Ana Menü

1.2 milyon TL gelmezse Fernandes serbest

Başlatan CR7, Mayıs 09, 2012, 01:59:19

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

1.2 milyon TL gelmezse Fernandes serbest

Siyah beyazlı futbolcu, toplam alacağı miktar olan 1.2 milyon TL bugün ödenmezse, serbest kalacak. Portekizli yıldıza olan borcun ödenmesi için Tamer Kıran bugün son girişimleri gerçekleştirecek.

BEŞİKTAŞ'ta sorunların ardı arkası kesilmiyor... Daha önce UEFA tarafından kulübün borcu bulunmadığına dair istenen belge, şokun ilk dalgasını yaşatmıştı. Siyah beyazlılar şimdi ise, takımın son dönemdeki en verimli futbolcusu olan Manuel Fernandes'i kaybetme korkusuyla karşı karşıya... Eğer Beşiktaş yönetimi bugün Fernandes'e, kulüpten alacağı olan 1.2 milyon liralık borcunu ödeyemezse, Portekizli yıldız serbest kalacak.

İhtarname toplantıya bomba gibi düştü

Yaşanan bu sıkıntının sebebi ise, Fernandes'in UEFA kanalıyla alacaklarının tahsilini istemesi... Menajerinden istekte bulunan Portekizli yıldız, toplam alacağı olan 1.2 milyon TL için UEFA aracılığı ile kulübüne ihtarname çektirdi. Beşiktaş'ın oyunculara olan borçlarının yanı sıra, vergi borçları konusunda da toplantı yapan yönetim kurulu, UEFA'dan gelen ihtarname ile şoka uğradı.

Yöneticiler bu hareket anlam veremedi

Yaşanan bu gelişmenin ardından futbol komitesinden Tamer Kıran ve Ahmet Nur Çebi, bonservisi siyah beyazlı kulüpte olan Fernandes'in böyle bir hareket yapmasına anlam veremediklerini dile getirdi. Önceki günlerde Portekizli oyuncunun menajeri Ahmet Bulut, Manuel Fernandes'i İngiltere'de bir kulübe 15 milyon Euro karşılığında satacağını söylemişti.

Saygımız olmasa sahaya bile çıkmayız

Fernandes, F.Bahçe ile İnönü'de yapılan  maç sonrasında soyunma odasında içinde bulunduğu duruma isyan edip, "Taraftarlara saygımız olmasa sahaya çıkmayız. Ben değil kim olursa olsun parasızlıkta durumun bir çaresini düşünür" demesi tepkiye neden olmuştu. Öte yandan futbol komitesinden Tamer Kıran'ın 1.2 milyon TL'yi bulmak için bugün son kez bir girişimde bulunacağı öğrenildi.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

Basının taraftarı futbolcudan nefret ettirme politikası devam ediyor. Artık yemiyorum bunları, eskiden olsa sallamaya başlamıştım. Haber gerçekse eğer bekleyip görelim gelişmeleri.

El Colgado

Haber gerçekmiş sanırım.
Şaşırdım doğrusu.

Grocbenn

Canı istedikleri zaman oynayan,Maçtan 2 gün önce gece klüplerinde sabahlayan,Kör kütük sarhoş gezen çakma yıldızlarımızdan bıktım artık.

Fernandes Avrupa Şampiyonası kadrosunda olacağı için midir ki Super Final maçlarının hiçbirinde asılmıyor.Ben çok manidar buluyorum.
İstediği kadar yıldız olsun.Şu takımda karekteri olan adam oynasın.

El Maestro

Başvuru olayı doğruymuş ancak bu süre 1 gün değil 15 günmüş ..

Yani haber kesinlikle abartılmış yoksa bu kadar ses getirici olurmuydu ..  :)
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

1.2 milyon tl bile sorun oluyor artik..

Bu isin sonunu merak ediyorum..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Neden şaşırıyorsunuz ki
Adam alacaklarının ödenmesi için kulübe ihtarname vermiş.

keskinli

ne hallere düstük yarabbim
bi an önce sezon bitsede baskan aciklasa ne yapacagini
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

El Maestro

Ne yaptın Fernandes?

Beşiktaş'ta ödemelerdeki sorunlar sebebiyle gündeme oturan Portekizli futbolcu Manuel Fernandes ülkesine gitti. 

Parasını alamadığı gerekçesiyle kulübe ihtarname çeken Portekizli futbolcu, 'Sakatım' dedi, idmanlara çıkmadı, daha sonra da vedalaşıp ülkesine döndü.

Beşiktaş'ta, alacaklarından dolayı kulübe ihtar çekerek herkesi şaşırtan Manuel Fernandes, dünkü maçı beklemeden ülkesine gitti.

Bel spazmı gerekçesiyle hafta içinde yapılan antrenmanlara çıkmayan Portekizli futbolcu, alacakları nedeniyle UEFA'ya başvurmuş ve yasal süresi içerisinde ödenmemesi durumunda serbest kalacağı konusunda ihtarname göndermişti. O günden bu yana idmanlarda yer almayan futbolcunun, arkadaşlarına ve Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'ndeki çalışanlara veda ettiği ifade edildi.

16 Mayıs'ta toplanacak Portekiz Milli Takımı'na Quaresma ve Almeida ile birlikte davet edilen Fernandes'in bu nedenle gittiği belirtildi. Dört gözle Bursaspor'un bugünkü maçını bekleyen siyah-beyazlılar, 20 Mayıs'ta Play-Off maçına çıkacak olması durumunda Q7 ve Almeida için Portekiz Futbol Federasyonu'ndan izin almaya çalışacak.

Milliyet
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

Biz bu anlayışla Bursa'yada yeniliriz. Sonra demedi demeyin.

El Colgado

Fernandes'in aklında transfer var sanırım.
Bari 15 falan verselerde kâr etsek en iyisinden.
Yok transfer olmazsa da bu hareketlerden sonra saygı duymam imkansız.
Tabi haber doğruysa.

CR7

eşiktaş'ta bugün gazetelere yansıyan Ülkesi Portekiz'e gittiği ve dönmeyeceği yönündeki haberlerin doğru olmadığı anlaşıldı.

Kartalbakisi.com'un edindiği bilgilere göre Portekizli futbolcu bu sabah Ümraniye'ye gelerek bel bölgesindeki sakatlığı için tedavi oldu. Fernandes doktor kontrolünde gerçekleştirdiği egzersizlerin ardından evine giderek dinlenmeye çekildi.

Beşiktaşlı yöneticiler Fernandes ile ilgili bir sorunun olmadığını, oyuncunun tedavisine istanbul'da devam edileceğini söylediler.
Haber Kaynağı: Kartalbakışı Özel Haber
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net