Ana Menü

Kralcarsimedia.com/forum İstatistik

Başlatan mdc, Mart 17, 2007, 04:11:13

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gözzde_bjk

mesaj sayısının artması cafe bolumunde gayet kolay bır smıle bıle yeterlı oluyo ama BEŞİKTAŞ adının gectıgı yerde durup dusunup adam gıbı yazı yazılması gerekıo ısın kolayına gıdenlerde(uzerıne alınması gereken alınsın) ya sadece okumakla yetınıo yada oraya ugramadan cıkıp gıdıo baızlarımızın amacı sadece geyık olsada arada BEŞİKTAŞIMIZA yarar saglıycak seylerıdee okuyup bılgılenmemız gerekıoo!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

freedom forever

duru bnm bir fikrim var cafe ve eğlence bölümlerindeki sabit konulara atılan mesajlar mesaj sayısını etkilemesin,o zmn beşiktaş bölümü olmak üzere diğer bölümlerde belli bir artış olacaktır
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

mdc

eğlence forumuna atılan mesajlar etkilemiyor.
Benim anlatmak istediğim.
Beşiktaş forumuna da biraz yorum yapılması.
Belli başlı kişiler giriyor.
Diğerleri uğramıyor bile.
İster istemez geyik için takıldıklarını düşünüyorum ....
HAYATTA BEŞİKTAŞ

freedom forever

yavv her arkadaşı kastetmiyorum fakat beşiktaş taraftarının hem beşiktaş bölümüne hem de güncel bölümüne biraz sahip çıkması gerekiyor . . .
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

dishi_eagle

Dem@

durucum,
ben de şöyle bir tavsiyede bulunmak isterim sana.reklam gibi algılanmasın yazıcamda AnkaraÇarşı siteside aynı durumda ve admin arkadaş bu şekilde bi yazı yazmış

(beleştepe)oyun topicleri hakkında,
Ama görüyoruz ki bu tür topicler açılmaya başlandığından beri başta BEŞİKTAŞIMIZ bölümü olmak üzere diğer forumlarda önemli bir ilgisizlik oluştu.

Bu yüzdendir ki oyunları amacından saptıranlar,ikili konuşma şekline dökenler,foruma girip sadece oyunlara mesaj atıp forumdan çıkan arkadaşlar uyarısını alacaktır.

madem bir rica ile dile getirdin bu bence güzel bir uygulama :)

ufocan

*beşiktaş bölümüne konu açarken insanların biraz daha dikkatli konu acması gerekio.

*ve açılan güzel konuların ilgi görmesi içnde sitenin modları veya admınleri bu konuları sabitlemesi gerekioki konu ilgi görsün.

*dğer türlü üyeler cafeye veya eğlence bölümüne konu açıyo aa bakm benim topiğme msj atılmıs mı die bakıolar sonra da tüm mesajları okundu say butonuna tıklıyolar ve diğer konulara bakmıyorlar.

*biliyorum tüm mesajları okundu say şıkkı bütün forumlarda war ama siz bir ilk yapıp bu şıkkı kaldırırsanız belki bi nebze olsun bi işe yarar!

*veya eğlence veya cafe böülümünde konu açma bir haftalık durdurulsun zaten yeterince topic var

*Ligde son 10 haftaya grilmişken Beşiktaşımıza yoğunlaşmalıyızz!!!

ufocan

*madem bu topiği bir site görevlisi açtı bunu da söylemeden edemiyeceğim

*sadece cafe bölümünde konuları açanlara baktım .site modları ve admınlerin toplam açmıs olduğu cafe bölümünde topic saysısı 86.buda şey demek olmuyo admınler flan ilgilenimio die onu demek istemiyorum admınlerin ve modlar biraz daha dikkatli olsunki cafe ve eğlence bölümünde topc açarken üyelerde uysun onlara!!!

*bence cafe böülümünde modların ve admınlerin 86 topic açması biraz  fazla!!!!!!!!!!!!!

eRe

ya arkadaslar cok guzel yazmıssınızda.
1 gunde kac haber cıkıyor.ben basında besıktas bolumu ıcın her turlu seyı arastırırken bana yazılan elestrının sayısı yoktu.sureklı haber eklıyor.yok post kasıyo.yok bı konu okunmadan baska konu acıyor.yok yalan haberden baska bısı yapmıyor.ben bu lafları yedım.sonrada cafe bolumunde vakıt gecırmeye basladım.cunku orada bjk lı kardeslerım ıle muhabbet edıyorum orada sorunlarımı anlatıyorum orada eglenıyorum.
tamam burası eglence forumu degıl ancak sonuc olarak besıktaslıların forumu.bız burada herseyımızı paylasıyoruz.herseyımızı rahatlıkla paylasacagımız konuda cafe bolumu.
benım dusuncem besıktas bolumlerı dısında yazılan bolumlerde msj sayısı artmasın.bence o zaman daha cok verım alabılırız...
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

unicorn

Önemli bi konu...

Öncelikle şunu söyliyeyim bu sonuç çok normal.Cafe'de tartışılan konulardaki serbestlik "Beşiktaş" bölümünde olmadığı için bu sonuç ortaya çıkıyor.

Beşiktaş forumu burası ona eywallah ama; Beşiktaş bölümüne konu açmak Cafe'ye konu açmkatan bin kat daha zor. Haberlerin doğruluğu olsun ya da en basiti konuların darlığı olsun bu çok büyük bi etken... Sonuçta hoşumuza giden bir resmi,hikayeyi,şiiri vs cafe bölümünde paylaşabiliyoruz. Beşiktaş bölümünde ise sadece takımımızla ilgili konuları tartışabiliyoruz normal olarak.

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

mdc

Arkadaşlar ;

Admin veya modlar konu açmakla yükümlü değiller.Önce bunu bir idrak edelim.Herşeyden önce üyeyiz.
Görevimiz ise forumu takip etmek,konuları sabitlemek falan değil.
Bunda bir anlaşalım :)
Benim tamamen anlatmak istediğim yorum yapılmadığıdır....

Zaten tamamen Beşiktaş'a odaklanın demiyoruz.
İkiside eşit gitsin,hatta cafe ilerde olsun eyvallah
Ama arada dağlar kadar uçurum olmasın.
Buraya atılan mesajlar Beşiktaş forumuna atılan mesajların 2 katı.
Ne kadar ilgi gösterildiğinin de belgesidir sanırım...
HAYATTA BEŞİKTAŞ