Ana Menü

Ne varsa yerlide var

Başlatan CR7, Mayıs 17, 2012, 01:45:55

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Beşiktaş'ın "Yıllık ücretlerinizde indirime gidelim. Ödemeleri Türk Lirası üzerinden yapalım" dediği İbrahim, Egemen, Cenk, Veli, İsmail, Tanju, Ekrem ve Rüştü, teklife 'Evet' dedi.

BEŞİKTAŞ yönetiminin, yeni sezon öncesinde indirime gitme teklifini yerli futbolcular kabul etti. Bir önceki dönemde büyük rakamlar karşılığında kontrat imzalayan yerli futbolcular, yönetimin, 'indirim ve Türk Lirası üstünden ödeme' teklifini kabul etti.

Yapılan görüşmede kaptan İbrahim Toraman, Egemen Korkmaz, Cenk Gönen, Veli, İsmail, Tanju, Ekrem Dağ ve Rüştü Reçber, yönetimin indirim teklifine 'Evet' dedi.

Futbolculara ödeyebileceğimizi önerdik

Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Ahmet Nur Çebi, "Yönetim olarak, yeni sezonda Beşiktaş'ın ödeyebileceği rakamları önerdik. Ödeyemeyeceğimiz, takımı ileride zor duruma sokacak rakamları konuşmadık. Futbolculara teklifimizi sunduk. Onlar da kabul etti" dedi.
Kaptan İbrahim Toraman, "Yönetimimizin gerçekçi tavırlarına destek veriyoruz. Yöneticiler çok büyük fedakarlıklar yapıyorlar" diye konuştu.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

El Maestro

Somut olaylar görmeye başlıyoruz yavaş yavaş ..

İlk etapta hoca bi gelsede bir an önce ona görede transfer yapılsa ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

Öyle tabii ne varsa yerlilerde var. Yabancılardan da 1-2 bilemedin 3 kişi ayırırsın, diğerlerinin böyle bir şeyi kabul edeceğini sanmıyorum.

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Öyle yada böyle kabul etmeleri çok sevindirici..

Bu tarz haberleri görmeyi özledim vallahi..

Hergün borç iflas mahkeme stat kayıyor günay haberlerinden bıkmıştık
Aşk bu Aşk !

volkanca.net