Ana Menü

Milangaz Sponsorluktan Çekildi

Başlatan ERHUN, Haziran 21, 2012, 14:56:00

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Milangaz sponsorluktan çekildi.

Ergin Ataman'a Rus-İspanyol kulüplerinden ciddi teklifler geliyordu. En ciddi teklif Unics Kazan'dan, ülkemizden de gassaray teklifte bulunmuştu. Umarım gassaraya gitmez.

Geçtiğimiz sezonu 3 kupayla kapatan takıma sponsor bulamazsanız, bu takımı dağıtırsanız yazıklar olsun dedik... dediklerimiz oluyor galiba.

eRe

sampıyonlar lıgıne gıdıyoruz olaya bak
saka gıbısınız
gecen sene kı kadro fınalfour oynardı!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Zaten butce yok..

Taraftarin Demiroreni protestosu sunucu olan seyler..

Ergin Atamanda giderse pes..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

şu yazdıklarım yüzünden kızanlar sövenler olacak ama umrumda değil

Ergin Ataman gidecek zaten abi ne bekliyorsun ki. Adam afedersiniz ama kıçını yırttı milangaz yoksa yokum diye milangaz ne yaptıysa bu adama. 3 kupalı takım sponsor arayacak ama o Beşiktaş'ın çocuğu denen ergin ataman milangaz olmazsa ben de yokum diyor. al şimdi milangaz yok sen de [otomatik editlenmistir]git bence Milangaz'ın çocuğu.

Ergin Ataman çok iyi bir koç müthiş bir oyun zekası var Türkiye'nin belkide en iyi koçu ama Beşiktaş2ın çocuğu diye bağırılmasın bu tezahüratın anlamını bilmeyenlere kavrayamanlara söyledik bunu. Beşiktaşlı duruşu kavramının içine YD etti Beşiktaş'ın çocuğu kavramını da bu taraftar yok etti. Efes'in başında iken Akatlar'da onun bunun çocuğu olan ergin ataman bugün Beşiktaş'ın çocuğu oldu ve gs'ye giderse yine onun bunun çocuğu olacak Akatlar'da.

önümüzdeki sezon biz yine Beşiktaş'ın çocuğu olamasakta  Beşiktaş'ın yanında olacağız Süleyman Seba'da akatlar'da bakalım o bağıranlar 3 kupa ile nevri dönenler nerede olacak
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Brestgerfich

Ergin Ataman Galatasaray'a gidecek.

Ulan yüzümüz gülsün be
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

CR7

ne milangaz ne ergin ataman umrumda.

Pops,Hawkins,Arroyo gitmemeli bu takımdan.

ama malesef sinan güler'e yaptığını bunlara da yapar diye korkuyorum. ve "ya anlaşamazsak bu adamlarla şimdi" diye.

hadi sponsoru bekliyorsun da niye sözleşme yenilemiyorsun basketbolcularla.

bu fikret orman yönetiminden de bir yol olmaz.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

eRe

beklenen oldu
1 yıl sevındık o da yettı ıste bıze
bı 30 yıl daha basketbol subesını kapatsak mı dıye konusurlar
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

yuNuS1903

Alıntı yapılan: Brestgerfich - Haziran 21, 2012, 15:29:19
Ergin Ataman Galatasaray'a gidecek.

Ulan yüzümüz gülsün be

o kadar kişiliksiz değildir sanmam

ERHUN

Gassaray'a gideceğini sanmıyorum. Geçen gün en iyi teklif Unics Kazan'dan geldi diyordu. Büyük ihtimal oraya gider. Euro lig'de ön elemeden başlayacak Kazan Avrupa macerasına. Gassaray euro cup'ta mücadele edecek. Bize Medicana'dan sponsorluk teklifi gelmiş Milangaz'dan haber bekliyoruz diye reddetmişiz. Bence sponsor olacak bir şirket illaki çıkar. Önemli olan koç ve oyuncular. Zoran, Arroyo, Hawkins, Bonsu gibi adamları kaçırmamamız gerekiyor.

El Maestro

Bence de sponsor muhakkak çıkacaktır ..

Aynı şekilde Ergin Ataman Milangaz için bu takımda kalıyorsa 1 dakika bile kalmadan şimdi gitsin ..

Benim için önemli olan gerçek ruhla savaşan ve oynayan oyuncular, onlar kalsın yeter illaki bi destek olan çıkar ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

NoPasaran

Ergin Ataman Galatasaray da.

Bu saatten sonra Galatasaray ebedi dusmanimdir benim..

Hersene ayni pislikler..

Cimbomla kim mac yapiyorsa Bursaspor bile yapsa giderim yesil beyaz formayi giyer yerimi alirim

Serefsizler

Bi gun sizde dusersiniz bu durumlara ins..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

http://www.kralkartal.net/index.php?topic=35905.0

işte burada yazmıştım iki satır yazı. o kadar mutluyum ki bu adama bir gün bile Beşiktaş'ın çocuğu demediğim için.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ERHUN

Olmadı Ataman, olmadı. İlla gideceğim diyorduysan bile o takıma gitmeyecektin. 3 kupa kazandıran kadroyu kurdun, saygım var ama bu saatten sonra gassaray gibi sende nefretimsin.