Ana Menü

Lig tv "Fernandes ve Almeida gitmek istiyor"

Başlatan NoPasaran, Ağustos 21, 2012, 12:46:54

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Sezonun ilk resmi maçında İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile deplasmanda 1-1 berabere kalan Siyah-Beyazlı takımda Manuel Fernandes ve Hugo Almeida ile ilgili çarpıcı bir iddia ortaya atıldı.

Yayıncı kuruluş Lig TV'de yayınlanan Maraton adlı programda Şansal Büyüka, Fernandes ve Almeida'nın geride bıraktığımız hafta teknik direktör Samet Aybaba'ya takımdan ayrılmak isteklerini ilettiklerini söyledi.

Büyüka, ilk olarak Fernandes'in Aybaba'ya "Beni bırakın gideyim. Aklım karışık" dediğini söylerken, tecrübeli teknik adamın ise Portekizli yıldıza "Eğer aklın karışıksa, Messi olsan oynayamazsın. O zaman 15 milyon euro getir, git" diye cevap verdiğini ileri sürdü. Bu cevaba şok şaşıran Fernandes'in ise Samet Aybaba'ya "Böyle bir para yok" dediği belirtildi.

Bir gün sonra ise Almeida'nın Aybaba ile görüştüğünü kaydeden Şansal Büyüka, "Eşim ve çocuğum dönmek istiyor. Burada yaşamak istemiyorlar. Sorunlarım var. Beni kiraya verin, kiralık gideyim" Portekizli golcünün ayrılma düşüncesini bu sözlerle ifade ettiğini öne sürdü.

Bu gelişmelerin ardından Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba ve Siyah-Beyazlı yönetimin bu iddialar hakkında açıklama yapıp yapmayacağı merakla beklenmeye başladı.

Beşiktaş'ın İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile 1-1 berabere kaldığı karşılaşmada Manuel Fernandes'in asistinde Hugo Almeida fileleri sarsmıştı.

Beşiktaş'ın Portekizli orta saha oyuncusu Manuel Fernandes'in takımdan ayrılacağına yönelik dedikodular, taraftarı da endişelendirmeye devam ediyor.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Dün sansal haberi teyit.ettigini soyledi..

Kaan Alp midir nedir oda twitterdan yazmisti Almeida Gs maci sonrasi.gidecek gibisinden

Enteresan bir hafta bekliyor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

unicorn

Almeida golden sonra deli gibi sevinirdi. İBB maçında attığı golden sonra hiç beğenmemiştim zaten suratını, bir sıkıntı olduğu belliydi.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

El Maestro

Ne olacaksa olsun da artık şu iş yeter ki bi açıklığa kavuşsun ..

Ama daha yeni Fernandes kalacağını açıklamıştı şimdide bu haber garip ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

beckyZWICKY

isteksiz şeyden çocuk olmazmış..

Kimin aklında gitmek varsa gitsin.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

NoPasaran

Abi eski yazılarıma bakın göreceksiniz. Yani bunları görmemek için kör olmak gerekirs diyeceğimde yetmeyecek birde sağır olmak gerekiyor..

Beşiktaş özellikle Fernandese güveniğp nasıl takım kurar aklım almıyor

Bakın bu habeer yalanda olabilir ama göreceksiniz sene içinde mutlaka sorun çıkacaktır bu takımda..

Beşiktaşın bir tane orta sahaya yönlendirici oyuncu alması zormu Allah Aşkına

Kimseyi alamıyorsan git Delgadoyu getir Git Tabatayı getir..En azından seni ortada bırakmaz bu adamlar çıkar iyi yada kötü oynar..

Fernandes gibi oyuncular büyük oyunculardır ancak sıkıntı tipler..Bariz belli yani..

Almeidada mutlu değil..

Weboya bkıyorum 3 Almeida ediyor. Git Al kardeşim. Beratı alma git o parayı Webonun bonsrvisinde belirtlediğin rakamın üstüne koy..

Aklım almıyor yemin edrim..

Bakın bu takıma mutlaka ama mutlaka..

Bir tane Santrafor
Bir tane orta sahaya hücüme dönük orta saha
Bir tanede Quaresma lazım..

