Ana Menü

Sidnei Bilmecesi !

Başlatan El Maestro, Ocak 01, 2012, 19:15:45

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Tatilden henüz dönmeyen Brezilyalı stoper Sidnei'in, Carvalhal'a "Uçağımı kaçırdım" mazeretini ileri sürerken menajeri Mendes'e "İstanbul'da mutlu değilim" dediği söyleniyor.

Beşiktaş, ikinci yarı hazırlıklarını sürdürürken, tatilden hâlâ dönmeyen Sidnei siyah-beyazlılarda krize sebep oldu. Yönetimin mazeretsiz geciktiği için para cezası vermeye hazırlandığı Brezilyalı stoper, kendisini arayan Teknik Direktör Carlos Carvalhal'e "Uçağı kaçırdım" mazeretini ileri sürerken, menajeri Jorge Mendes'e takımdan ayrılmak istediğini söyledi.

Brezilyayı stoper Mendes'e, "Beşiktaş'ta istediğim süreleri alamıyorum. Ayrıca İstanbul'da mutsuzum. Forma bulacağım bir takıma gitmek istiyorum" diyerek sıkıntısını dile getirdi.

Bu arada İspanya'da Başkan Yıldırım Demirören ile bir araya gelen Mendes'in; Fon ile yapılan anlaşma gereği Atınç, Muhammed ve Necip'in bonservis bedelleri için Beşiktaş'a ödeme yaptığı öğrenildi.

Siyah-beyazlılar, Almeida için yapılan teklifleri ise yetersiz buldu. Başkan Yıldırım Demirören, Almeida'nın satışı konusunda acele etmeme kararı aldı. Beşiktaş'ın listesinde yer alan Ruben Amorim'in transferi ise bir yabancının takımdan ayrılmasına bağlı.

Türkiye
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

Adam mutsuz olur tabii. Oynatma oynatma nereye kadar. Bırakın geri dönsün.

NoPasaran

Gereksiz yabancılardan birisi bence..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

saldır beşiktaş

Gereksiz şişirirsen kadroyu olacağı bu.
5 tane stoperin varken neden hala aynı bölgeye oyuncu alırsınki.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

NoPasaran

Ya bide neden bizde çok yabancı var anlamıyorum

aslında anlıyorum YERLİ KALİTESİZLİĞİ..

Saymadım ama geçen arkadaşla konuşurken "fenerli" bizde 8 yabancı var dedi sıkıntı yok yabancı alırız dedi

bizde 13 sanırım..

Arkadaş gereksiz gereksiz neden doldurulur ki anlamam
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

örnegin;
transfer yapti desinler diye alinir
kara para aklamak icin alinir
vergiden kacirmak icin alinir
menejerlerin cebi dolsun diye alinir
taraftara sirin görünmek icin alinir...
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin