Ana Menü

Beşiktaş'tan Kendi Taraftarına Dava !

Başlatan El Maestro, Eylül 26, 2012, 13:41:31

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Yıllarca benim başıma da geldi, başkasının başına da geldi konu ben, o, bu, şu değil zaten. Suçsuz insanlar neden cezalandırılıyor? Biz o sezonluk kartı alırken tüm maçlarda stadyumda olacağımız için toptan para veriyoruz. Benim gözümde onların yaptığının cebimdeki parayı çalmaktan farkı yok. Ben bu yapılanı sonuna kadar savunuyorum. Kimsenin hakkını yemeye hakları yok.

Şöyle düşünün, maç için bilet almışsınız adamın biri biletinizi çalıyor. Hakkınızı aramak istemez misiniz?

IL Capitano

Alıntı yapılan: ERHUN - Eylül 26, 2012, 18:37:24
O atmış bu atmış umurumda değil. Kombine alan binlerce kişinin hakkını yeme hakkını nasıl buluyor o dengesiz(ler)?

İnşallah böyle şeyler tekrarlanmaz, tekrarlanırsa da kim tekrarlarsa aynı şekilde cezalandırılmalıdır.

sonuna kadar katiliyorum. Ahmet abi almanyadan gelecek istanbula ve bu ökuzun yuzunden maca gidemeyecek simdi. davada acilsin ve surundurulsun. kati bir görus olabilir ama her sene 3-4 mac bu ökuzlerin yuzunden gume gidiyor, maddi zarar, puan kayiplari oluyor. manevi zarar,uzak yoldan gelenler icin.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

keskinli

keske tek gidemeyen ben olsam
zaten kac kere gidiyorumki inönüye
ama kulübün bu kötü gününde ugradigi zararin vebali cok büyük
umarim buna sebep olanlar kendi vicdanlarinda muhasebesini yapiyorlardir
her gün esimi ne kadar sevdigimi söyleyim,her günde ona zarar versem inandirici olabilirmiyim?
insaallah tahkimden dönerde o arkadaslarda mahkemede sürünmezler
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin