Ana Menü

Tayfur ile yollar ayrılıyor...

Başlatan eRe, Mayıs 19, 2012, 19:12:12

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

El Maestro

Yolun açık olsun Kaptan ..

Umarım bundan sonraki hocalık hayatında başarılı olursun ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Basin toplantisi yapmamasi yanlis oldu bence..

İkincisi baskan 3 ayda 2 hoca masallah :))
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

Beşiktaş ile olan sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilen teknik direktör Tayfur Havutçu açıklamalarda bulundu.

İŞTE AÇIKLAMALAR
-1997 yılından beri hem futbolcu hem de teknik adam olarak görev yaptığım kulübümden 20 Mayıs tarihinden itibaren istifa etmiş bulunmaktayım.
-15 yıldır hem teknik adam hem sporcu olarak futoblun içinde yer aldım ve Beşiktaş'a hizmet ettim. Dürüst bir kaptan ve teknik adam olarak görev yaptım.
-Hakkımda çıkan 'teknik adama karışıyor' haberlerine kulübümün çıkarları için tek kelime ses çıkarmadım. Takımın arka arkaya maçlar kaybettiği bir dönemde yeni başkan Fikret Orman'ın samimiyetine inananarak zor bir görevi kabul ettim. Ancak ne yazık ki 1,5 yıllık sözleşmemin yapıldığı günden itibaren bazı yöneticiler görev başındaki hocayı yok sayarak arayışlara giriştiler.
- Süper Final maçları oynanırken bazı yöneticilerimizin takıma destek vermeleri yerine zamanlarını basına konuşma hazırlayarak geçirdiklerini görmek benim için hayalkırıklığıydı. Biz kendilerine destek olmaya çalışırken ne yazık ki aynı kişiler daha maçlar oynanırken başka arayışlar içindeydiler.

-20 Mayıs itibarıyla Beşiktaşlı duruşuna sahip olmadığını düşündüğüm isimlerle çalışmayacağımı bildirdim ve istifamı sundum
-Görevler geçicidir; Beşiktaş kalıcıdır
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

keskinli

herkes azize agladi,herkes azizin yönlendirmesiyle fenerbahceli oldu
oysa sorusturmalardan en zararli besiktas olarak biz,kisi olarakta tayfur havutcu ve serdal adali cikti
azize sahip ciktigi kadar sana sahip cikmadi camia
yolun acik olsun
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Ersin Develi

Beşiktaş formasını terlettiğin için saygım vardı
O da kalmadı,yaptığın açıklamalardan sonra

keskinli

Beşiktaş dernekleri Başkan Fikret Orman ve yönetimine sert tepki gösterdi. 99 dernek adına açıklama yapan Hüseyin Susuz “Beşiktaş’ın kaptanlığını yapan ve Teknik Direktör olarak göreve getirilen Tayfur Havutçu 5 ay Metris’te kimin için yattı. Beşiktaş için kendilerini feda eden insanlara yönetimler taraftarlar sahip çıkmalı. Beşiktaş yönetimi yaptığı hatadan dönmeli. İbrahim Altınsay kimdir. Yönetimde bu işi bilen yok dışarıdan mı adam kurtaracak. Tayfur Havutçu’ya tüm dernekler olarak sahip çıkıyoruz. Altınsay’ın bugüne kadar kulübe yaptığı katkılar nedir” diyerek sert çıktı

ERHUN

Tayfur ne katmıştır bu takıma? Onu da bir açıklasınlar da öğrenelim.

