Ana Menü

Fikret Orman "Devre arasında transfer düşünüyoruz"

Başlatan NoPasaran, Kasım 01, 2012, 00:09:38

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş merkezde Kartal Yuvası'nın en büyük mağazası, bugün Başkan Fikret Orman'ın katılımıyla açıldı.

Beşiktaş merkezde bulunan mağazamızın açılış törenine Başkanı Fikret Orman'ın yanı sıra Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, Genel Sekreter Mesut Urgancılar, Futbol Komitesi Başkanı Tamer Kıran, Futbol Komitesi Üyesi Ahmet Kavalcı, Kartal Yuvaları'ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Albayrak, futbolcular İbrahim Toraman, İsmail Köybaşı ile basın mensupları ve taraftarlar da katıldı.

Lisanslı ürünleri taraftalara ulaştırmak için Yönetim Kurulu'nun aldığı karar sonrasında kısa sürede çalışmalar tamamlanarak bugün açılışı gerçekletirilen mağaza, Kartal Yuvası mağazalarımız içinde en büyüğü olma özelliği taşıyor.

"BEŞİKTAŞ'A BOL KAZANÇ VERSİN"

Başkan Fikret Orman, görev geldikleri ilk günden itibaren Beşiktaş'ta mağaza açmayı istediklerini belirtti ve "Metin Albayrak yeri buldu ve konumu itibariyle de beğendik. 4 aylık çalışma sonunda hazır hale geldi. Allah hayırlı etsin, Beşiktaş'a bol kazanç versin" ifadelerini kullandı.

"TAKIM OLMAMIZDAN MEMNUNUM"

Başkan Fikret Orman, ayrıca basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Orman, "Takım olmamızdan memnunuz. Daha işin başındayız. Yapacak çok işimiz var. Adım adım hedefimize gidiyoruz. Şampiyonluktan öemlisi, yeni bir yapı kuruyoruz ve zamana ihtiyacımız var. Devre arası ile alakalı transfer yapmak istiyoruz. Önemli bir birim kurduk. Dünyanın dört bir yanında arkadaşlarımız izliyorlar. Araştırma yapıyoruz. Transfer imzası attığımız zaman açıklarız" diye konuştu.

STAT KONUSU

Başkan Fikret Orman, stadımızın yenilenmesi konusunda sorulan sorular üzerine, "Ülkemize, şehrimize, semtimize ve Camiamıza yakışan, dört dörtlük bir stat yapmak istiyoruz. İşlemlerimiz bitmedi. Bitince hemen başlamak istiyoruz. Süre vermiyorum. İcraat olsun ondan sonra devam edeceğiz" dedi.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

maçtan sonra önünden geçtim.
gerekiyordu böyle bir yer.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)