Ana Menü

Flas! Ricardo Quaresma Affedildi!

Başlatan NoPasaran, Ekim 08, 2012, 16:21:58

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Quaresma'nın yerinde olsam bu defa da ben gitmem. 3-0 kazanırken artistlik yapıyordunuz da yenilgiler başlayınca ne oldu derim.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Alıntı yapılan: ERHUN - Ekim 08, 2012, 15:45:03
Tamer Kıran dün Quaresma artık dönemli demişti.

Samey Aybaba az önce yönetimin Quaresma'yla anlaştığını açıkladı.

Milli takım arasında yapılacak Antalya kampına götürülecek. Bugün ülkesine gitmiş, geri çağrıldı. Çarşamba günü takım Antalya'ya hareket ediyor.

Hakkında hâlâ aynı şeyleri düşünüyorum, inşallah yanıltır beni.
Son olarak, bu hamle olmadı yönetim. Ya hiç kadro dışında bırakmayacaktınız, milleti birbirine düşürmeyecektiniz yada aldığınız kararın sonuna kadar arkasında duracaktınız.

Bir ekleme daha yapayım. En başından beri şu "af" kelimesini anlayamadım. Adam ne yaptı cezalandırıldı da şimdi affediliyor? Kontratı yapan YD ve ekibinden hesap sorulmalı. Senetlerin zamanı geliyor diye korkup ses çıkartmıyorlar ama tazminat alma ihtimalimiz fazla değil mi?

keskinli

1-tükürdügünü yalamak
2-zararin neresinden dönersen kar
Ben sadece yuh derim
carsiya ragmen politika üretebilen bi yönetimi alkislarken bu adim tam bi hayal kirikligi olur benim düsünceme göre
100 kisi ümraniyeyi basti diye geri adim atcaksan sessiz cogunlugun destegini kaybedersin yönetim
taraftara sirin gözükmek icin bu hallere düsmedikmi biz?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Ersin Develi

Ahmet abi söylediklerinden şunu çıkardım
"Quaresma gibi bir adamı sırf göz dağı  vermek için kadro dışı bıraktınız,şimdi taraftarın gazını almak için geri adım attınız"
Doğru mudur?

keskinli

Tam olarak öyle degil,hic ugruna degil
takima zarar vermesinden dolayi kadro disi kaldi
bi karar verdiniz dogru veya yanlis
ki kendilerine gore dogru bunun arkasindan durmalilar
yok sonuclar kötü yok baskin var gibi olaylardan sonra bu karari veriyorsaniz eyyamci durumuna düsersiniz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Simurg

Kadro dışı olacağına gelsin işe yarasın.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

IL Capitano

Hic calistirmadigi bir futbolcuyu "takima zarar veriyor" diye taraftarin önune atmak bence basindan zaten yanlisti, baskaninda her kanala cikip Q7 yi dusunmuyorum demesi ve 3 yenilgiden sonra "affetmesi" baslibasina komedi. aslinda baska kelimeler kullanibilir bu davranis icin ama yeri burasi degil. Hafta ici bi stat gazi verildi ama cok uzun sure tutmadi.

neyse aslinda araliktan önce hocayi bile elestirmek istemiyorum ama olmuyor iste.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

DIABLO

Fener maglubiyetinden sonra guzel gundem degistirme taktigi ...
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

unicorn

Alıntı yapılan: DIABLO - Ekim 08, 2012, 20:00:15
Fener maglubiyetinden sonra guzel gundem degistirme taktigi ...
Bende böyle düşünüyorum.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Grocbenn

Gecen hafta bu adam indirimi yaptığında olmalıydı bu iş.Kendi kendini nasıl rezil ederim diye uğraşan bir yönetimimiz var.

Ama Quaresma'dan futbol anlamında bir beklentim var mı?Hiç ama hiç yok.Sene sonuna kadar oynar gider.

unicorn

Biz unutmuyoruz Quaresma'nın yaptıklarını, yönetim unutmuyor.

Peki Quaresma unutacak mı yapılanları?
Malzeme vermediler ya adama, nasıl olacak şimdi bu iş?
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

NoPasaran

Gec bile kalindi ancak serhatin dedigine katiliyorum gecen hafta cozulmeli idi bu problem..

Besiktasin Nene ve Quaresmali bir kadrosu olsaydi iddia ediyorum en az 7 puan fazlasi vardi su an..

Bunun maksmim maliyetide 1 senede 7 milyon euro idi ve bununda yarisini 7 macta cikarmis olurlardi

Ancak vizyon darligi ve Feda denen guzel olayi Aptalca kadro kurmakla bir tutan Hoca ve ona destek veren yonetim yuzunden koca sezon gitti..

Iki transfer bugun herseyi degistirirdi ama artik cok gec dedigim gibi..

Ilk 3 e giremeyecek kadro kurulan bu senede nasil bir gelir tablosu yaratilacak sene sonu merakla bekliyorum..

Temmuzda demistim sanirim sozumun arkasindayim

Para kazanmak icin para harcamalisiniz. Para harcamadigi icinde Besiktas bu sene Fenerbahce ve Galatasaraydan cift haneli puan farki yememesi imkansizdir. Buda Besiktasi gunden gune her ne kadar karsida cikilaa Buyuk Camia olmaktan geri goturmektedir. Biz sadece forumlarda konusuruz ama gercekler suratimiza yakinda tokat gibi patlar
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

Beşiktaş'la ilgili çıkan haberlerde, Ricardo Quaresma'nın affedildiği ve takımın Antalya kampına götürüleceği ifade edilirken Beşiktaş başkanı Fikret Orman, bu haberleri yalanlayan açıklamalarda bulundu.
Beşiktaş Yönetim Kurulu'nun bugün yaptığı toplantının ardından bir açıklama yapan başkan Fikret Orman, Quaresma konusunda şu an için yeni bir gelişmenin olmadığını, Beşiktaş'ın şartlarının ve bu konuyla ilgili tutumunun aynı şekilde devam ettiğini ifade etti. Ancak başkan Orman'ın toplantıdan ayrılmasının ardından kulüp binasında kalan Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Tamer Kıran'ın, şu anda Portekiz'de bulunan Quaresma ile temasta olduğu öğrenildi.
Bu akşam yapılacak son görüşmelerin ardından Quaresma'nın, kısa bir süre içerisinde İstanbul'a dönerek, Beşiktaş'ın 10-14 Ekim tarihleri arasında Antalya'da gerçekleştireceği kampa katılması bekleniyor.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Ersin Develi

Alıntı yapılan: keskinli - Ekim 08, 2012, 18:51:26
Tam olarak öyle degil,hic ugruna degil
takima zarar vermesinden dolayi kadro disi kaldi
bi karar verdiniz dogru veya yanlis
ki kendilerine gore dogru bunun arkasindan durmalilar
yok sonuclar kötü yok baskin var gibi olaylardan sonra bu karari veriyorsaniz eyyamci durumuna düsersiniz

Ahmet abi kırmızı renkle işaretlediğim başta olmak üzere
Böyle bir kanıya nasıl varıyorsunuz anlayamıyorum.!
1 kez takımla idmana çıkmış mı bu adam 1 kez Samet Aybaba ile görüşmüş mü?

Ben Quaresma'nın geçen yıl ki Braga maçındaki olaydan başka bir problemini görmedim
Bunu kıyas alırsan
O soyunma odasında kaptanlarımızda birbirine girmişti ama şuan Toraman banko oynuyor.

Kararın doğruluğu yanlışlığı bence tartışılmaz
Karar olduğu gibi Facia