Ana Menü

Hılbert 2 ay, Köybaşı 1 hafta yok

Başlatan NoPasaran, Şubat 02, 2012, 23:41:50

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Batuhan

@Ersin Develi

ligde başarı için alternatifi bol kadroda yerli kalitesi,yurt dışında başarı için kaliteli yabancılara alternatif olan kaliteli yedekler gerekiyor.
Koca hestiy aya bedenem ?

Ersin Develi

Batuhan,Kemal

Kiev maçında İsmail maçtan sonra telef oluyordu nerdeyse iyi niyetle oynamaya çalışıyor.
Ki o İsmail o çizgide ne küfürler yedi taraftardan onu geçtim bu takımın hocası bile Kazma diyor adama ama bütün bunlara rağmen çıkıp oynamaya çalışıyor.

Hata yapacaktır,Necip'te yarın gelen Muhammed'te ama bunlara taraftar destek olması lazım.

Ekrem konusund[kufur otomatik degistirilmistir]üfür edenler hariç herkes haklı
Kademe'ye giremez,bindiremez,pozisyon bilgisi sıfır eyvallah ama sen yönetim oraya transfer yapamazsan,hoca ne yapsın
Hoca sahaya sürünce kapasitesi belli olan ekrem ne yapsın?

djinonu

Hilberti burda begenmeyenler coktu.. cok üzüldüm..zaten ne maci izleyememistim.. bundan sonra ne ispanya ne brezilya ne italya nede portekiz git alman al!
adamlar tertemiz geldigi yerdeki terbiye disiplinle oynuyor
ernst hilbert nede fink ne zaman gördünüz oynamadigini...aldiklari para son kuruslarina kadar helal olsun..ernst son zamanlarda etkisiz kaliyor ama yasi geldi 3  sene verim aldik artik bilemeyecegim.. ama hilbert harekettir istikrardir. savascidir!

IL Capitano

Ernst bence dökuluyor. ama kimsede tik yok. maalesef
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

djinonu

ernst artik bukadar..istesede anca verdigi bukadar..
hilbertle ismaili nasil aradim.

CR7

ne 1 haftaymış arkadaş geçmek bilmedi.
gelse de Tanju'yu sağa İsmail'i sola alsak.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Grocbenn

Alıntı yapılan: CR7 - Şubat 19, 2012, 22:15:30
ne 1 haftaymış arkadaş geçmek bilmedi.
gelse de Tanju'yu sağa İsmail'i sola alsak.

Braga'da oynayabilecek durumdaydı ama son Portekiz'de ki antremanda zorlamışlar.Ve nüksetmiş tekrar.G.Saray maçı bile zor gözüküyormuş.

Bizim kulüp doktorlarımız gerçekten facia.

El Maestro

Hilbert'in dönüş tarihi

Beşiktaş'ta başarılı Alman oyuncusu Roberto Hilbert'in sahalara dönüş tarihi netleşiyor. İşte Hilbert'in sahalara döneceği en erken tarih... 

Beşiktaş'ın Mersin İdmanyurdu ile yaptığı maçta sol ayak arka adalesinde kısmi yırtık tespit edilen ve uzun süredir takımdan ayrı kalan Alman futbolcu Roberto Hilbert'ın 2 hafta içinde hazır olabileceği açıklandı.

AA
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

keskinli

saktaliktan yeni cikan adami risk ettik,bu hallere geldi
2 hafta sonra iyilesse bile 3 haftadan önce oynayacagini sanmiyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin