Ana Menü

16 yaşında A takıma

Başlatan keskinli, Aralık 10, 2012, 21:39:47

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

Beşiktaş, Ziraat Türkiye Kupası 5. turunda deplasmanda oynayacağı Medical Park Antalyaspor maçının hazırlıklarını sürdürdü.
BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde teknik direktör Samet Aybaba yönetiminde yapılan antrenmanda futbolcular, ısınma hareketleri ve koşunun ardından pas ve yan top çalışması yaptı. İdman, çift kale maçla tamamlandı.
Çalışmaya sakatlığı bulunan Manuel Fernandes katılmadı. Beşiktaş'ın 17 yaş altı takımında forma giyen 16 yaşındaki hücum oyuncusu Furkan Yaman, ilk defa (A) takımla çalışmada yer aldı. Teknik direktör Samet Aybaba, bu oyuncunun bundan sonra (A) takımla antrenmanlara çıkacağını söyledi.
Öte yandan sağ ayak bileğindeki ağrıları nedeniyle Pazar günkü çalışmada yer almayan Hugo Almeida, takımla birlikte çalıştı.
Siyah-beyazlılar, 12 Aralık Çarşamba günü oynayacakları Medical Park Antalyaspor maçı için Salı günü öğle saatlerinde bu şehre gidecek.
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

Yanlış hatırlamıyorsam 80 maçta 91 gol atmış.

A takıma alındığı için çok sevindim.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

El Colgado

Sol bek Ümit vardı onu da alsa keşke A takıma. Kendi yaş grubunda dünyanın en iyi ikincisiymiş.

NoPasaran

Yok artik faruk kim.belirlemis onu..

Bu cocuk bakalim nasil.cikacak..

Batu ve mami sokundan sonra pek.umitli degilim ama
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

Geçen gün tv'de dinlemiştim valla Ümit olayını.
Alttan gelenlerde Batuhan yerine Necip'i örnek alsınlar öyleyse. Mami için geç değil hâlâ bence, düzelcek inşallah.

keskinli

Hic tanimiyorum ama cok ümitliyim
samet kaptan kara gözü kara kasi icin almaz kimseyi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin