Ana Menü

Kamp Kadrosu Belli Oldu

Başlatan ERHUN, Temmuz 04, 2012, 19:48:50

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

K.D

attila turan gelirse solda sıkıntı olacağını düşünmüyorum yabancı yerine attila daha mantıklı bence :)
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: El Maestro - Temmuz 05, 2012, 14:28:58
Alıntı yapılan: ERHUN - Temmuz 04, 2012, 23:11:10
Alıntı yapılan: El Maestro - Temmuz 04, 2012, 23:04:53
Yabancı transfer sadece kaleciyle sınırlı kalmayabilir bence ..

Çünkü daha sol bek alınacak, ondan sonra yabancı forvette gelebilir .. O yüzden 5 yabancıdan fazla olur her türlü .

Sola yabancı geleceğini düşünmüyorum. Tanju ve İso var. Atilla Turan için nabız yokluyormuşuz. Forvete olabilir tabii bekleyip görmek lazım.

Ben Samet'in çok yabancı aldıracağını düşünmüyorum.

Vallahi benimkide tahmin ama gelmesi lazım sola kesinlikle yabancı .. Çünkü İso yok uzunca bir süre ve sadece Tanju ile işler ne kadar yürür muamma ..

Yerli sol bek piyasada olmadığı için yabancı olması daha mantıklı ama işte dediğin gibi Samet Hoca'nın ne isteyeceği belli olmaz ..

Tanju da sakat değil mi ? Ben mi yanlış hatırlıyorum ?
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Tanju'nun omuzu çıkmıştı ama sezon başına kadar düzelir. Geçenlerde sağlık kontrolünden geçti bir şeyi olsa basına yansırdı.

ERHUN

Sanırım tamamen iyileşmiş. Fotoğraflarda Tanju'da bir sıkıntı yok gibi duruyor.

Bir de şu takımın yarısından fazlasının saç şekli aynı, yanlar 2-3 numara üstler ağaçkakan gibi (yoksa ibibik mi desek). Kim getirdi şu modayı takıma, çok kötü duruyor ya. Yakışan var yakışmayan var.

ERHUN

Kampta, takımda moraller yerinde.

Hafif sakatlıkları bulunan Mustafa Pektemek ve Manuel Fernandes antrenmana katılmadı, otelde tedavi gördü.

Hilbert güya sanki farklı yerdeyim demişti, öyle haber çıkmıştı basında ama fotoğraflara bakıyorumda keyifler yerinde. Allah neşelerini bozmasın, inşallah bu sene "kümede kalmaya oynarlar" diyenlere çok güzel cevap verecek bu takım.

IL Capitano

yuzleri hep guler insallah, seviyorum takimimi... :ok
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

keskinli

Bu kadro maca ciksada görsek
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin