Ana Menü

Besiktas Bayan Basketbol Takımı Ana Konu

Başlatan ilhan mansız_melis, Ağustos 31, 2012, 18:06:35

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Beşiktaş Basketbol Şubesi Sorumlusu Abdullah Sözer: Bu Beşiktaş'ın milat senesi. Kadın basketbol takımını bir yıllığına ligden çekiyoruz.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Grocbenn

Skandal bir karar.
Bu küçülme değilde nedir?Vizyonsuz,Vasıfsız başkan ve yöneticilerin anlayışı bu kadar olur.Yazık gerçekten.

NoPasaran

Yaziklar olsun be..

Kac liraymis.buranin gideri

Kadin Basketbolunu takip etmem cok onemsemem 1 kisiyi bile.tanimam

ama Besiktasin toplum.icinde bu kadar kucuk dusurulmesi kabul edilemez
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Geçen sene biraz takip ettim, maçlara taraftar gitmiyor. Sadece basketbolcuların ailesi oluyor (bazı maçlar küçük takımlarda oluyordu). Şimdi olmaz böyle şey deniyor. Avrupa'nın en iyi oyun kurucularından Ilona Korstin geldi gitti kimsenin haberi yok, Candice Wiggins sezon ortası geldi takımın geneline göre çok iyi performans sergiledi sorsan Candice kim diye kimse bilmez. Takip eden yok, kendi hallerinde oynuyorlar oraya harcayacakları parayı belki basketbol erkek takıma aktarırlar. Gönül ister her branşta yer alalım ama bizim kulüp için erkek voleybol, kadın basketbol ne bileyim kadın hentbol (bizde var mı bilmiyorum bu branş) gereksiz.

ilhan mansız_melis

İsmail Şenol : Beşiktaş yönetimi yaklaşık iki milyon euro'ya TKBL'de ilk üç sıraya oynayacak iddialı bir takım kurabilirdi. Tercih ligden çekilme oldu.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

Quaresma'nın yıllık parası çıktı işte.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

K.D

şu güne kadar ne hiçbir maçını izlemişliğim nede takip etmişliğim vardı. belki kapatılmasını istemezdim ama kapatılmasada takip etmiycektim zaten kimse takip etmeyecekti.
o yüzden o para erkek basketbola harcanacakmış bence mantıklı artık fener gibi bizimde her daim erkek basketbolda iddaalı olmamız lazım bence 1 yıl kapatılması çok büyük bir olay değil.
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

keskinli

Kimsenin izlemedigi bransi kapatmak dogru karar.zaten 1 senelik gecici bi kapatma
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

eRe

tekrar gerı donunce amatorden baslanmıyor mu ?
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

CR7

Cem Goren

1) Enkaz aldık diye sürekli bir fakir edebiyatı yapan FEDA ayağına utanmasa götümüzdeki donu alacak olan yönetim 2 ayda 2 şubeyi feda etti VEDA dedi ve hiç bir açıklama yapmadan. sadece paramız yok küçülüyoruz bok püsür

2) Branş kapatmak ile çözülüyor mu bu sorun onu anlamıyorum ben. 30.000 katılım belgesi ödenmediği için kapatılan voleybol şubesi var ve 480.000e alınıp bedava giden bir Berat Çetinkaya var.

3) Muhammed ile bugün 300.000 karşılığında anlaştığımız duyruluyor. Sakın yanlış anlamayın ama Muhammed'e 300.000 maaş vermek neyin nesi. Muhammed o yaşta o parayı napacak abi benim aklım almıyor.

4) Neden hep biz feda diyoruz abi benim aklım almıyor ya ulan ayıp denen bir kavram var ya. Bugün para için kapattık denen branşlar var ama hala Ericsonn için ödenen tazminat hakkında bir açıklama yok ve daha nice absürd iş.

5) Kusura bakmayın ama YD bile bunları yapmaya cesaret edemezdi. Fikret Orman farketti tabi herkes beni kurtarıcı olarak görüyor bu taraftar diye kafasına göre hallediyor işleri. Bu işlerin bi tüzüğü yürürlük süresi prosedürü yok mu arkadaş kimse mi bir bok bilmez ulan bakkal dükkanı gibi kulüp yönetiliyor arkadaş ya.

6) Tek korkum Hentbol şubesine sıra gelmesi. İşte o zaman o kararı alanın anasına bacısına söver o kulüp binasındakiler ile kapışırım.

Gecenin şu saati şunları düşünüyoruz ya işte en çok buna üzülüyorum. Biz daha ölmedik Beşiktaş sahipsiz kalmaz diyoruz ama adamlar göz göre göre iliğimizi kurutuyor

altın kapılarımız kan oldu tayfun

ERHUN

Talep gören şuben kapanmaz, hentbola hiç bir şey olmaz. YDciğiniz zamanında Muhammed'le sözleşme yapmıştı. 3 resmi maçta forma giymesi durumunda 500.000 lira alacaktı. Şuan sözleşmeye göre 300.000 lira garanti, 10.000 lira maç başı alacak. Mami'nin 20 maç oynayacağına inanmıyorsunuz herhalde?

CR7

ERHUN

Sponsor bulunmuş. Sponsor olmasaydı, kendi kaynaklarımızı kullanacağız deselerdi karşıydım. Sene boyunca ailelerine oynuyorlar, kendi hallerinde takılıyorlar.