakiplerin bu kadar puan kaybını asla düşünmüyordum. Bu bizim için inanılmaz avantaj sağladı ilerisi için..

Özgüven sorununu tamamen aşmış bir Beşiktaş var artık ehrşeyden önce. Eğer rakipler puan kaybı yaşamsa idi 17 maçta 30 puan almış Beşiktaşta eleştiriler sık olurdu bu bir gerçek..

Ancak ortaya konan özellikle son haftalardaki futbol ve heyecan inanılmaz bunu inkar etmemek lazım. Sene başında şans biraz yanımızda olsaydı bugün geleeck için .çok daha net konuşurduk.

Arkadaşlık ortamı ve üzerimizden giden bulutlu hava için Yönetim ve Hocamıza kocaman bir teşekkür...

Hayal kırıklıkları başında Gregor Ersan ve Uğur geliyor.

Beklentilerimizin çok üstüne çıkanda Manuel Fernandes ve Almeida bence..

Ancak sene başında kadroyu biraz daha geniş tutsaydı keşke hocamız. Bir kaç maç sadece 1-2 oyuncu olmaması nedeni ile kaybedildiğini düşünüyorum..

Eksiklerimiz olarak takımın çok rahat gol yemesi. Bunun düzelmesi için mutlaka Beşiktaşın kulübesini güçlendirmesi lazım. Özellikle Holosko Olcay gibi oyuncular çok çok düşüyorlar. Son haftalarda da Oğuzhan. Keşke oyuncu değiştirebilecek kapasite olsada bunları yaşamasaydık..Yorgun takım maalesef savunmada yapamıyor

Devre arasında sol bek, orta saha ve ileri uç için transfer yapılmalıdır.Bir tanesi çok üst düzey olsa yeter..

Defansın ortasınada para olsada Serdar Aziz felan alsak iyi olur ama imkansız tabi..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net