Ana Menü

Sen de mi Almeida ?

Başlatan El Maestro, Mayıs 10, 2012, 15:47:16

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Beşiktaş'ta yaşanan ekonomik kriz can sıkmaya devam ederken Almeida'dan şok yaratacak bir haber geldi.

Maddi anlamda tarihinin en zor günlerinden biri yaşayan Beşiktaş'ta futbolculara olan borçlar az kalsın Hugo Almeida'nın bedelsiz gitmesine neden oluyordu.

Zaman zaman ödeme yapılsa da takıma 40 milyon TL'ye yakın borcu bulunan Siyah- Beyazlılar'da yeni yönetim Almeida'da krizinin eşiğinden döndü.

Portekizli golcü oyuncunun 10 gün önce kulübü avukatı aracılığıyla Türkiye Futbol Federasyonu'na ve UEFA'ya şikayet ettiği belirtildi.

Alacakları nedeniyle hukuki yollara başvuran Almeida'ya ödeme yapılmaması halinde cuma günü serbest kalma hakkı bulunuyordu.

Ancak Fikret Orman başkanlığındaki yönetim harekete geçip acil olarak 400 bin Euro'luk bir ödeme gerçekleştirdi ve golcü oyuncuyla görüşerek olayı tatlıya bağladı.

PERSONEL SIKINTILI

Portekizli forvet şikayetini gerçi çekti ve olası bir büyük kriz önlenmiş oldu. Personeline dahi 2-3 aydır maaş veremeyen yönetimin harıl harıl para arayışında bulunduğu ama şu ana kadar net bir şey yaşanmadığı belirtildi.

FERNANDES TRABZON MAÇINDA YOK

Almeida dışında Fernandes ile de kulüp arasında ekonomik anlamda sorun yaşanırken Portekizli oyuncunun dünkü idmana çıkmaması dikkat çekti. Basına kapalı yapılan çalışma konusunda kulübün sitesinden Fernandes'in bel spazmı olduğu bilgisi verildi. Fernandes'in Trabzon'a karşı oynamasının zor olduğu öğrenildi.

Habertürk
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

:))

Su durumda bu ihtarlar canimi sikiyor benim..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

yapilmasi gereken belli
bi an önce sezonu bitirip elimizdeki para eden adamlari para ettikleri süre icinde elden cikarmak gerekiyor
tedbir almazsak yakinda bedavaya gidecekler
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Tedbir alsanda bu durumda sürekli ihtarname gönderen adamları takımda tutmak anlamsız..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

tedbir derken adamlarin maasini zamaninda yatirarak bedava gitmelerini önlemek
ben bugünkü mactan sonra basta portekizler olmakla birlikte bir sürü oyuncunun yeni sezonda burada olmayacagina inaniyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin