Ana Menü

Bu Olmadı Ergin Hoca!

Başlatan ERHUN, Şubat 05, 2012, 00:59:23

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Beko Basketbol Ligi'nde Pınar Karşıyaka'yı 88-80 yenen Beşiktaş Milangaz'da antrenör Ergin Ataman, rakiplerini iyi bir oyun ve net bir skorla mağlup ettiklerini söyledi.Beşiktaş Milangaz Başantrenörü Ergin Ataman, karşılaşmanın ardından düzenlediği basın toplantısında, karşılaşmada iyi bir mücadele ortaya koyduklarını ifade etti. Ataman, ''Karşımızda güçlü bir takım vardı. Net bir şekilde yenmeyi başardık. Oyuncularımı gönülden kutluyorum'' dedi.

AYRILIK SİNYALİ Mİ VERDİ?
Ataman, siyah-beyazlı taraftarların, karşılaşmada Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'e yönelik protestosuna da değindi. Demirören aleyhine yapılan tezahüratların kendisini son derece üzdüğünü ifade eden Ataman, şöyle konuştu:''Bugün beni son derece üzen bir atmosferle karşılaştım. Bu takım sadece ve sadece alkışı ve desteği hak ediyor. Benim moralim bozuldu. Beni bilen biliyor kimsenin adamı değilim, bugüne kadar da olmadım. Bu takım varsa, Beşiktaş basketbol takımı, Avrupa ve Türkiye'de şampiyonluğa oynuyorsa, bunun tek bir sebebi vardır. Bu ne Ergin Ataman ne de yöneticilerdir. Bunun tek nedeni, Demirören ailesidir. Demirören ailesi bu takıma destek olmasaydı ne Deron Williams'lar ne Morrison'lar, Arroyo'lar, ne Mensa Bonsu'lar olurdu. Sezon başında hiç kimse takıma sahip çıkmazken, takım dağılmışken, Demirören Grubu sahip çıktı. Ne oyuncuların ne de bizim, ne de Demirören ailesinin, basketbol sahasında bunu hak ettiğini düşünüyorum. Ben duygusal bir insanım. Sezon sonunda Beşiktaş'la ilgili bir çok şeyi yeniden düşüneceğim.''

---------------------------------------

Ergin Ataman bence Türkiye'nin en iyi coachu ama bu sözler olmamış. Demirören gidene kadar bu protestolar devam etmelidir. Başkanı seviyor olabilir ama korumak kendisine olumsuz geri dönüş olur. Bir bakıma taraftara karşı cephe almış sayılır.

CR7

bir bakıma haklı.
Takımın adı Beşiktaş Milangaz
ama bu gitmesini gerektirecek bir olay değil bu yönden de haksız.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

eRe

basketbolda kötü birşey dememiş aslında.ben duygusalım etkileniyorum demiş ki basketbol da yapılan transferler ortada.ancak bir gerçek var ki demirörene protestolar asla bitmemeli.o gideseye kadar masa tenisi maçlarında bile istifaya çağırılmalı
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

El Maestro

Buna basket olarak bakmak yanlış bence ..

Burda verilen tepki genel olarak verilen bir tepki .. Yani direkt olarak baskete bir tepki yokki .. Futbol,basket,voleybol,jimnastik vs .. Beşiktaş'ın olduğu her alanda olması gereken bir tepki ..

Basketbol ve voleybol maçlarında protestolar oldu artık İnönüde'de sağlam bir protestonun olma zamanı geldi ..

Ayrıca Sayın koçumuz Ergin Ataman'ın bu işe genel olarak bi bakmasını rica ediyorum .. Sokulan borçlar,yapılan gereksiz transferler,iş bilmezlikler yüzünden verilen tonla tazminatlar,amatör branşların çöküşü ..

Ve daha birçok sebep ..

Beşiktaş Milangaz olması hiç birşey farketmiyor yani ..

1 tane yararı olmuşsa 20 tane zararı olmuştur ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

CR7

kendi açısından bakmış olaya işte.
ben de haklı demiyorum.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

El Maestro

Bende sana cevap olarak yazmadım ya zaten Beşiktaş Milangaz'dan dolayı öyle anlaşılabilir yani.  :)

Her neyse sonuç olarak bu protestoların olmasını görmek sevindirici ..

Asıl merak ettiğim haftaya İnönü'de protesto olacakmı gerçekten çok merak ediyorum ..

eRe

kadınlar kufur ettı dıye yıne ceza verırler belkı :D
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

El Maestro

Bu seferde sadece emeklileri falan alırlar sakin olurlar sadece maç izlerler diye ama sıkıntı yok onlarda örgütlenir ..  ;D