Ana Menü

Batuhan'la ilgileniyoruz

Başlatan keskinli, Ağustos 13, 2012, 17:46:13

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

Son günlerde adı Beşiktaş ile gündeme gelen Batuhan Karadeniz'in durumunu Başkan Fikret Orman açıkladı. Orman, Haber1903'e yaptığı açıklamada ''Batuhan, hocamızın ilgilendiği bir oyuncu, bizde transferini takip ediyoruz. Ancak bu sene takımımızın disiplini çok iyi durumda, bunu bozacak herhangi bir girişimde olmayız. Batuhan'da gelecekse eski hatalarını bir daha tekrarlamayacak şekilde gelecek. Kimsenin takımın havasını bozmaya izin vermeyiz'' dedi.

-Lazovic iddiası-
Bu arada Ntvspor'un haberine göre, Teknik Direktör Samet Aybaba'nın bu hafta içinde bitirileceği yönünde mesajlar verdiği golcü arayışlarında favori isim Danko Lazovic.

Lig başlamdan yeni golcüsüne imza attırarak transferi kapamak isteyen siyah beyazlılar Zenit'in Sırp futbolcusu için görüşmelerini yoğunlaştırdı. Rus kulübüyle 31 Aralık 2013'e kadar sözleşmesi bulunan Lazovic için bonservis bedeli ödemek istemeyen yönetim, kiralama formülü üzerinde duruyor. Lazovic'le prensip anlaşmasına varılırken, Zenit yönetimi kiralama konusunda ikna edilmeye çalışılıyor.

Mart 2010'da 5 milyon euro karşılığı PSV Eindhoven'dan Zenit'e giden 29 yaşındaki Lazovic, ilk sezonunda 20 maçta 5 gol-10 asist, ikinci sezonunda 31 maçta 12 gol-6 asistle oynadı. Teknik Direktör Spalletti ile antrenmanda yaşadığı tartışma sonrası gözden düşen Sırp forvet bu sezon geride kalan 4 maçta da kadroya alınmadı.
Kaynak: Ajansspor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Ersin Develi

ERHUN

Bu takımda huzur bozacak, sağı solu kalkık futbolcu yer almamalı. Oluşturulan düzen, takımdaki hava kaybolur. Yazık olur.

Ben karakterlerinden ve ülkeye uygun olduklarını düşündüğümden dolayı Doğu Avrupa, Kuzey Avrupa ve Alman futbolculara her zaman daha sıcak bakmışımdır. Batuhan alınacağına Ukrayna'nın Dnipro takımında forma giyen 88 doğumlu Hırvat Kalinic'i tercih ederim. Hee yok macera aramayalım diyorsanız yine bu tip ülkelerde az çok kendini göstermiş birini al, zaman geçiyor, lig başlıyor. Transfer işi zorlaşacak, almak için fazla para vermek zorunda kalacağız.

Denenmiş tutmamış şeyleri tekrar etmeye gerek yok.

K.D

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, Beşiktaş'ın Batuhan Karadeniz ile ilgilenmesinin ardından HABER1903'e açıklamalarda bulundu.

Ünal, HABER1903'e yaptığı açıklamada;

"Fikret Orman, bugün beni aradı. Yarın sabah Batuhan'ın transferi konusunda bir görüşme yapacağız. Kendisi Ankara'daymış. Ben de bugün İstanbul'a geleceğim. Beşiktaş ile aramızda sorun olmaz. Her türlü anlaşırız. Yarın Fikret Orman ile oturur orta yolu bulur ve anlaşırız." dedi.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER

iş baya ciddi ya :)
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

ERHUN

Yapma başkan.

Gerçi haber1903'e güvenim yok.

keskinli

bakarsin samet aybaba adam yapar batuhani
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

quaresmayı isteme batuhanı iste.

komik. her kararları ayrı gülünesi.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

K.D

karar belki gülünesi bu yorumum batuhanın gelmesi için değil ama karşılarştırma yaparken bir de bu yönden düşüneli
28 yaşında,porto hariç hiçbir kulüpteki belki de dünyanın en kaliteli menajerlerinin başa çıkamadığı,en olmadık zamanlarda bencil hareketleriyle takımını yalnız bırakıp yaklaşık 4 milyon euro adam var bir tarafta
Diğer taraftada henüz 20 yaşında ne kadar salak salak konuşsada,beşiktaşlılık duruşunu tam öğrenemese de beşiktaşın içindan yetişmiş ve  Beşiktaşımızın YIllarca kaptanlığını yapmış Samet Aybabanın lafını az da olsa geçirebileceği belki de adam edebileceği bir genç.
Ve de eğer samet istediğini yaparsa çok az para alıp çok ta iyi bir forvet yaratabilir bu takım için her sene  herkes forvetttttt diye ağlanıp durmaz.

Ama yine tekrarlıyorum gelmesi konusunda kararsızım ama banada takımda q7 mi istersin batumu istersin deseler ben batuyu çok daha kolay kontrol edebileceğim için batuyu isterim yoksa q7nin yeteneğişyle alakalı bir durum değil.
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

Banucan

Batuhan'ı istemiyorum
sporcunun zeki çevik ve AHLAKlı olanı Beşiktaş'a yakışır
FEDA

Cem Goren

"Kral yapmayacaksın kral olacaksın." Ne bu açıklamanı ne o son dakikada vermediğin pası unutmadım batuhan karadeniz.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Simurg

Bu adamın gutiye yaptığı olaylar felan hala aklımda şaka mısınız ?

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ilhan mansız_melis

Bu adam Beşiktaş'a dönerse onu tekrar kulübe alanların Allah belasını versin.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Geçmişte yaptıkları hakkında kimsenin diyecek bir şeyi yok.
Ancak kendini biraz düzeltip sadece futboluna bakarsa iş yapar. Batu kötü forvet değil.
Eğer gelirse, adam gibi futboluna bakarsa devre arası Almeida'ya yol verilir bu kadar da eminim. 21 yaşında bu ayarda Türk forvet yok.