Beşiktaştan Fernandesi çıkar yemin ederim maç seyredecek adam bulamazlar..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Net Konuşuyorum..

Bu iş Olcaylarla şunla bunla olmaz..

O adamlarla olurda ancak yedek olurlar ve çıkarlarsa çıkarlar şanstır o..

Beşiktaşın orta sahası

Veli Oğuzhan Fernandes  Quaresma

Süper Kalite Maestro

Süper Kalite Forvet

Olması lazım..

Beşiktaş bu ya.. gümbüt gümdür geleceksin kardeşim..

Fernandesten yıldız yaratırsan iki gün sonra sana sıkıntı yaratır..

Pektemek Necip Hatta mecburen koyduğum Veli Kim bunlar ya Allah AŞKINA..

Defansa hiç girmeyim. Halen Toramandan yıldız yararatma çabası..

Neyse ya sinirleniyorum Beşijktaş açılınca..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

unicorn

Ben hadımım diyorum sen oğlun var mı diyorsun?
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

NoPasaran

Hadım değilsin sadece çocuk nasıl yapılır bilmiyorsun..

Kuytu kaça aldı Fener Rıza ? 10 milyon euromu verdi Allah Aşkına..

1 milyon euro Bonservis verdi seyrediyormusunuz maçları ?

Adam ben oyuncuyum diyor bağırıyor resmen

Galatasaray Umutu kaça aldı ?

Paramı verdi..

Gitti Kiraladı..

Her maç ben yıldızım diyor..

Kardeşim bir tane adam çıksın şu borçlar nasıl bitecek bana anlatsın

Merak ediyorum

Şu Takımın başarılı olamayacağını Olimpiyat stadına giden herkes gördü..

Gelmeyen başarı ile nasıl borç bitecek bir tane kişi anlatsın bana..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Volkan abi sana şiddetli bir şekilde katılıyorum ..

Özelliklede Webo konusunda .. Yahu şu sönemde bile Webo'yu uğraşsak,istesek alabileceğimizi herkes biliyor ki zaten çok zor birşey değil ..

Mesele bunu düşünebilmekte,planlayabilmekte veya bu tür oyuncu bulabilmekte .. Ama bunu yapacak kişi veya kişiler ne yazık ki bizim klübümüzde bulunmuyor gibi .. Fernandes'in sorun çıkartacağı çok net ortada veya hiç bir şey olmasa bu adam sakatlanacak,cezalı duruma düşecek ama 2. bir emniyetimiz varmı ? Hayır yok ..

Ya getiremeyeceğimizi bilsem vallahi bir şey söylemicem .. Ama atıyorum bir Webo'yu, Avrupa'dan Cernat tarzı bir orta sahayı Beşiktaş bulup getiremicek mi allah aşkına ? İşte bu noktadan sonra benimde sinirlerim tepeme çıkıyor açıkcası ..

Yazacak çok şey var ama aslında kısır bir döngü gibi,

Yine başa dönüyoruz yine başa dönüyoruz ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

ha bak bi isim daha

bak 3 isim veriyorum en.basitinden alinabilecek.isimlee

supee kalitde degil.ama vites yukseltir hepsi..

webo
cernat
grosicki -bole yaziliyor sanirim-

Bugun cok.sevdigim tribunlerden Besiktssli abilerle konusuyoruz hepsi ayni seyi soyluyor..

Hic bi takim hazir degil ama en umutsuz vaka biziz...

Ayrica herkes karagumruk olusumdan fazlasi ile rahatsizmis, cezaevinde bulunan Besiktsslilar bekleniyor gercek tribunculer diye soyledikleri bi kac kisi

Yine olaylar olacakmis..Oda bsska konu ama konu icinde diyeyim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

keske gitselerde portekizlilerden tamamen kurtulsak
bi ara febe istiyodu ne oldu aceba?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Guti ORÇ.

bugün spartak fener maçını izledim. emenike gibi iyi golcüyü karabük buldu zamanında. anlayamadığım biz niye bulamayız abi böyle adamlar. haaa tabi beğenmeyiz böyle tipleri biz. illa geçmişi olacak. koy forvete zenciyi hiç bişey yapmazsa almeidadan 3 kat fazla koşar.