Ana Menü

Beşiktaş'a büyük şok!

Başlatan keskinli, Eylül 13, 2012, 17:27:24

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

Beşiktaş, rekor tazminat ödemeye mahkum oldu... Siyah-Beyazlı ekip 6 milyon 100 bin dolar tazminat kaybetti
Hayati ARIGAN - AHT - ÖZEL
İnönü Stadı reklam alanları için 2005'te anlaşma yapan Aktif Tanıtım, reklam sözleşmesini 2006'da haksız feshedildiği gerekçesiyle Beşiktaş'a açtığı tazminat davasını kazandı. Mahkeme, Beşiktaş'ın 6 milyon 100 bin dolar tazminat ödemesine hükmetti. Tazminat miktarının yasal faiziyle 8 milyon doları geçtiği öğrenildi.
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Hatirliyorum bu konuyu

O gunde demistik

Allah belani versin demirorn
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Neredeyse her gün Allah belanı versin Demirören diyoruz da bir türlü olmuyor ki kardeşim.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

keskinli

bu kadar hatayi cocuk bile yapmaz,bu kadar para sacilmaz
bu namert bunlari kasten yapmis anlasilan
hocaya 8 milyon tazminat,reklamciya 8 milyon,nihata bilmem kac milyon....
yuh ulan bize,camia olarak taraftar olarak böyle hainlerden hesap soramiyoruz
biz anca karizmatik ve artis sporculara sahip cikar, 3 aylik hocaya istifa diye yürüyüs yapariz

CR7

adam hesap sormaya kalkınca ortaya senet çıkarıyormuş.
lan sen davanda haklı değil misin? neden korkuyorsun?
senin şu an ondan farkın ne?
bunca rezalet.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

IL Capitano

ve fikret ormanda derin bir sessizlik. arkadas kimse sana senin sucundur filan demiyor ama cik bir sey söyle, kiz, bagir cagir, bizi aydinlat , ben bir Besiktas taraftari olarak bilgilendirilmek istiyorum ama tik yok. neyin diyetini öduyor anlamis degilim. elestirme elestirme deniliyor ama nereye kadar.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

keskinli

İkinci başkan Ahmet Nur Çebi, Aktif Reklam'a kaybedilen davada Beşiktaş'ın menfaatlerini korumak için yönetim olarak ellerinden geleni yaptıklarını söyledi. Çebi, "Geçmişten Beşiktaş'ın sırtında buna benzer olaylar çok. 11.5 milyon dolar'dan rakamı açıkladığımız rakama kadar çekebildik. Biraz olsun olumlu sonuç aldık. Zarar ancak bu kadar ufaltılabildi" dedi. Kredi görüşmelerinin olumlu gittiğini de kaydeden Ahmet Nur Çebi, "İnşallah hayırlı haber eylül sonuna kadar çıkmış olacak. Bununla birlikte nefes alacağız. Oyuncularımızın alacakları aksamayacak. Huzurlu bir ortam için elimizden geleni yapıyoruz" diye konuştu.

'HER MAÇI KAZANMAK İÇİN OYNUYORUZ'
Elazığ maçını da değerlendiren ikinci başkan Ahmet Nur Çebi, tek hedeflerinin galibiyet olduğunu söyledi. Çebi, "Her maçı almak için sahaya çıkıyoruz. Elazığ karşısında takımımıza güveniyoruz" ifadesini kullandı.

NoPasaran

Ya gidin Demiorenden isteyin bu borcu

Resmen onun sorumsuzlugu

Ne kadar elestirsekte o iyiligi yapaacagini dusunuyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net