Ana Menü

Kırklarelispor 1-7 Beşiktaş (Hazırlık Maçı)

Başlatan ilhan mansız_melis, Ağustos 01, 2012, 19:39:12

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Beşiktaş, yeni sezon hazırlıkları kapsamında Kırklarelispor'u ile Kırklareli Atatürk Stadı'nda 7-1 mağlup etti.TFF 2. Lig ekiplerinden Kırklarelispor karşısında Beşiktaş'ın yeni transferleri İskoç kaleci McGregor ve Fransız savunmacı Escude ilk kez siyah beyazlı formayı giydi.

Beşiktaş'a farklı galibiyeti getiren goller 30. dakikada Escude, 54 ve 76. dakikada Olcay Şahan, 65. dakikada Sivok, 71 ve 84. dakikada Almeida ve 89. dakikada Mertcan'dan geldi. Kırklarelispor'un tek golünü ise 73. dakikada Sezer kaydetti.

MAÇTAN KARELER - Emre OKTAY'ın objektifinden

Stad: Kırklareli Atatürk
HAKEMLER:Özgür Yankaya 8, Gürcan Çalışkan 8, Mehmet Vargün 8
KIRKLARELİ: AliŞan 6(Dk.46 84 Emre 6)- (Dk.75 Berkan 5(Dk.46 14 Hasan Erdi 5), Serkan Sökmen5 , Emrah 5 (Dk.46 13 Hasan Can 6), Taner 6, Eyüp 6(Dk.46 Fatih 6), Enis 5(Dk.57 Bora 5), Murat 6, Serkan Turan (Dk.65 Mustafa), Yunus (Dk.46 Sezer ), Lokman (Dk.79Serkan Kütmür)
BEŞİKTAŞ: MCGregor 4 (Dk.46 Cenk 7)- Mehmet Akgün 7 , Sivok 6 (Dk.73 Necip 6), Escude 4 (Dk. Ersan 4), Emre Özkan 5 , Oğuzhan 7 (Dk.Mertcan Aktaş 6) , Hasan Türk 6(Dk.79 Veli 4) , Kadir Arı 6 (Dk.46 Olcay Şahan 7) , Muhammed 8 (Dk.46 Fernandes 9), 28 Erkan Kaş 6 (Dk.46 Hilbert 5), Mehmet Akyüz 5(Dk.46 Almeida 9)

Beşiktaş'a Polisevinde davet

BEŞİKTAŞ hazırlık maçı için geldiği Kırklareli'de Emniyet MüdürüMehmet Behzat Canbazoğlu tarafından karşılandı.Siyah beyazlı taraftarlar "Hoşgeldin beyavv" pankartı ile esprili karşılama töreni yaptı. KafileBaşkanı Ahmet Kavalcı ve Teknik Direktör Samet Aybaba, kaptan İbrahim Toraman'a çiçek verildi.Siyah beyazlılar daha Büyük Mandra Restaurant tarafından hazırlanan köfte ziyafeti çekildi. Kırklarelispor Başkanı Volkan Can siyahbeyazlı yöneticilerle birlikte Polisevinde verilen davete katıldı.

Trakya Beşiktaşlılar Derneği başkanları ve yöneticileri Vali Mustafa Yaman, Emniyet Müdürü Mehmet Behzat Canbazoğlu Belediye Başkanı Cavit Çağlayan, Milletvekili Şenol Gürşan, Turgut Dibek'in katıldığı iftar yemeğinde şampiyonluk marşları söylenmesi dikkat çekti.

Trakya Dernekleri Başkan Fikret Orman, Levent Erdoğan ve yönetimine Kırklarelispor ile hazıklık maçını kabulettikleri için teşekkür edilirkenbirer plaket verildi. Levent Erdoğan Trakya'da hazıklık maçlarının devam edeceğini Edirne ve Babaeski'yede gideceklerini müjdeledi.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Bu maçta bile puanlama saçma ya. Cenk'e 7 vermişler McGregor'a 4 vermişler. Yazılanlara göre Cenk yine saçma sapan bir gol yemiş nasıl 7 alıyor?

Bu maça göre konuşmuyorum, Kırklareli asla ölçüt olamaz ama bu takım bu sene çok fazla kişiyi yanıltacak. İlk 10'un dışında kalırız, küme düşmemeye oynarız diyenler görecek. Teknik ekibe, yönetime, futbolcularımıza güvenim tam.

NoPasaran

Ilk 10 a girersin

ama su kadro ilk 3 e grmesi imkansiz

Bu takim gol nasil atacak anlamiyorum

orta sahasinin.en.yetenekll adami fernandes..

ne kadar yetenekli olursa olsun Besiktasin en etkili silahi olmasi kabul edilemez :))
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Transfer daha bitmedi. Geçtiğimiz senelerde de ilk 3'e giremediğimiz oldu. Olağanüstü bir durum değil yani ama öyle lanse ediliyor. Bu takım en kötü 4'ncü olacak yine.

IL Capitano

Banada cok kisiyi yaniltacak gibi geliyor.

ama sanki her sene sampiyon oluyormusuz gibi habire bu takimdan bu sezon bi b.k olmaz diyen kisim ne zaman dirdirdan vazgecek onu maalesef kestiremiyorum. saatli bomba gibiler, en tehlikeli bunlar, renklilerden bile daha cok zarar veriyorlar kulube. biz zaten demistik demek icin hepsi bekliyorlar.

"stat yok, futbolcu yok, para yok, urun yok " eee biz biliyoruz, ayni seyleri hergun dillendirmeye ne gerek var. bu kadar mi ezik hissediyorsunuz renklilere karsi kendinizi?

ama dunyanin en sanli takimi cikip yine oynacak.
artik ne yi sevdiginize bi karar verin!

3-5 gunluk basarilari mi yoksa 109 yillik Besiktas (Bereket) Jimnastik Kulubunu mu?
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

K.D

o kadar da vahim değiliz ya neden ilk 3 imkansız oluyormuş onu anlamadım Guti,q7,simao varken bu takım en kötü 2. olur diyordu millet hiçte öyle olmadı bu sene de küme düşmezseniz iyi dyorlar ama ben ilk 3 ü zrlayacağımıza inanıyorum eğer birliğimizi sağlarsak.

ayrıca fernandesden başka takıma biraz daha ısındıktan sonra olcay ve oğuzhan da büyük silahlarımız olacak bence ayrıca çift forvet durumunda da almeida kendi performansını yukarı çekecektir :) daha bu işin mamisi var hasak türkü var yani gerçekten bunların patlama yapma ihyimallerini göz önünde bulundurursak bu sene hiç umulmadık şeyler olabilri demedi demeyin :) ama tabi ki hocanın isteği doğrultusunda 1-2 transfer yapılabilir.
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)