Ana Menü

Beyaz Formamız

Başlatan ilhan mansız_melis, Ağustos 01, 2012, 14:14:14

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Beşiktaşımız’ın adidas tarafından yeni sezon için hazırlanan ikinci forması ‘Beyaz Forma’, 3 Ağustos’tan itibaren tüm Kartal Yuvası mağazalarımızda ve adidas satış noktalarında taraftarlarımızın beğenisine sunulacak.

Beyaz Formanın Anlamı

Göğsünde bütün haşmetiyle duran ‘Kartal’ ile beyaz formamız, her sezon olduğu gibi 2012/2013 sezonunda da kazanmayı hedeflediğimiz başarılarda en büyük itici gücümüz olacak Beyaz formamız ile bembeyaz ve mutlu günlere doğru koşacağımıza emin olarak, yeni formamızın aynı zamanda kalbimizin de temizliğini ve duruşumuzu da temsil edeceğine inanıyoruz.”

Üstün Teknolojisi

Futbol Takımımız’ın 2012-2013 futbol sezonunda giyeceği formalar, uluslararası adidas tasarım ve teknolojileri uygulanarak hazırlandı.

adidas’ın ClimaCool® adını verdiği bu teknoloji ile spor sırasında vücudun en çok ısınan bölgeleri tespit edilerek özel tasarlanmış havalandırma kanalları ile iç ve dış hava akımı oluşturuluyor. Böylece vücudun kuru ve serin kalması sağlanıyor. Bu da futbolcuların vücut ısılarını 90 dakika boyunca ideal seviyede tutarak, dayanıklılıklarını artırıyor.

Formalarda kullanılan FORMOTION teknolojisi ise, tasarımlarıyla sporcuların doğal hareketlerini destekleyen, performanslarını artıran ve sporun ihtiyaçlarına göre vücudun daha rahat hareket etmesini sağlayan kıvrım ve kesimlerden oluşuyor. FORMOTION ile mükemmel uyum ve rahatlık, üstün performansla bir arada sunuluyor

[IMG]http://i45.tinypic.com/os95rd.jpg[/img]
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Brestgerfich

Kulp bulalım buna da. Bahane?
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

ERHUN

Ben beğendim. Beyaz formamız klasik olmalı, abuk subuk şeyler denenmemeli. 2009'daki pençeli falan çok kötüydü mesela.

Arma solda, adidas amblemi sağda olan formaları özlemişim. Çubuklu da çıksın 3 ünü görüp son kararı alırken veririz artık.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

cok kalıtelı bır goruntusu var cok hos.ama suan butce olarak sadece yıllardır ozlem duydugum kırmızıyı almak ıstıyorum ımkanım olursa sonrada bunu
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

DIABLO

Kırmızıya nazaran biraz daha güzel sade olmuş
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

unicorn

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !