Ana Menü

Uğur Boral Beşiktaş'ta

Başlatan ERHUN, Temmuz 06, 2012, 20:01:35

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Beşiktaş, Samsunspor'dan ayrılan milli futbolcu Uğur Boral ile 3 yıllık anlaşmaya vardı. Bir dönem Fenerbahçe'de de forma giyen deneyimli futbolcu yarın sağlık kontrolünden geçecek ve bir sorun çıkmazsa sözleşme imzalayacak.

Tecrübeli futbolcu Siyah-beyazlı kulüpten yıllık 700 bin Euro garanti ücret, maç başına da 10 bin Euro alacak.

Bir dönem Fenerbahçe'de oynayan futbolcu, geçtiğimiz sezon Samsunspor'da forma giymişti. Uğur Boral'ın yarın sağlık kontrolünden geçip, 8 Temmuz günü de Beşiktaş'ın Avusturya'daki yurtdışı hazırlık kampına katılacağı öğrenildi.

ilhan mansız_melis

Bana yanlış bir transfer gibi geldi. En iyi sezonu 2007-2008'di sonra iyi değildi bence.

Hayırlı olsun..
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eebjk

sadece BEŞİKTAŞ

Brestgerfich

Solda Simao'dan iyidir her haliyle.

Zico dönemi performansını izlememiz ümidiyle...
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

çok çok çok iyi transfer. kendisini göstermek isteyecek. hadi uğur hadi. uğurlu gel bize.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

El Maestro

Bencede iyi transfer en kötü ihtimal güzel bir rotasyon oyuncusu olur ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

beckyZWICKY

yüksek olmayan bir maliyete iyi bir transfer.. hayırlı olur umarım..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

unicorn

Giden adamları gördükçe, "bu Beşiktaş'a" gelen adamları görmek beni heyecanlandırmıyor değil.

Hayırlı olur umarım.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

keskinli

ismailden cok daha iyi oyuncu bana göre
sol tarafa canlilik getirebilir
hayirli olsun
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

Bence sola alınabilecek en iyi yerli oyunculardan biriydi, bonservisi olmaması da cabası.

ERHUN

KAP'a yapılan açıklamada;

'Futbolcu Uğur Boral ile 3 yıllığına (2014-2015 sezon sonuna kadar) anlaşma sağlanmıştır.

Anlaşmaya istinaden futbolcuya;

Yıllık 700.000.Euro garanti ücret ve 10.000.Euro maçbaşı ücreti ödenecektir.'  denildi.

cenkcelikag

yeter yabancilara milyonlarca euro harcandigi ozunuze donun , onemli olan ayaklar degil ruh tur  ve bunu da en iyi biz Besiktaslilar biliriz .
www.besiktastatto[edit]om/dovme