Ana Menü

Son Dakik[kufur otomatik degistirilmistir]uaresma süresiz kadro dışı .

Başlatan DIABLO, Mart 09, 2012, 23:38:30

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Bu haberin doğruluğu veya yanlışlığı beni ilgilendirmiyor ..

Çünkü Quaresmanın terbiyesizce birşey yaptığına eminim böyle olmasa bile ..

Beşiktaş'a yakışmıyorsun .. Karakterli bir insan olsaydın M.İ.Y maçında zaten o hareketi yapmazdın, neyse kısacası ;

GO HOME !
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

DIABLO

Pek inandırıcı gelmedi haber quaresma bu hareketleri yapıcak takım kaptanı veya diğer portekizliler hadi hepsini geçtim ernst sessiz kalacak çok ilginç :)
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

djinonu

“Kötü oynayıp da kaybettiğimiz bir maç gecesiydi. Taraftarlarımız bizden önce tesislere gelmiş ve bir hayli de öfkelilerdi. Takım arkadaşlarım tesislerden çıkmıyor taraftarla göz göze gelmek istemiyorlardı sanki. Ben ise eşyalarımı toplayıp arabama doğru hareketlendim. Bana gitme, bekle dediler ama dinlemedim. Kafamı öne eğip hızlıca arabama doğru giderken anlamadığım bir dilde ve öfkeli seslerle bana bir şeyler söylediklerini fark ettim. Söylenenleri anlamadığımdan dönüp cevap veremedim. Sanırım bu onları daha da öfkelendirdi. Sonra üzerime koşanları görünce korktum ve arabayı bırakıp ben de koşmaya başladım Beşiktaş Semtine kadar ben önde, onlar arkamda 20 dakika boyunca durmadan koştuk. Eve geldiğimde nefes nefeseydim.Sonra düşündüm ve onlara hak verdim. Maçta bunun yarısı kadar koşmuş olsaydım, o maçı kesinlikle kazanırdık dedim. Bana koşmayı Beşiktaş taraftarı öğretti bunun için onlara minnettarım”

Les Ferdinand..

quaresmayi anca biz adam ederiz...

keskinli

bu yasa kadar adam olmayani kötekle adam edemeyiz
transfer yaparken ahlakli sporcu almaya dikkat edecek yönetim,taraftarda kimi hangi kriterlere göre bastaci edecegini bir daha gözden gecirmeli bundan sonra
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Alıntı yapılan: keskinli - Mart 11, 2012, 21:40:07
bu yasa kadar adam olmayani kötekle adam edemeyiz
transfer yaparken ahlakli sporcu almaya dikkat edecek yönetim,taraftarda kimi hangi kriterlere göre bastaci edecegini bir daha gözden gecirmeli bundan sonra

İki senede 6 gol atmış bir oyuncuyu dünyada sadece biz tacı ederdik..

Halende ediyoruz..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Beşiktaş'ın, İspanya'da Atletico Madrid ile oynadığı ilk maçın devre arasında Teknik Direktör Carlos Carvalhal ile küfürlü bir şekilde tartışan ve ardından kadro dışı bırakılan Ricardo Quaresma affedildi.

Olaydan büyük pişmanlık duyan ve bir süredir Carvalhal'dan özür dilemek için uğraş veren yıldız futbolcu sonunda bu isteğini gerçekleştirdi. Dün maçtan önce tesislere giden Querasma hem hocasından hem de takım arkadaşlarından özür diledi. Atletico maçını tribünden izleyen Portekizli oyuncu takımının pazartesi günü sahasında Manisaspor ile oynanacağı lig maçının kadrosunda yer alacak.
Haber Kaynağı: Milliyet
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

cok basitlesdi bu isler
ismin varsa hocada döversin,yöneticide
ismin yoksa hemen kovulursun,kimsede hak hukuk aramaz
hayirli olsun "ruhlu"oyuncumuz "karizma"
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Aşk bu Aşk !