Ana Menü

Show Tv veya TRT Türk ?

Başlatan IL Capitano, Nisan 24, 2012, 14:45:04

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

TRT1 yada Show diye sorsaydın direk TRT1 derdim abi ama show'u seç şimdilik :)
altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Nisan 24, 2012, 18:19:24
Alıntı yapılan: KeePSaKe - Nisan 24, 2012, 15:45:19
Show Tv en çok reyting alan kanallardan biri ve spordan magazine dizisine kadar herþey var ondan bence de Show Tv. Trt Türk de ne var ki zaten :)

Spor ve show tv hic alakasi yok..

Trt turk her macin ozetini veriyor ;D

Sergen tek başına yeter abi  ;D Ama tek özet için izlemem o kanalı ben başka ne var ki Trt Turk de ?
Since 1903

El Maestro

Trt Türk nedir ya hayatımda 15 dk izlememişimdir .  :D

Trt konusuyoruz madem Trt Spor'dan başkası faso fiso ..   :)
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

Neyden zevk aldığınıza bağlı. Show TV'yi herkes biliyor. Çok popüler bir kanal, bir çok dizi var.
TRT Türk ise dizi kanalı değil. Bir çok program var. Yurtdışında çalışan Türkleri anlatan programları var. (Almanya, Afganistan, Rusya vs. Bir çok program izledim orada) Bir örnek verdim ben daha bir çok program var.

Denildiği gibi TRT Türk çoğu ligden maç özetleri veriyor. En büyük artısı o sanırım. Show'u anlatmaya gerek yok herkes biliyor.

NoPasaran

Serkan trt turk kanali ile shoe tv yi karsilastirmak istemiyorum ama trt nin dandik bazi kanallari ilede karsialstitmayin..

Farkli ve cok guzel yayinlari var. Ara ara bakin bence. Bi cok kisi en iyi haber kanali bile olabilir diyordu twitterda..

Ancak show tv populer bi kanal tercih yapilaacksa onun tercih edilmesi dogal..

Ama benim belki en az izledigim kanal showdur mesela. Hic bi dizisi ve programini izlemiyorjm
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

muhteşem yüzyıl showda değilmiydi admin senin dizin o değişmeden önce ;D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

KeePSaKe

Since 1903

El Maestro

Doğru dürüst hiç izlemediğim için kesin bir şeyde söyleyemiyorum ancak izlediğim zamanlarda sıkılıp değiştirmiştim ondan böle diyorum .. Ancak takip ettikçe bazı programları sevebilirsin tabi oda ayrı konu 5 dk izlemeyle fazla bir şey denmez .

Birde galiba fazla haber endeksli kanal olduğu için millet tarafından rehavet görmüyor ..

Show daha eğlenceli kanal fark burda kısacası ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Banucan

FEDA

IL Capitano

Her ay degistirebiliyormusum , simdi TRT Türkle basliyacagim, malum mac özetleri filan , yazinda showa gecerim. Herkese yorumlari icin tesekkurler.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....