Ana Menü

Quaresma İndirime Gitti !

Başlatan BeşiktaşAskeri, Mayıs 25, 2012, 18:05:59

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BeşiktaşAskeri

Beşiktaş'a imza attığı günden bu yana, her yaptığıyla olay olan Ricardo Quaresma gündemden düşmüyor... Rusya ve Katar'dan çok cazip öneriler alan Portekizli futbolcuya, senelik 5 milyon Euro'ya varan sözleşme teklifleri sunulmuştu. Ekonomik kriz içerisindeki Siyah-Beyazlılar da, Q7'nin takımdan ayrılma ihtimaline yeşil ışık yakmıştı. Ancak yıldız futbolcu, Beşiktaş'ta kalmak için ücretinde indirim yapmaya razı olduğunu açıkladı. Yönetime menaceri aracılığıyla haber gönderen Q7, yıllık 3 milyon 750 bin Euro'luk (8 milyon 730 bin TL) ücretini, 3 milyon Euro'ya (6 milyon 987 bin TL) indirebileceğini dile getirdi.
'Biraz daha düşelim!'
Ancak bu rakamı da çok bulan Siyah-Beyazlı yönetimin, Quaresma'ya senelik 2 milyon 500 bin Euro'luk bir teklif sunacağı belirtildi. İdareciler ayrıca, indirim sonrası alacakların tam zamanında ödeneceği konusunda futbolculara garanti de verecek.

Ersin Develi

NoPasaran

halen 1 milyon euro cok oluyor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Ben genelde aldığı paranın hakkını vermediğini düşündüğüm için laf ediyordum Ricardo'ya.
Eğer istenilen rakama düşerse tek kelime dahi etmeyeceğime söz veriyorum bu konuda. Ne olursa olsun Quaresma gibi birinin takımda olması artıdır.

El Maestro

3 milyon Euro çokmu az sanki ..  ???
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

Alıntı yapılan: El Maestro - Mayıs 26, 2012, 11:34:27
3 milyon Euro çokmu az sanki ..  ???

Yok 3 için yazmadım, 2-2.5 a düşerse diye yazdım. Ne olursa olsun isim yapmış biri, daha az maaşı kabul edeceğini zannetmiyorum.

El Maestro

Doğru kabul etmez, ama etmek zorunda bi yönden de ..

Bu durumda 3 milyon euro klüp için çok abartı bir paraya giriyor .. 2ye düşürecekse eyvallah 10 numara olur ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

yuNuS1903

kalmak ıstıyorsa kabul eder etmıyorsa yollasınlar

keskinli

bu adamin burada basarili olacagindan 1 gram ümidim yok
bi an önce ayrilmali
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Tamer Kıran açıkladı biraz önce ntvsporda..

Şu an için böyle bişey konuşulmamış bile :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net