Ana Menü

Kralkartal.com Hatıra defteri

Başlatan ufocan, Mart 19, 2007, 16:59:55

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

Kral Kartal tanışmam aslında 2006 yılında oldu
ama bir forumu olduğunu bilmiyordum sürekli
ana sayfadaki tezahüratlar'a bakıyordum ki bildiğim tezahüratların %90'nı Kral Kartal'dan öğrenmişimdir 2yıl boyunca hep böyle girip çıktım en sonunda ana sayfanın en alt tarafında
bulunan forumda aktif olan konulardan birine tıkladım baktım inceledim hoşuma gitti
kayıt oldum sanırsam tarih 24 Nisan 2008'di o günden beride burdayım  :)
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ilhan mansız_melis

24 Ocak'ta 1 yılım dolacak zaman ne çabuk geçiyor ya
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Alp Erdem

saldır beşiktaş

Ha birde ilk girdiğim zamanlar sitenin girişinde bir ses vardı Kralçarşı.com Çarşının resmi sitesi değildir diye
o zamanlar aklıma şu geldi kesin bunlar korsan Çarşının adını izin almadan kullanıyorlar dedim
hatta birazda sövdüm ne yalan söyliyim  ;D
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Kralkartal21

23 Aralık 2007'de üye olmuştum..
Neden üye olduğu niçin bu siteyi bulduğumu hatırlamıyorum..Bişey arıyordum herhalde..

Üye olduğumdan koskoca 2 ay geçmiş ve toplam sadece 5 mesaj atmışım! :)

Hiç girmiyordum herhalde o zamanlar..Sonra bir anda yine hatırlayamadığım sebeplerden dolayı tekrardan foruma yazmaya başlamışım..İnsanın hiçbir şekilde girmemesi, 2 ay boyunca sadece 5 tane mesaj atması ve tekrardan geri dönüp, hala şifresini hatırlıyor olması ilginç..

Sonra hatırladığım kadarıyla  3.ay 55,4. ay 300 4.ay ....................... diye sürekli artarak gidiyordu..

Beya ısınıyordum yani foruma..

Bu forumda ilk olarak Burak abiyle tanıştım.. Tanıştım dediğim sadece ilk onun adını ezberledim.Kafamı bişey takılınca ona soruyordum hep..

Sonra yavaş yavaş herkesin ismini ezberledim..Ve hiçte unutmadım.. Kendimi tanıtmamda en büyük yardımcım kişisel iletim olmuştu.. Oraya adımı yazmıştım ve sonra hiç kimse kralkartal67 diye cevap vermemişti..'Kubilay' diye benim sözlerime cevap verilmesi hoşuma gidiyordu.. :)  Sonra yavaş yavaş herkesi tanıdım, sizlerde beni tanıdınız..

Sonuç olarak beyaa bi bağımlılık yaptı diyebiliriz ''KK''

Okulda bütün derslerimin kötü olmasındaki tek suçlu ''kk'' dır  :P   :D

Tabi ki öyle değil ama ufak çapta büyük bir etkisi olmuştur yani.. :)

Herkesin yorumlarına çok değer veririm..Öyle tartışmalara pek fazla girmeyi sevmem ama bazı sözlerim yanlış anlaşıldığında polemiklere girmek kaçınılmaz oluyor..Beşiktaş'la ilgili bir konuda tartışırım ama diğer konularla ilgili pek... :-\

Çiğdem abla (hepsiyAh) ile çok büyük bir söz dalaşımız olmuştu beya bi tartışmıştık.. Konu : Ben ''23 Nisan'ın bana tek yararı okulların kapanması olmuştu'' demiştim..Sonra herkes tepki göstermişti.. Ama kimseye anatamamıştım, Ne gerekçeyle söylediğimi anlayamamışlardı..

cHem abi sağolsun sadece o durdu arkamda yani.. Çiğdem ablayla o kadar dalaştıktan sonra forumda en sevdiğim ablam Çiğdem abla olmuştu.. Şuan burada yok ama biz onla yine konuşuyoruz..Gelecekte buralarda görmek isterim Çiğdem ablayı..

Öyle çok büyük hatıralım olmadı olmuştur ama yani şuan hatırlayamıyorumdur..
9 ay oldu..Herşey şu ana kadar iyi gidiyor...

Eğer sene sonunda şampiyon olursak.. En büyük hatıram..

''Şampiyonluğu Kralkartal'la kutlamıştık'' olucak..

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

+18 !

ben daha kralçarşıyken üye olmuştum foruma tabi o zamanlar forum kullanmayı bilmiyordum girip sadece konuları okuyordum bildiğim bütün tezahuratları bu siteden ögrendim pascal sevdamda bu sitede gelişti beşiktaş aşkımda belki tanımıyorsunuzdur beni ama ben 3.5 yıldan beri bu sitedeyim ama dedigim gibi forum kullanmayı bilmiyordum simdide artık ögrendim yavas yavas yeni olarak görüyorsunuz belki ama ben simdiden hepinizi cok sevdim bu siteye ilk girdigimden beri yorumlarının nerdeyse hicbirini kacırmadıgım tek kisi Volkan abi ilk girdigimden beri begenerek okuyorum yorumlarnı...

ilhan mansız_melis

Çiğdem ablanın cezası bitince dönmeyecekmiş Kubi :(
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ZeMaHŞeR

Bende yazayım dedim...

