Ana Menü

İşte Kırmızı Formamız

Başlatan ilhan mansız_melis, Temmuz 13, 2012, 12:46:13

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Brestgerfich

Türkiye'de bir kulüpte forma giymezse yine de Ernst yazdırıcam formamın arkasına.

İlk defa niyetlendim forma arkasına isim yazdırmaya, yalan oldu!
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

ERHUN

Alıntı yapılan: Brestgerfich - Temmuz 18, 2012, 02:37:45
Türkiye'de bir kulüpte forma giymezse yine de Ernst yazdırıcam formamın arkasına.

İlk defa niyetlendim forma arkasına isim yazdırmaya, yalan oldu!

Aynı durumdayım bende. Bu sene forma alınca Ernst yazdırmaya çok kararlıydım ama adam resmen olmasada büyük ihtimalle gidiyor. İsimsiz alırım yine ne yapayım.

eRe

ernst yazdırmayı dusunuyorum bende ya :S
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Simurg

:D  bende, adamı gönderdiler şaka gibi

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

K.D

ernst yerine hasan türk oynayacakmış onu yazdırın :) yada bekleyin biraz bakın hasanda da ersnt gibi yürek olduğuna karar verirseniz yazdırın :)
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

eRe

ben genclerın oynayacagına hala tam olarak ınanmıyorum y[kufur otomatik editlenmistir-uyarildiniz]eske oynasalar.ama velı necıp fernandes takılır hep orada
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ERHUN

Diğer formalar ne zaman çıkacak bilen var mı? Siyah bekliyordum ama sanırım bu sene çıkartmayacaklarmış. Çubuklu veya beyaz alırım artık tasarımın güzelliğine göre.

Cem Goren

Bende Ernst yazdıracaklardan biriyim :)
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Ernst yazdiracaktim bende

Simdi kaldik ortada
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

K.D

ya kimse darılmasın ama ernst bu takımda 2 senedir hakkını vererek oynuyor ama bir anda gidiceği için mi bütün forum formaya ernst yazdırmaya karar verdi?(ben ersnti önceden sevmiyormuydunuz anlamında söylemiyorum sadece cidden herkes ernste öncedende bu kadar bağlımıydı onu merak ediyorum)

ilhan mansız_melis

Ernst topicini okursan anlarsın Kemal ;)

Ayrıca Ernst 3.5 senedir formanın hakkını vererek oynuyor.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

K.D

yıl konusunda yanlış yazdığımı mesajı gönderdikten sonra farkettim 3 yazıcaktım ben 2 yazmışım yanlışlıkla buçuğunu muçuğunu anlamam ben :)

ERHUN

Alıntı yapılan: K.D - Temmuz 18, 2012, 18:43:25
ya kimse darılmasın ama ernst bu takımda 2 senedir hakkını vererek oynuyor ama bir anda gidiceği için mi bütün forum formaya ernst yazdırmaya karar verdi?(ben ersnti önceden sevmiyormuydunuz anlamında söylemiyorum sadece cidden herkes ernste öncedende bu kadar bağlımıydı onu merak ediyorum)

Geldiği andan itibaren bu kadar bağlıydım.

Geldiği sene forma almıştım ama o devre arasında gelmişti, o yılki formamın arkasında ad yazmıyor.
Ondan sonraki yıl forma almadım.
Ondan sonraki yıl (yani 2 sene önce) forma aldım, Ernst yazdırmaya niyetliydim ama sonra yine isim yazdırmamıştım.
Geçen sene forma almadım.

Ernst gibi adamları herkes sever, gidiyor diye kıymete binmiş değil. Ernst hakkındaki düşüncelerimiz onun adına olan konuda 12 sayfada yazıyor, kimi zaman maç heyecanıyla-öfkesiyle kötü şeyler yazılmıştır belki bilmiyorum ama varsa o tür yazılar kesinlikle dediğim gibi maç heyecanıyla olan şeylerdir, Ernst'i sevmeyen taraftar çok çok azdır.

Bu sene kesinlikle forma alacağım. Ernst olmazsa Hilbert veya Sivok yazdırabilirim diye düşünüyorum, onlarıda yazdırmazsam adsız alırım.

K.D

ya ben kimse sevmiyordu demiyorum zaten ayrıca ben de çok seviyorum ernsti,ayrıca ernste ait futbolcularımız konusunda da hakkında çok güzel şeyler yazıyor haklısın ama bu formanın arkasına isim yazdırma işi ernstin gitme işi iyice ciddiye bindikten sonra popüler oldu gibime geldi yanlış düşünüyor olabilirim herkese saygım var isteyen istediğini yazdırır tabi ki :))

KeePSaKe

Fiyat konusunda anlaşamadı diyorlar.
Since 1903