Ana Menü

Almunia Önerildi, Asıl Hedef Karcemarskas

Başlatan ERHUN, Haziran 18, 2012, 17:09:56

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Rüştü Reçber'in Beşiktaş'taki aktif futbol yaşantısının devam etmeme olasılığına karşın, siyah beyazlı yönetim, Cenk'le birlikte kaleyi emanet edebileceği tecrübeli bir isim üzerinde arayışlarını sürdürüyor.

Bu çerçevede siyah beyazlılara İspanyol file bekçisi Manuel Almunia önerildi.

MENAJERLERİ GEÇEN SALI GÜNÜ KULÜP BİNASINDA YÖNETİCİLERLE GÖRÜŞTÜ

Radyospor'dan Özgür Sancar'ın edindiği bilgiye göre, geçen Salı günü Guti ve bir kaç transfer hareketinden kalma alacaklarını tahsil etmek için İstanbul'a gelen İspanyol menajerler Mariano Aguilar Lopez ve Juan Manuel Lopez Martinez, kulüp binasında siyah beyazlı idarecilere istenilmesi durumunda geçen sezon West Ham United'ta forma giyen Manuel Almunia'yı, getirebileceklerini söylediler.

İSPANYOL KALECİ YILLIK 350 BİN EURO İSTİYORMUŞ!

Almunia'nın bonservis ücreti bulunmuyor. Menajerler 35 yaşındaki file bekçisinin istediği yıllık ücretin ise sadece 350 bin euro olduğunu söylediler. Beşiktaş Yönetimi'nin bir cevap vermediği, ancak konuyu yeni teknik direktör Samet Aybaba'yla değerlendireceği öğrenildi.

WEST HAM UNITED'TE KİRALIK OLARAK OYNADI

Almunia, 2004 -2012 yılları arasında Arsenal'da forma giydi ve bu süre içerisinde Londra ekibinde 109 maça çıktı. İspanyol kaleci geçen sezon West Ham United'te kiralık olarak oynadı.

ASIL HEDEF KARCEMARSKAS

Siyah beyazlıların listesindeki daha güncel olan isim ise Gaziantepspor'un Litvanyalı file bekçisi Žydrūnas Karčemarskas.
Karčemarskas'ın kulübüyle 2015 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. Borsadaki transfer değeri ise 3 milyon 200 euro olarak gözüküyor. İdarecilerin önceki gün tahliye olan Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl ve başkan yardımcısı Mehmet Kızıl'la hafta içerisinde konuyu görüşerek, bonservis ücreti konusunda ortak bir nokta bulmaya çalışacakları öğrenildi.

KULÜPLER ANLAŞIRSA BEŞİKTAŞ'TA OYNARIM

Litvanya Milli Takım'nın da formasını giyen Karčemarskas, daha önce Radyospor'a yaptığı açıklamada, "Kulübümle sözleşmem devam ediyor. Her şeyden önce Kulübümün bu transfere onay vermesi gerekir. Gaziantepspor uygun bulursa, ben de gelebilecek teklifi değerlendiririm. 2 yıldır Türkiye'deyim ve Türk futsbolunu çok iyi tanıyorum. Beşiktaş gibi büyük takımların ne anlama geldiğini biliyorum. Kulübüm uygun bulursa elbette Beşiktaş'ta oynamak isterim" demişti. 

Kaynak: Radyospor

unicorn

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

ERHUN

Bende öyle düşünüyorum. Almunia'yı oldum olası beğenmedim, 35 yaşına gelmiş artık hiç istemem. Karcemarskas son yıllarda ligde gördüğüm, beğendiğim bir kaç kaleciden biri. Umarım gelir.

El Maestro

İsabetli bir karar olur Karce ..

Almunia gelirse ise tam bir hayal kırıklığı olur ve bence Cenk'ten fazlası yok ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~