Ana Menü

Fi-Yapı Sponsorluktan Çekildi

Başlatan Cem Goren, Aralık 30, 2011, 19:11:58

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Kongre dönemine yakın gizlice ödenen aidatlar adam gibi bir muhalefet çıkamaması falan filan diye uzar gider bu.

Tek çare bizim genç jenerasyonun bir tepki vermesi olacaktır. -bu tepki tribünde olamaz bu saatten sonra ama gidip kongre'de hesap sorulacaktır. Beşiktaş bizimdir.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Kulubumuzun aciklamasi cok net

İnandim ben
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

unicorn

Medyanın gazına gelip ne kadar güzel yorumlar yapıyoruz.

Aferin bize.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

djinonu

vallaha mali kurula dayanaraktan gaza geliyoruz riza.. 500milyon tl borc.
200milyon € ediyor...
bu borcu nasil kapatacaksin ? hangi gelirle`?
fulyami ?
spor dallarindaki basariylami?
f7ninde borcu var yok degil..ama taraftarida katki yapmaktan gelir sagliyorlar..
6s devleti kemiriyor..
ee biz ne yapiyoruz??

tamam halk takimiyiz..
BJK taraftarinin her 3 kisiden biri korsan ürün aliyor(kulübe katki)!!
eziklerde her 5-6den biri korsan ürün aliyor
cinconlarda bizle fenerin arasinda..
yönetime diyoruzki cok pahali..transfer istiyoruz basari istiyoruz..katki yapariz cildirt bizi baskan diyoruz
tamam kulübü batirdi ama bizde sucluyuz 80% baskan geri kalanida taraftara düsüyor..
ne diyim serdal reis diyoruzda onun akli zekasi bizi bu durumdan cikarmaya galiba kim gelsin bilmiyorum..cok oyuna geldik icimizdeki pisliklerden kurtulamiyoruzki basina söz gecirelim..tayfur gizliden menajerle görüsür takimi assaglar..kendi futbolcusunu yerin dibine elalemin adamina kötüler..yöneticiler birbirlerinin arkasindan atip tutar.. sahip cikmaz..yazik ya..

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

unicorn

Alıntı yapılan: djinonu - Aralık 31, 2011, 17:01:34
vallaha mali kurula dayanaraktan gaza geliyoruz riza.. 500milyon tl borc.
200milyon € ediyor...
bu borcu nasil kapatacaksin ? hangi gelirle`?
fulyami ?
spor dallarindaki basariylami?
f7ninde borcu var yok degil..ama taraftarida katki yapmaktan gelir sagliyorlar..
6s devleti kemiriyor..
ee biz ne yapiyoruz??

tamam halk takimiyiz..
BJK taraftarinin her 3 kisiden biri korsan ürün aliyor(kulübe katki)!!
eziklerde her 5-6den biri korsan ürün aliyor
cinconlarda bizle fenerin arasinda..
yönetime diyoruzki cok pahali..transfer istiyoruz basari istiyoruz..katki yapariz cildirt bizi baskan diyoruz
tamam kulübü batirdi ama bizde sucluyuz 80% baskan geri kalanida taraftara düsüyor..
ne diyim serdal reis diyoruzda onun akli zekasi bizi bu durumdan cikarmaya galiba kim gelsin bilmiyorum..cok oyuna geldik icimizdeki pisliklerden kurtulamiyoruzki basina söz gecirelim..tayfur gizliden menajerle görüsür takimi assaglar..kendi futbolcusunu yerin dibine elalemin adamina kötüler..yöneticiler birbirlerinin arkasindan atip tutar.. sahip cikmaz..yazik ya..

Mevcut düzenin ben de karşısındayım ama her konuda aynı yorumların yapılması hoş değil.

Basın boş boş haber yapıyor, hemen çıkıyor bir iki kişi "çıldırt bizi başkan,bilmemne".

Herşeyi oraya bağlamak kolaycılık gibi geliyor bana. Çoğumuz belirli seviyede insanlarız, yorum yapalım, konuşalım ama iki kelime yazılıp geçiliyor: Çıldırt bizi başkan.

Kalıplaşmış konuşmalar yapmamız; ya kelime dağarcığımız/eğitim seviyemizin buna yetmediğini ya da konuya tam olarak hakim olamadığımızı gösterir.

El Maestro

Yapılan müthiş bir yönetimsel hata var onu kimse göz ardı edemez zaten ama ;

Her olumsuz bir olayda şu pankartın dillendirilmesi veya koyulması çok abartıya kaçıyor artık ..

Yakında Quaresma sakatlansa bu pankarttan bileceksiniz ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

İyi para geliyordu buradan aslında :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

unicorn