Ana Menü

Bayan Basketbol ve Erkek Voleybola Yeni Sponsor

Başlatan ERHUN, Haziran 16, 2012, 00:11:18

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

BEŞİKTAŞ VE KONAK BELEDİYESİ DAYANIŞMASI

Beşiktaş Kulüp Başkanı Fikret Orman, Konak Belediyesi'nin Kadın Basketbol ve Erkek Voleybol takımlarına destek olmak istediğini söyledi.

İzmir'de düzenlenen Beşiktaş Kulübü Vefa Gecesi'ne katılan başkan Fikret Orman ve kongre üyeleri yemek öncesi Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan'ı makamında ziyaret etti.

Başkan Tartan konuklarını 'Feda' tişörtüyle karşıladı. Samimi bir ortamda geçen görüşmede başkan Fikret Orman, Anadolu kulüplerine çok önem verdiğini ifade ederek, Konak Belediyesi sporcularıyla bir çatı altında buluşmak istediklerini belirtti. Orman, "Sizin gibi spora önem veren bir belediye başkanıyla ortak bir çatıda buluşmak ve sporcularınıza destek vermek isteriz." dedi.

ÖRNEK DAYANIŞMA

Öneriyi büyük bir mutlulukla karşılayan Başkan Tartan, Konak Belediyesi Kadın Futbol Takımı'nın 1. Lig'de, Kadın Basketbol ve Erkek Voleybol Takımları'nın da çok başarılı olduğunu hatırlatarak, BJK'nin  voleybol ve basketbol takımlarına destek vermesinden büyük gurur duyacaklarını kaydetti.  Fikret Orman'ı çalışmalarından ötürü kutlayan ve başarılarının devamını dileyen Başkan Tartan, teknik direktör konusundaki fikrini ise şöyle açıkladı:

"Ben teknik direktörün yerli olmasından yanayım. Bu görevi üstlenebilecek çok yetenekli isimler var. Mustafa Denizli örnek bir insan, örnek bir teknik adam. Samet Aybaba, Rıza Çalımbay, Mehmet Özdilek de olabilir. Önümüzdeki yıl enerjimizi birbirimize aktararak iyi bir sezon geçireceğimize inanıyorum. BJK bu zorlukların üstesinden gelecektir. Başkanımız Fikret Orman'a da başarılar diliyorum."

Teknik direktör konusu bu hafta sonuna kadar çözeceklerini ifade eden Orman ise yabancı bir hocaya daha sıcak baktığını kaydederek, "Yerli hocayı basın çok yıpratıyor. Bu nedenle yabancı bir teknik direktör olsun istiyorum ama henüz karar vermedik. Bu sezon bütün branşlarda başarıya koşacağımıza inanıyorum. İyi şeyler yapmaya çalışıyoruz. Yapmadan konuşmayı çok sevmiyorum. O yüzden biraz sabırlı olmakta fayda var. Beşiktaş büyük bir camia, dertlerini de kısa sürede aşacaktır" şeklinde konuştu.

ERHUN

Hakan'da dansöz çıktı.

1 ay önce ne diyorlardı şimdi ortada yoklar. Reklamını yapıp gitti adi herif.