Ana Menü

Hazırlık Maçı - M.City - BEŞİKTAŞ

Başlatan eRe, Temmuz 20, 2012, 19:51:16

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

K.D

1-)cenk konusunda bence de özellikle 2. golde hatası var.
2)link donduğu için bizim atak yaptığımız pozisyonların çoğunu kaçırmışım tekrar baktığımda gerçekten fena oynamamışız ama ilk yarı daha iyiymişiz ikinci yarı yorgunduk bence :)
3-)olcay konusunda hak veriyorum beğenenlere fernandesle uyumu bence iyi ama tekrar söylüyorum çift forvet oynamak lazım bence.
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

El Maestro

İlk yarıyı izledim sadece ve ben takımı beğendim .. Ancak bi yerde eksiklik var ön liberolardan biri kesinlikle daha ofans biri olmalı Necip ve Veli 2si aynı anda biraz yetersiz kalıyoruz gibi ..

Diğer açıdan baktığımızda üstün taraf kesinlikle bizdik ve pozisyon üreten tarafta bizdik .. Bize en çok lazım olay şeylerden biride bulduğunu atacak bir forvet, sadece gol atsın yeter yani öyle bir isim lazım ..

İsim olarak bakarsak yine en iyi Fernandes'ti adeta liderdi yine sahada, yeni transfer Olcay'ıda beğendim her türlü iş yapar bu kadroda.. M.Akyüz olmuyor gibi zorlamaya gerek yok, Necip ise artık birşeyler yapmalı böyle dümdüz oynayarak olmaz ..

Kısacası ben oyunu beğendim ancak hala çok eksiklerimiz var .. Evet şampiyon olamayabiliriz ama sanıldığı kadarda kötü bir takım olmayacak bu sene onuda söyleyebilirim rahatlıkla ..  :)
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Grocbenn

S.Aybaba doğru yolda.Şuan transfer istediği mevkiler Kaleci-İkili arkası oynayabilecek orta saha-Stoper.Dünkü maça da bakarsak adam zaten teşhisi koymuş.
Cenk bir felaket.Yedek kaleciden başka birşey olmaz bu adamdan.Aklı başında bir yönetim olsa idi bugün Mert Günok bir kaleciye sahip olabilirdik.Yazık gerçekten.
İbrahim Toraman-Ersan maalesef çok yetersiz.İyi bir stoper şart.
Ben S.Aybaba'yı Fernandes'i dün oynattığı yerde oynatacağını düşünmüyorum.Eğer iyi bir ikili arkası alınabilirse Fernandes arka üçlüye çekilebilir.
Geçen seneki en büyük handikabımız Ernst-Veli-Necip gibi dümdüz 3 orta saha ile topa sahip olamamamız idi.Bu üçlü yerine daha dinamik ve pas yapabilen adamları bulmamız şart.Oğuzhan'ı hiç izlemedim ama bu 3'lüden biri o olabilir.
Transfer-Hilbert-Sivok-Transfer-Uğur-Oğuzhan-Fernandes-Veli-Olcay-Pektemek-Almeida şimdilik ideal 11 gibi gözüküyor.

beckyZWICKY

az kaldı...

Özledim seni izlemeyi beşiktaş..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

K.D

burak kaplanı da zaman zaman takıma  monte etmek lazım bence klasik 4-4-2 oynarsak kaleci-hilbert-sivok-ersan-uğur-fernandes-veli-burak kaplan(sol)-olcay(sağ)-pektemek-almeida bunu da deneyebiliriz bence :)
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)