Ana Menü

Braga Maçında Eldiven Show

Başlatan NoPasaran, Aralık 31, 2011, 01:02:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş taraftarı Avrupa'ya bir kez daha gücünü göstermeye hazırlanıyor.

KONFETİ ŞOVDAN SONRA ELDİVEN ŞOV

Liverpool ile oynanan Şampiyonlar Ligi maçında sergilediği şov ile Avrupa basınının gündemine oturan siyah beyazlı taraftarlar son olarak Stoke City ile oynanan mücadelede konfeti şovla izleyenleri kendine hayran bırakmıştı.

Siyah beyazlı futbolseverler şimdi de çok farklı bir gösteri ile gündeme gelmeye hazırlanıyor. Beşiktaş'ın Braga ile oynayacağı UEFA Avrupa Ligi 2. Tur rövanş maçında İnönü Stadı'nı dolduracak taraftarlar beyaz eldivenler ile müthiş bir görsel şölen yaratmaya hazırlanıyor.

HEDEF 30 BİN ELDİVEN

Öncelikli olarak kapalı tribün için planlanan organizasyonda yeterli sayıda beyaz eldiven temin edilebilirse şov tüm tribünleri kapsayacak. Çoğunlukla tıbbi amaçla kullanılan ve bir kutusunda 50 adet bulunan eldivenlerin taraftarların yardımı ile temin edilmesi planlanıyor.

Maç günü şovun daha etkili olması ve beyaz eldivenlerin ön plana çıkabilmesi için taraftarların siyah kıyafetler giymeleri de istenecek.

Kartalbakisi.com
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

futbolun olmazsa olmazi böyle şovlardir
isteyince bizim taraftarimiz bunu iyi yapiyor
bunu yapanlarida tebrik ediyorum,kolay is degil
dilegim odurki ayni taraftar  o eldiven şovunu bizi iflasin esigine getiren yönetimede yapar
güle güle,güle güle diye el sallayabiliriz örnegin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Ersin Develi

Bunların yapılması gayet güzel ama aynı organizasyonları yönetim için yapsalar daha da güzel olacak

El Maestro

Yıllar önce Trabzon maçında yaptığımız bir kareografi vardı onun gibi birşeyler yapılması lazım böyle şeyler çok sönük kalıyor bence ..

Ve kareografi konusunda ne yazık ki çok gerideyiz ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Ali Sami Yen çokmu büyüktü ?

Ama harbiden başarılı kareografiler ortaya çıkıyordu ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Kareografi anlamında demedim..

Yapılan şeylerin sönük kalması bundan kaynaklı..

Açık hava tiyatrosu diyorum ben İnönüye

Kapalı bir havası yok malesef
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Grocbenn

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Ocak 02, 2012, 00:26:12
Stat kötü bence..

Küçücük

G.Saray gibi 50000 kişilik stat ta yarısı boş tribünlere oynamaktansa yapılacak yeni 35000-40000 kişilik stadda her maçı full oynamayı tercih ederim.İnanılmaz baskı oluyor.TR'de halkın bu olanaklar ile her hafta 50000 kişi stada çekilmesi zaten imkansız.

En fazla 40000 kişilik yeni bir stad yapılsın bence.

DIABLO

Alıntı yapılan: keskinli - Aralık 31, 2011, 13:06:07
futbolun olmazsa olmazi böyle şovlardir
isteyince bizim taraftarimiz bunu iyi yapiyor
bunu yapanlarida tebrik ediyorum,kolay is degil
dilegim odurki ayni taraftar  o eldiven şovunu bizi iflasin esigine getiren yönetimede yapar
güle güle,güle güle diye el sallayabiliriz örnegin

Nerde ahmet abi o günler  :-\
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

Brestgerfich

Alıntı yapılan: Grocbenn - Ocak 05, 2012, 10:15:28
G.Saray gibi 50000 kişilik stat ta yarısı boş tribünlere oynamaktansa yapılacak yeni 35000-40000 kişilik stadda her maçı full oynamayı tercih ederim.İnanılmaz baskı oluyor.TR'de halkın bu olanaklar ile her hafta 50000 kişi stada çekilmesi zaten imkansız.

En fazla 40000 kişilik yeni bir stad yapılsın bence.
35bin kişilik stad bundan 20 yıl sonra pişmanlık yaratmaz mı sence ? Sonuçta her 15-20 yılda bir kapasite genişletebilen, stad yenileyebilen bir takım değiliz ki öyle bir takım da yok benim bildiğim kadarıyla.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?