Ana Menü

İnönü'de devam

Başlatan CR7, Temmuz 10, 2012, 20:25:04

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Beşiktaş camiasının uzun süredir en büyük hasretlerinden birinin BJK İnönü Stadyumu'nun yerine yapılacak yepyeni bir stadyuma sahip olmak olduğu tüm spor kamuoyunun malumudur.
Yıllardır gündeme getirilmesine rağmen yeni bir stadyum yapımı için geçmiş yönetimler tarafından BJK adına herhangi bir izin alınmadığı da aşikârdır.

BJK'nın yepyeni bir stadyuma kavuşması için Yönetim Kurulumuz iş başına gelir gelmez kararlılıkla çalışmalarına başlamıştır. Tekrarlamak gerekirse günün ihtiyaçlarına  ve Beşiktaş camiasının beklentilerine cevap veremeyen  BJK İnönü Stadyumu'nun yeniden ve yerinde yapılması kararı alınmış olup bu konu ile ilgili izin, proje ve inşaat çalışmaları hızla ve kararlılıkla devam etmektedir.

2012-13 sezonu içerisinde inşaat çalışmalarının başlayacağı öngörülerek maçlarımızı TT Arena Stadyumu'nda oynama isteğimiz Sayın Başbakan'ımıza, Sayın Gençlik ve Spor Bakanı'mıza, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü'ne, TFF yetkililerine ve Galatasaray Spor Kulübü yönetimine iletilmiştir.

GS yönetiminin teklifimizi kabul etmemesinin yanı sıra, bazı GS yöneticilerinin konu ile ilgili 100 yıllık dostluğumuza yakışmayan açıklamaları camiamızı son derece üzmüştür.

Yönetim Kurulumuz, sporun temel prensiplerinden olan dostluk ve paylaşıma aykırı bu yaklaşımlar nedeniyle, 2012-13 sezonundaki maçlarımızı BJK İnönü Stadyumu'nda oynama kararı almıştır.

Konuyla ilgili süreçte yardım ve desteklerini kulübümüzden esirgemeyen  ve bu sezon da BJK İnönü Stadyumu'nda oynama kararımızı anlayışla karşılayan Sayın Başbakan'ımıza ve Sayın Gençlik ve Spor Bakanı'mıza bir kez daha teşekkür ederiz.

Camiamızın tüm kesimlerini takımımızı desteklemek amacıyla önümüzdeki sezon da BJK İnönü Stadyumu'na davet ediyoruz.

Saygılarımızla,

BJK Yönetim Kurulu
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Geçen senelere göre olan biteni ayrıntılı bilmek iyi oldu. Tek artısı bu, sonuç olarak aynı şey. Ama yönetimden kaynaklı bir şey olduğunu düşünmüyorum, oraya stad yaptırmayacaklar.

NoPasaran

Ee seneye ne degisecek..

Hikaye..

Hic bi isi halledemezmi baskan saka gibi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

belliydi aslinda bu sonuc
vardir herseyde bi hayir
bulundugumuz zor durumda bi stad yapmaya baslamak cok yorardi bizi
ayrica projeyi hic begenmiyorum,yapilacak stad mutlaka cok gelir getirmeli
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

O araziye normal stad yaparken bile zorlanacağız, izinlerde sıkıntılar olacak vs. Çok gelir getirecek otelli, alışveriş merkezli bir stad yapmamız imkansız.

keskinli

valla gerekirse baska bi bakani hatta baska bi hükümeti beklemeyi yeglerim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Bu sene desene yine 30 milyon dolarlık yani 50 trilyon daha az para kazanacağız rakiplerden

Oda güzel..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

stad başımıza çökecek

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ERHUN

Alıntı yapılan: Simurg - Temmuz 11, 2012, 08:46:51
stad başımıza çökecek

Aynen öyle ama kimsenin umurunda değil. Bir sorun çıkarsa kimse bu işin altından kalkamaz. Şakası yok bunun. Bu stada daha kaç yıl önce çürük dendi İstanbul Üniversitesi'ndeki uzmanlar tarafından.

IL Capitano

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Temmuz 11, 2012, 00:02:28
Bu sene desene yine 30 milyon dolarlık yani 50 trilyon daha az para kazanacağız rakiplerden

Oda güzel..

bence bu yuzden baskan tt arenayi israrla istedi.komboneden kazanacakti.  ama o zamanda agliyor baskanimiz damgasini yedi. adam ne yaparsa kimseye yaranamiyor.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Kadikoye gitdeydi cem..

Fenerbahce bu sene gs den 6 milyon euro cok kazanmis stattan..

Besiktas kadikoy uzak yerler degil
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Guti ORÇ.

Abi bence kadıköy'ün şöyle bir olayı var. Bizim kadar olmasa da fenerlilerin yeri gibi kadıköy. Maç çıkışlarında çok olay dönerdi. Fenerin bizim statda oynadığını düşünsene bi.