Ana Menü

Ersan Adem İsyan Etti !

Başlatan NoPasaran, Mart 04, 2012, 22:05:48

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

BBeşiktaş, Spor Toto Süper Ligi'nin 29. haftasında Fi-yapı İnönü Stadı'nda Trabzonspor'a 2-1 mağlup oldu.

Karşılaşma sonrasında Beşiktaşlı futbolcu Ersan Adem Gülüm, yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Gülüm, yaptığı açıklamada;

"Trabzon kazanmaya geldi ve hak ettiler galibiyeti. 4 forvetle oynadılar. Çok iyi futbol oynadılar Biz de öne geçtik ama 4 forvete karşı oynadık. Orta sahaları da destek verdi. Takım olarak oynadılar, hak ettiler galibiyeti. Top tutamadık takım olarak. İleriye çıkmaya çalıştık ama kime topu atacağımızı bilemedik. Kimse kazanmak istemedi, çok kötü oynadık. Arkadaşlar birbirlerine yardım etmezse maç kazanılmaz. Kimse de bugün bunu yapmadı. Böyle devam ederse; ne ligde ne Avrupa'da yolumuza devam edebiliriz. Bunun düzelmesi lazım. İyi değil bu gidişat. Benim mevkim sol bek değil ama elimden geleni yapmaya çalıştım. Sakattım uzun süredir kendime yeni yeni geliyorum. Arkadaşlar yardım etmezse ben orada yalnız kalırsam. Görüyorsunuz zaten."
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

djinonu

ersana katiliyorum..ama kendisini unutmasin stoperdede cok etken degil..
neyse olan oldu..bunlari söylemesi güzel ama basinda ters cekilmesine yol acar..

Ersin Develi

Ersanın söyledikleri doğru ama çok gereksiz açıklamalar