Ne yalan söyleyim siteye ne zaman üye oldum hatırlamıyorum... Hatırladığım tek şey üye olalı baya bir sene geçti... kralcarsı'dan beri burdayım... Her zaman dediğimiz gibi çoğu kişiler yokken biz burdaydık... olanlar var.. onları yıllardır tanıyoruz... nerdeyse o kişilerle bir aile olduk... ilk başlarda fazla takılmıyordum.. çünkü bilgisayardan ve internetten anlamazdım... Ne zaman anlamaya başladım o zaman buranın daimi bir üyesi oldum... Her ne kadar sürekli nopost alsamda burdan gitmeyi bir kez olsun düşünmedim... Bu forumda çok iyi günlerimde geçti hatırlamak dahi istemediğim kötü günlerimde geçti... Yanılmıyorsam ilk Cem kardeşimle çok samimi olmuştum... Sürekli onunla görüşüyordum... Tabi bazı arkadaşlarda var ama onlar şu an bu siteyi bıraktı... Bazıları yine ara sıra geliyor.. Herneyse... Cem'den sonra Satuk Buğra ile tanıştım ve onunla tanışmak bir nevi hayatımın dönüm noktası oldu... Çünkü bu zamana kadar fazla arkadaşım,dostum olmamıştı... Muhabbeet ilerledikçe çok iyi bir dost olduk... Satuk'la birlikte Hüseyin abi ve başımın belası Cihan :D onlarla ilk karşılaşmam onların davetlisi olarak Kayseri'ye gitmemle başladı... ilk defa gördükleri birini en iyi şekilde misafir ettiler... Daha sonra benim askere gitmem vaktim yaklaşmıştı... Ve Kayseri tayfası beni ziyaretime gelmişti... o duyguyu anlatamam.. Reel tanıdıkların seni unutmuşken bu forumda tanıdığım kişiler hep yanımdaydı... elimden geldiği sürece misafirlerimi 3 gün ağırladım... sonra askerlik görevimi ödemek üzere önce Ankara'ya sonra izmir'e gittim... Ankara'da forum üyelerinden Hayrullah abi ve Demet abla ile tanışma fırsatı buldum.. izmir'de ise kardeşim gibi sevdiğim anıl ile görüştüm... ve onlar birgün olsun beni yalnız bırakmadılar... Tabi buna kardeşim,dostum Cem'de dahil... askerliği bitirdikten sonra yine burdayız... ondan sonrasınıda biliyorsunuz işte...

şu an bu forumda çok sevdiğim kişiler var.. isim vermeye gerek yok onlar kendilerini çok iyi biliyor...

iyiki varsınız be... Hepinizi çok seviyorum...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

saldır beşiktaş

vay be roman gibi olmuş be abi  :)

ZeMaHŞeR

Kitabını yazsam roman olur...

Daha yaşadığım çoğu şeyi yazmadım  ;)

Guti ORÇ.

Forumlarda en çok dolaşmaya başladığım zamanlara denk gelir buraya üye olmam...
Beşiktaş ile ilgili adam gibi bir site/forum arıyordum...galiba googledan bulmuştum siteyi..Etrafımdada maalesef pek beşiktaş taraftarı yoktu şöyle oturup takım hakkında konuşabileceğim.

ilk üye olduğumda pek girmezdim forumlarla çok uğraşmama rağmen nedeni ise üye aktifleşmesi gibi birşeydi sanırım daha sonra bi girdim baktım üyeliğim aktifleşmiş..Başladım yazmaya :) yeni yeni insanlar tanıdım başta kubi ve hemşerim olan satukbugra :) daha sonra sizler herkesi söylememe gerek yoktur sanırım onlar bilir kendilerini..şuana kadar kimseyle tartışmaya bile girmedim ve umarımda girmem.Yenilgilerde beraber üzüldüğümüz galibiyetlerde beraber coştuğumuz biryer oldu burası benim için.Yeri geldi geyiğin en kralını burda yaptık,yeri geldi en hayatımda en ciddi burda oldum...

uzun lafın kısası ben Beşiktaş sevgimi burda yücelttim....burda öğrendim gerçek taraftar olmayı

hepinizi çok seviyorum...iyiki varsınız...

Aslolalan Hayattır Hayatta Beşiktaş!  :bjk :bjk

NoPasaran

Alıntı yapılan: 21pascaL21 - Eylül 20, 2008, 10:21:22
ben daha kralçarşıyken üye olmuştum foruma tabi o zamanlar forum kullanmayı bilmiyordum girip sadece konuları okuyordum bildiğim bütün tezahuratları bu siteden ögrendim pascal sevdamda bu sitede gelişti beşiktaş aşkımda belki tanımıyorsunuzdur beni ama ben 3.5 yıldan beri bu sitedeyim ama dedigim gibi forum kullanmayı bilmiyordum simdide artık ögrendim yavas yavas yeni olarak görüyorsunuz belki ama ben simdiden hepinizi cok sevdim bu siteye ilk girdigimden beri yorumlarının nerdeyse hicbirini kacırmadıgım tek kisi Volkan abi ilk girdigimden beri begenerek okuyorum yorumlarnı...

Yeni NoPASARAN Pascal21 :D

İçine pascal olan 21 olan bütün nickleri severim ayrıca ;)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

saldır beşiktaş

Acısıyla tatlısıyla 1903 mesajı geride bıraktım
bu forumdan çok şey öğrendim çok iyi arkadaşlıklar kazandım
iyiki varsınız be  :)

ZeMaHŞeR

asıl sen iyiki varsın be eren'im...

KeePSaKe

Since 1903