[KralKartal]

Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 21, 2012, 16:53:51
herkes azize agladi,herkes azizin yönlendirmesiyle fenerbahceli oldu
oysa sorusturmalardan en zararli besiktas olarak biz,kisi olarakta tayfur havutcu ve serdal adali cikti
azize sahip ciktigi kadar sana sahip cikmadi camia
yolun acik olsun

haklisin, sanki tum sezonun basarisizligi ve YDnin faturasini taraftar Tayfura kesiyor.
Tayfuru hic boyle gormemistim, demek ki adama seninle calisacagiz demisler, ve sonra cark etmisler.
Yakismaz tabiki, dersin ki 6 macligina calistir sonrasina bakariz..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Ersin Develi

İhsan abi bende sorun başarısızlık değil
Tayfur kendi kendine bitirdi kredisini
Ne vardı sportif direktörlük olayını kabul edecek.Ya teknik direktör olmalıydı ya hiç ama o kaçak dövüşmeyi tercih etti,çünkü o zaman işler iyi gidiyordu korktu sorumluluk almaktan.işler kötü giderse kahraman olarak gelirim dedi ama olmadı

IL Capitano

O dernekler bi sussun, zarardan baska ne veriyorlar kulube? secim zamani cikarlar ortaya yok su kadar oyum var diye. yiyorsa 100bin uye projesine sahip ciksinlar ama nerde??

cinconda lise olayi neyse bizde dernek olayi o.

Tayfura gelince ne futbolculugunu begenirdim, nede td begeniyorum. ama yolu acik olsun..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

keskinli

süreci hatirlayalim
adam besiktasin basindayken iceri alindi,5 ay yatti iceride
taraftar aklanda gel dedi
aklandi geldi
geldigi zaman resmi olarak besiktasin hocasiydi
suyu gecerken at degistirilmez diye düsündü herkes gibi tayfur havutcu
gecti bi köseye ve sportif kararlara hic karismadi,hic yorum yapmadi faal olan hoca rahatsiz olmasin diye
faal hoca cok basarisiz oldu yönetim tarafindan gönderildi
hadi dediler kaptana gec batan geminin basina
cok zor bi dönemde cok zorlu maclara cikti
o maclarda gördükki takimin performansi yukarilara cikti
o maclarda neler yasandi,nasil maclar kaybettik hepiniz biliyorsunuz
sonra lig bitti,zor sartlarda yeni sezona hazirlik yapmaya basladi ama yönetim onun arkasina dolanarak baska hoclarla görüsmeye basladi,bu durumdada istifa etmekten baska caresi kalmadi
simdi olaya sportif acidan bakip hocaligini begnemeyen olabilir,buna bi sey demem ama cikipta tayfurun adamligi tartisiliyorsa,ucuz kahramanlik pesinde deniliyorsa kimse kusura bakmasin hoop durun bi derim

NoPasaran

tayfura haksizlik edildigini bende soyluyorum..

hoca olmasini istemem ama bir yerden sonrada abartmaya gerek yok..

fikret ormanin hatasidir havutcu. ne diye getirirsin takimin basina..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 23, 2012, 22:37:55
süreci hatirlayalim
adam besiktasin basindayken iceri alindi,5 ay yatti iceride
taraftar aklanda gel dedi
aklandi geldi
geldigi zaman resmi olarak besiktasin hocasiydi
suyu gecerken at degistirilmez diye düsündü herkes gibi tayfur havutcu
gecti bi köseye ve sportif kararlara hic karismadi,hic yorum yapmadi faal olan hoca rahatsiz olmasin diye
faal hoca cok basarisiz oldu yönetim tarafindan gönderildi
hadi dediler kaptana gec batan geminin basina
cok zor bi dönemde cok zorlu maclara cikti
o maclarda gördükki takimin performansi yukarilara cikti
o maclarda neler yasandi,nasil maclar kaybettik hepiniz biliyorsunuz
sonra lig bitti,zor sartlarda yeni sezona hazirlik yapmaya basladi ama yönetim onun arkasina dolanarak baska hoclarla görüsmeye basladi,bu durumdada istifa etmekten baska caresi kalmadi
simdi olaya sportif acidan bakip hocaligini begnemeyen olabilir,buna bi sey demem ama cikipta tayfurun adamligi tartisiliyorsa,ucuz kahramanlik pesinde deniliyorsa kimse kusura bakmasin hoop durun bi derim

Tamamiyle katılıyorum ..  :ok
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~